Şimdi Ara

GGORQQ adlı siteden alışveriş yapmayın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim dilim yandı sizlerinki yazmasın diye yazıyorum ben bu ggorqq denilen siteden 2 ay önce 60 tl ye 20k ip euw smurf hesap satın aldım aradan 15 gün geçtikten sonra hesap banlandı canlı sohbetden bi tane elemanla konustum garanti kapsamımız 1 haftadır 1 haftayı geçerse veremeyiz vs mırın kırın etti durumu anlattım bana yeni bi hesap verdi. Bu 2. verdikleri hesabı ise 20 gün önce aldım ve sadece 2maç attım ( 2 loose yani hesapda kesinlikle script vs kullanılmamıştır.) 2 gün önce buda ban yemiş yeni gördüm canlı destekle tekrar konuştum. hesap tedarikçileri yeni bir hesap veremiyormuş 1 haftayı geçtiği için :D saçmalığa bakar mısın bildiğiniz 15.günden sonra banlanma ihtimali %95 olan hesapları 60tl 90 tl gibi fiyatlara okutuyorlar 1 haftada garanti veriyorlar zaten aldıgınız hesap ilk hafta ban yemiyo 2. haftadan sonra yiyor smurf hesap alıcak olan arkadaşlar varsa kesinlikle almamalı bu siteden. adam gibi double xp boost, ip boost ile try hard kasıp 3-4 günde 30 level olabilirsiniz ban sıkıntısıda olmaz kafanız rahat olur.

ÖZET : DOLANDIRICIDIR BU SİTE

• Terzi olmadığını ağzınla söylemişsin hocam yani kendi söküğünü zamanında niye dikmedin?
  • ÖZET: ŞU SİTELERDEN ALDIĞINIZ HESAPLAR ZATEN ER YA DA GEÇ BANLANACAK ANLAYIN ŞUNU
  • Beyni olan zaten her türlü ban yiyecegini bilirdi.Kac lere yazildi boyle almayin diye eninde sonunda kesiyorlar fisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aramda yada bot oyunda robot gibi midden gidip sürekli kuleye rakibe ölen oyuncular varya işte onlar scriptle kasılan hesaplar ve böyle sitelerde size satıyorlar

• Ben satım sana 30 lwl unrakned hesap 100TL. %100 tamamen legal kasılmış. İllegal yazılımdan vs. bannlanırsan paran iade.
  • Sen var istemek temis hesap, verejek 100 yuro.
  • dostum 30 lvl account almak zaten riskli bir iş.coinflip yani.eğer 1-2 hafta içinde ban yemezsen hiç yemezsin en tehlikeli anlar o anlar.adamlara boşuna suç bulma bu her account satış sitesinde böyledir zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.