Şimdi Ara

Gevey Professional SIM yalnızca 15$- henüz almamış olanlar kaçırmasın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur77
    Peki bu kart sadece IOS'un mevcut son sürümü için mi unlock yapıyor, yoksa gelecekte çıkacak IOS sürümlerinde de unlock yapmaya yarayacak mı? Eğer yarayacaksa, yazılımsal unlock çıktığında bir süre için değer kaybedebilir fakat yeni bir IOS sürümü çıktığında yeniden değer kazanacaktır..

Bu sorunun yanıtı yok mu arkadaşlar?..
  • 10 gün önce, adam gözümün önünde 150 TL saydı gevey'e. burda 25 TL, vayy beee, ama daha da düşecek haaa onu da söyliyim, 2.si olsun yedek olsun filan diye almayın, maliyeti ne ki bunun, olsa olsa 1 dolardır. yakında 10 liraya almayanı döverler...
  • bu gevey icin problem cikarticak diyorlar asli var mi bunun yanimda getiricem 2 3 tane iphone ama
  • Selamlar,
    Nihayet GEVEY satin alip telefonumu kullanmaya basladim bugun.
    Ucuza mal olmasi icin pazarlikla 2 adet gevey i 80 TL ye aldim.(indirim yaptirabilmek icin) Digerini 40TL ye kar koymadan satmayi dusunuyorum.
    Ilgilenenler pm yoluyla ulasabilirler (umraniye-cekmekoy civarina elden teslim edebilirim.)
  • Yahu bir allahın kulu benim sorumu yanıtlamayacak mı ?..
  • son sürümlerini unlock yapmaz yazılı versiyonalrı yapar ama tekrar programlanırsa yapabilir veyaq bir trick ile belki...
  • Yok mu bu siteden siparis verip eline ulasan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur77

Yahu bir allahın kulu benim sorumu yanıtlamayacak mı ?..

henüz sadece yazılı versiyonlar kırılıyor. fakat tekrar programlanırsa kırabilir. bunu zaman gösterecek. büyük ihtimal yazılımsal unlock daha çıkmayacak. yalan oldu neredeyse 1 yıl oldu hala 4.1versiyonun ve üstünün basebandı kırılamayalı.
  • yahu yazılımsal unlock un yakını mı kaldıda hala daha yakında yakında diyorsunuz? 2010 Eylül den beri 8 ay geçmiş, forumda sayfalarca yorum yapılmış, millet almış geveyi bir şekilde teli kullanıyor ve hala yazılımsal ul bekleniyor.
  • Bekleyenleri engellemeyelim lutfen, birileri beklesin ki geldiginde haberimiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

3gs de ise yariyormu bu?

3GS de calismasi gerekli, fakat, Gevey ler Micro Sim icin yapildigindan, COK COK ugrastiriyor, micro sim -> normal sim adaptor une yerlesiteblimek icin.

Hic tavsiye etmiyorum, 1 saat ugrasmadan sonra bile dogru duzgun oturtmasi cok zor
  • 6 dolara düşmüş be
    vuran parayı vurdu hakkaten
    millet 150tlden aldı
    haram zıkkım olsun
  • hakikaten iyiymiş fiyat
  • Bu siteden alan var mı arkadaşlar 6 dolara inmiş şaka gibi, eğer fiyatlar genelde böyleyse çok rahatladım valla 150 lira vermekten korkuyordum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.