Şimdi Ara

geri dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8-9 ay önce arkadaş grubum oyunu bıraktı diye bende bıraktım zaten yeni başlamıştık sadece bc ye kadar vardı paketlerim. bu sor ile geri dönüş oluyormuş onun hakkında bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim. wolk paketimde yok nasıl oluyor biri bana desin. birde o olmadı wolk paketi ve cataclsym de alıcam eskiden bunların yanında 30 günlük oynama süresi de veriyorlardı hala varmı böyle bişey ben baktımda cd keyi satılan sitelerde bulamadım. şimdiden teşekkür ederim.

• Mart 2013 den önce hesabını kapatmış olman gerekiyor, yoksa SoR olmaz. Ek paketlerin yanında oyun süresi vermez.
  • Eğer ülke olarak Türkiye kayıtlıysa SoR yada RaF atılmıyor.

Paketleri battle.net üzerinden kredi kartıyla yükseltebiliyorsun ya da yine b.net üzerinden istersen Battle Chest, Cata ve MoP alabilirsin. Eğer WoWun saydığım 3 paketini satın almaz onun yerine eski üyeliği yükseltmek istersen sana gametime verilmiyor. Yani ona ayrı para vermek zorundasın.

Battle.net şuan biraz pahalı, ucuz olduğu vakti kaçırdın malesef. İstersen güvenilir sitelerden oyunu satın alabilirsin. Daha ucuza gelir. Aynı şekilde gametime'ı da b.netten daha ucuza satan yerler var

Eğer ülke Türkiye kayıtlı değilse ben sana SoR atmayı deneyebilirim, benim de işime yaramış olur. Şimdiden teşekkürler
  • türkiye kayıtlı keşke ilk açarken bilseydim bunu. neyse artık alıcaz (: ucuza getireyim demiştim ama olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.