Şimdi Ara

gittigidiyor axess %10 puan kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gittigider

Geçen kampanyada bayağı bir satış olmuştu çünkü o zaman benim fiyatım diğer satıcılara göre bayağı avantajlıydı ben burda yazılanların aksine kanpanya döneminde 179.90 dan 176.90 çekmiştim fiyatı şimdide 175.90 çektim (eski tarih için) o dönemde bazı siparişleri zararına göndermek zorunda bile kaldım acemilik diyelim :)

176'dan satıp zararına mı gönderdin :) Nakit kuyumcudan alıyorsan son iki aydır zarar etmen imkansız. Elinde varsa yine zarar etmezsin. Ama sitelerden taksitle alıyorsan zarar edebilirsin.
  • 153 liradan eski çeyreği kuyumcular satıyor..5 tane alırsak 765 liraya geliyor..gittigidiyordaki en uygun 5li eski çeyrek 880 lira..115 lira fazladan ödeyerek 12 taksitle almak ve bu alışverişten yaklaşık 88 lira çippara kazanıp zararı güncel kurda yaklaşık 25 liraya kadar çekmek mümkün.Altın ihtiyacı olan alsın ama yatırım amaçlı altının ne olacağı hiç belli değil.tabi bu benim düşüncem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopete

quote:

Orijinalden alıntı: gittigider

Geçen kampanyada bayağı bir satış olmuştu çünkü o zaman benim fiyatım diğer satıcılara göre bayağı avantajlıydı ben burda yazılanların aksine kanpanya döneminde 179.90 dan 176.90 çekmiştim fiyatı şimdide 175.90 çektim (eski tarih için) o dönemde bazı siparişleri zararına göndermek zorunda bile kaldım acemilik diyelim :)

176'dan satıp zararına mı gönderdin :) Nakit kuyumcudan alıyorsan son iki aydır zarar etmen imkansız. Elinde varsa yine zarar etmezsin. Ama sitelerden taksitle alıyorsan zarar edebilirsin.

Evet aynen son dediğin nakit yok limit vardı :)
  • bende tam son anda yaptım bi alışveriş tek taş yüzük aldım 819 tl ye 23:55 de işlem tamamlandı ama puan gelmedi daha siteden baktığımda bekleyen provizyon bölümünde duruyor hala acaba bir sorun mu var neden bekliyor hala normalde bir gün sonra yatması gerekiyordu hakkımı kaybetmiş olamam heralde sonuçta 23:59:59 a kadar vermek zorunda. dün akşam alışveriş yapıpta puan gelen varmı aranızda
  • benim de puan yatmamis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onururgu

bende tam son anda yaptım bi alışveriş tek taş yüzük aldım 819 tl ye 23:55 de işlem tamamlandı ama puan gelmedi daha siteden baktığımda bekleyen provizyon bölümünde duruyor hala acaba bir sorun mu var neden bekliyor hala normalde bir gün sonra yatması gerekiyordu hakkımı kaybetmiş olamam heralde sonuçta 23:59:59 a kadar vermek zorunda. dün akşam alışveriş yapıpta puan gelen varmı aranızda

Banada henüz puan gelmemiş çünkü işlem bekleyen provizyonlarda görünüyor. Pazar günü iş günü değil onu günden sayma, yarın dönem içi işlemlere yansıyınca puan yatar rahat ol, akbank bu konularda yamuğu olmayan bir bankadır..
  • puanı yatan oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.