Şimdi Ara

Get contact nedir bu saçmalık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu uygulamayı ne indirdim ne başka bir sey yaptim. Bu uygulama benim rehber bilgilerime nereden ulaşıyor? Kimler bu bilgileri satıyor? Insanlar rehberine sifrelerini,ozel bilgilerini kaydedebiliyor. Bu uygulama sahipleri suç işliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birçok uygulama alıyor zaten rehberini, bilgilerini vs. sözleşmelerde yazıyor
  • Alıyor evet ama bu denli ulu orta paylaşmıyor. Ben insanlar icin magduriyet olusturacak sonuclar dogmasindan sikayetciyim. Ayrica benim kisisel bilgilerimi kim ne hakla paylasabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mouthofgothmog

Alıyor evet ama bu denli ulu orta paylaşmıyor. Ben insanlar icin magduriyet olusturacak sonuclar dogmasindan sikayetciyim. Ayrica benim kisisel bilgilerimi kim ne hakla paylasabilir?

sen o programı yükleyerek sen paylaşıyorsun eğer programı yüklemezsen karşı taraf yüklese bile senin onu ne olarak kaydettiğini göremez
  • Dostum programı yuklemedigim halde insanlarin sorgularinda gozukuyorum.

• Senin tüm bilgilerin hatta akıllı telefon kullanıyorsan özellikle androidse Google seni senden daha iyi tanıyor

Arama geçmişlerin

Gittiğin yerler(nerede kaç gün kaldın) bu bilgiye bile sahipler

YouTube da izlediğin videolar vss her şey kaydediliyor

İstediğin yerden istediğin kadar sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irresolute -- 26 Mart 2018; 16:56:19 >
  • ne kadar güvenilir bilmiyorum ama şuraya numaranı girersen kaydın silinir diye yazıyor internette

https://www.getcontact.com/tr/unlist
  • Bu uygulamada kimin seni hangi isimle kaydettiği belli oluyor mu yoksa sadece kaydedildiğin isim mi yazıyor yani x kişisi seni bu şekilde kaydetti diye bir şey var mi

• Yok hocam sadece nasil kaydedildigi yaziyor

• Milliyette falan da çıkmış uygulama yasaklanacakmis sahibi hakkında soruşturma başlatılacak falan deniyormuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.