Şimdi Ara

Gigabyte DS3 Rezaleti Ve Garanti Sözleşmesi..! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu vatanın teknik servisinin hiç bişe bildiği yok hakkaten doğrudur
  • vatannın teknik servisi yine ilgileniyor başından savmıyor ama anakart değişmişse anlaşılır yeni kutuyla vermiyorlarmı sonuçta
  • vatana ban

arkadaşım almıstı anakart

daha taktık kasaya bozuk çıktı gittik 30 dk. sonra değiştrimeye değiştirmedik 30 gün bekledik daha sonra para idadesi yaptıklar ve orada adamlarla kavga etmeseydik onuda alamıyacaktık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Bu vatanın teknik servisinin hiç bişe bildiği yok hakkaten doğrudur

hangisi biliyor ki???
    hepsi birbirinden beter....
    arkadaşa geçmiş olsun;vatan pcyede beter olsun diyorum
  • 2. el ds3p aldim 200 ytl ye kafam rahat
  • quote:

Orjinalden alıntı: Salvinn

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

ürün her gelişiyle 30 günlük süre tekrar başlar.yanii evvelden 15 gün kaldı diye 2.gidişinde 15 kalması diye bir madde yok.
    ama bir ürün aynı arızayı 2,farklı arızaları 4 defa gösterirse yenisiyle değişim yapılır.o kart eninde sonunda değişecek.sıfır olan kartın hatasının neticesinde çöplük paklar.bunu onlarda biliyorlar ama uğraştırıyorlar işte

İyide Adamlar 30 Gün İçinde Zaman Bulamayp Yapamadı Diyelim Yenisini Vermek İstemiyolar Bozuk Ürünü Yollayp Zaman Kazanmış Oluyolar Sürekli Bu Biraz Haksızlık Değilmi ?

bence biraz kelimesi az kalır.Maalesef bunu düşünen firmalar,distribütörler var.

• Arkadaşlar Dün İyice Makbuzları Kontrol Ettim Anakartı İlk Götürdügümde Bi Kagıt Veriyolar Ürünü Bununla Alıcaksın Falan Ordada Anakartın Seri Numarası Yaziyo Yaklaşık 5 Tane Kagıt Var Böle Pazar Günü Yeni Anakartı Almaya Gittiğimdede Kağıt Verdiler Ve Kağıtta Anakart Değiştirildi Yaziyo Ama Anakartın Seri Numarası Aynı Yani Değiştirmemiş Şerefsizler.. Koskoca Vatanda Bunu Yapiyosa Biz Daha Napalım Bugün
    Gidip Pislik Çıkartıcam Mahkemeye Kadar Yolu Var.. Bide Değiştirildi Yerine Değiştirilikdi Yazmışlar Bilerek Mi Yanlışıkla Mı Bilemiyorum Türkçede Böle Bi Kelimede Yok Neyse Sonuçları Buraya Yazarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvinn -- 31 Temmuz 2007; 11:16:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Salvinn

Arkadaşlar Dün İyice Makbuzları Kontrol Ettim Anakartı İlk Götürdügümde Bi Kagıt Veriyolar Ürünü Bununla Alıcaksın Falan Ordada Anakartın Seri Numarası Yaziyo Yaklaşık 5 Tane Kagıt Var Böle Pazar Günü Yeni Anakartı Almaya Gittiğimdede Kağıt Verdiler Ve Kağıtta Anakart Değiştirildi Yaziyo Ama Anakartın Seri Numarası Aynı Yani Değiştirmemiş Şerefsizler.. Koskoca Vatanda Bunu Yapiyosa Biz Daha Napalım Bugün
    Gidip Pislik Çıkartıcam Mahkemeye Kadar Yolu Var.. Bide Değiştirildi Yerine Değiştirilikdi Yazmışlar Bilerek Mi Yanlışıkla Mı Bilemiyorum Türkçede Böle Bi Kelimede Yok Neyse Sonuçları Buraya Yazarım..

vatan bile boyle yapiyorsa isimiz yas tuketici haklarina basvuracam de mutlaka deistirirler
  • bakıyorum konudaki bir çok arkadaş "vatan bile böyle yapıyorsa" gibi cümleler kurmuş.afedersiniz ama siz vatanı ne sanıyorsunuz?şu forumda hiç mi araştırma yapmadınız?sorunlu olduğu belli iki tane firma vardır. biri gold diğeri vatandır. bunu bile bile alışveriş yaparsanız sorun çıktığında üzülmeyeceksiniz.gidin inventusdan alın,bakın o zaman sorun oluyor mu?kazık yiyeceğini bile bile kazık yemeye gidiyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: valenciaendoor

bakıyorum konudaki bir çok arkadaş "vatan bile böyle yapıyorsa" gibi cümleler kurmuş.afedersiniz ama siz vatanı ne sanıyorsunuz?şu forumda hiç mi araştırma yapmadınız?sorunlu olduğu belli iki tane firma vardır. biri gold diğeri vatandır. bunu bile bile alışveriş yaparsanız sorun çıktığında üzülmeyeceksiniz.gidin inventusdan alın,bakın o zaman sorun oluyor mu?kazık yiyeceğini bile bile kazık yemeye gidiyorsunuz.

ben vatandan çok sayıda alışveriş yaptım ve gayet memnunum müşteri hizmetlerigayet iyi.kazıkta yediğimi düşünmüyorum vatandaki indirim ve taksit fırsatları başka hiçbir firmada yok ayrıca vatan bilgisayara teşekkürler.burda suçlanması gereken bi yer varsa oda vatanın ürünleri gönderdiği firmalardır vatanın bu gecikmelerde bi payı yok yani.
    size şu örneği vereyim mp3 playerımı vatan bilgisayar multimedya ya gönderdi ve ürün garantisi dolduğu gerekçesiyle geri gönderildi üstelik daha 2 ay garantisi varken ve 20 gün bekletip gönderdiler şimdi burda vatanın suçu ne Allahtan vatandaki arkadaş sagolsun ürünü tekrardan faturayla birlikte gönderince paşa paşa yaptılar.
    gigabyte kadar anakartlarını güncelleyen bi firma ben görmedim bu adamlar bu konuda zayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scot -- 1 Ağustos 2007; 11:00:34 >

• biraz şans işi arkadaşlar aslında, vatandan aldıklarım arasında 1650xt ve samsung hdd de sorun oldu, 1650xt fan sesi dışında değişik bir ses yapıordu, ertesi gün geriye götürdük 1 gün serviste kaldı ve değişim onayı çıktı, değişim faturasını alıp mağazaya girdim yeni ürünü ellerimle aldım.

samsung hdd de ise kafa atma olayı vardı (bendeki ne şans yaw) götürdüm.hemde 1 hafta sonra, servisteki eleman hemen taktı ordaki pc ye, tamam kafa atıor dedi, elime yine değişim faturasını verdiler, mağazaya girdim yeni ürünü yine ellerimle aldım..

yani servis değiştirdik deyip vermedi 2 olaydada girip kendim aldım yenisini... ben memnunum şuana kadar bir sorun olmadı şükür, yiğidi öldür ama hakkını ver demişler
  • quote:

Orjinalden alıntı: scot

quote:

Orjinalden alıntı: valenciaendoor

bakıyorum konudaki bir çok arkadaş "vatan bile böyle yapıyorsa" gibi cümleler kurmuş.afedersiniz ama siz vatanı ne sanıyorsunuz?şu forumda hiç mi araştırma yapmadınız?sorunlu olduğu belli iki tane firma vardır. biri gold diğeri vatandır. bunu bile bile alışveriş yaparsanız sorun çıktığında üzülmeyeceksiniz.gidin inventusdan alın,bakın o zaman sorun oluyor mu?kazık yiyeceğini bile bile kazık yemeye gidiyorsunuz.

ben vatandan çok sayıda alışveriş yaptım ve gayet memnunum müşteri hizmetlerigayet iyi.kazıkta yediğimi düşünmüyorum vatandaki indirim ve taksit fırsatları başka hiçbir firmada yok ayrıca vatan bilgisayara teşekkürler.burda suçlanması gereken bi yer varsa oda vatanın ürünleri gönderdiği firmalardır vatanın bu gecikmelerde bi payı yok yani.
    size şu örneği vereyim mp3 playerımı vatan bilgisayar multimedya ya gönderdi ve ürün garantisi dolduğu gerekçesiyle geri gönderildi üstelik daha 2 ay garantisi varken ve 20 gün bekletip gönderdiler şimdi burda vatanın suçu ne Allahtan vatandaki arkadaş sagolsun ürünü tekrardan faturayla birlikte gönderince paşa paşa yaptılar.
    gigabyte kadar anakartlarını güncelleyen bi firma ben görmedim bu adamlar bu konuda zayıf.

forumda vatanla ilgili arama yaparsanız çok sayıda şikayetle karşılaşırsınız.vatanın fiyatları çok yüksek.taksit e gelince gigatek,nova,inventus daha düşük vade uyguluyor.ayrıca inventus sistemi kuruyor 24 saat test ediyor öyle yolluyor.vatanın ne olduğu belli.siz sorun yaşamamışsınız şanslısınız.ancak sorun yaşayan sayısı az değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.