Şimdi Ara

gittigidiyor axess %10 puan kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Axess chip-para kampanyası ile Akbank Axess, Wings, Fish, Axess Business, Wings Business, Carrefour Axess, Citi Wings ve Citi Axess kart sahipleri, 5 - 6 Mayıs tarihlerinde GittiGidiyor.com'dan yapacakları 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinde %10 chip-para kazanacaklar. Chip-para olarak verilecek en yüksek tutar 200 TL'dir. Wings ile yapılan işlemlerde chip-para değerinde milpuan kazanılacaktır. Bu kampanyadan her Akbank müşterisi sadece 1 kez faydalanabilir.

Kampanya taksitli işlemlerde geçerlidir.

Bu kampanya, sanal kartla yapılan alışverişlerde geçerlidir. Banka (ATM) kartıyla yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanabilmek için; 5-6 Mayıs 2012 tarihlerinde Axess, Wings, Fish, Axess Business, Wings Business, Carrefour Axess, Citi Wings veya Citi Axess kartlarından herhangi biriyle GittiGidiyor'dan alışveriş yapmanız yeterlidir.

Bu kampanya, 5 - 6 Mayıs 2012 tarihlerinde geçerlidir.

Bu kampanyadan Akbank Axess, Wings, Fish, Axess Business, Wings Business, Carrefour Axess, Citi Wings ve Citi Axess kart sahibi tüm GittiGidiyor kullanıcıları faydalanabilir.

Bu kampanyadan kazanılan chip-paralar veya extra milpuanlar, işlem yapıldıktan 1 gün sonra kartınıza yüklenecektir.

Kampanya; Seyahat, Garaj (Deniz Araçları, Araba/Oto, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorisinde yer alan ürünler için) ve Taşınmazlar kategorisi (Ev, Devre Mülk ve Diğer Taşınmazlar) dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

Kazanılan chip-paralar için herhangi bir son kullanma tarihi yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunmen -- 5 Mayıs 2012; 16:29:40 >

• hocam bugün mü? hem axess hemde gg'ye baktım böyle bir bilgi göremedim..tam da bu fırsatı bekliyordum olursa süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebel23 -- 5 Mayıs 2012; 5:08:20 >
  • altın alırken de geçerli mi bu kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

altın alırken de geçerli mi bu kampanya
    Sayfanın sağ ortasında kocaman yazıyor. Ona tıklayınca da kampanya şartları çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopete

Sayfanın sağ ortasında kocaman yazıyor. Ona tıklayınca da kampanya şartları çıkıyor.

Alıntıları Göster
    http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/5-6-mayis-axess-chip-para-kampanyasi

Kampanya; Seyahat, Garaj (Deniz Araçları, Araba/Oto, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorisinde yer alan ürünler için) ve Taşınmazlar kategorisi (Ev, Devre Mülk ve Diğer Taşınmazlar) dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratozcirpici -- 5 Mayıs 2012; 9:21:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/5-6-mayis-axess-chip-para-kampanyasi

Alıntıları Göster
    %5 indirmi çeki olan varsa talibim

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

Alıntıları Göster
    Bir sonraki vınn kampanyasını bekleselerdi, geçen kullandık şimdi bunda bir vınn daha kazanamıcaz, neyse yinede 12 ay taksitle altın almak güzel.. Tabiiki değerlendireceğim Ayın 19'undan sonra yeni vınn kampanyasıyla beraber bir daha bekliyoruz bundan..

• quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Bir sonraki vınn kampanyasını bekleselerdi, geçen kullandık şimdi bunda bir vınn daha kazanamıcaz, neyse yinede 12 ay taksitle altın almak güzel.. Tabiiki değerlendireceğim Ayın 19'undan sonra yeni vınn kampanyasıyla beraber bir daha bekliyoruz bundan..

Alıntıları Göster
    Dünkü altın fiyatlarındaki artıştan böyle olacağı belliydi. 10 gr altın fiyatları ortalama 10 lira arttı.

• quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Alıntıları Göster
    %5 indirim çeki aranıyor. irtibat pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

%5 indirim çeki aranıyor. irtibat pm.

Alıntıları Göster
    %5 indirim çeki ile axess vınn + 12 GB data kart takas yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

%5 indirim çeki ile axess vınn + 12 GB data kart takas yapabilirim

Alıntıları Göster
    Eğer altın alabiliyorsak çok uygun fiyata geliyor. Daha önceki kampanyada altın alıp da puanları yatan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Eğer altın alabiliyorsak çok uygun fiyata geliyor. Daha önceki kampanyada altın alıp da puanları yatan varmı.

Her defasında ve bir gün sonra kesin yattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Dünkü altın fiyatlarındaki artıştan böyle olacağı belliydi. 10 gr altın fiyatları ortalama 10 lira arttı.

o cakallar 10 degil 20 de koyar uzerine
    altın bayagı dustu 92.5-93 bandında
    2060 TL falandı 20 gr altın simdi bi bakın lutfen kac olmus
    ben 2057 iken SS almısım-ama hesap sorulmuyor ki bu arkadaslara!!
    altinmerkezi mesela;
    butun listelemeleri kaldırdı
    yeni fiyatlar hazırlıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendizz -- 5 Mayıs 2012; 11:44:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

quote:

altinmerkezi mesela;

Alıntıları Göster
    %5 gg ceki iyi fiyatla alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

quote:

altinmerkezi mesela;

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende altın satıyorum fiyat artırma diye bir şey yok aynı fiyatdan satıyorum
    Unutmayınki bizde altını sizin kuyumcuya sattığınız fiyatdan değil kuyumcudan aldığınız fiyatdan temin ediyoruz artı %10 komisyon kesilerek para hesabımıza gönderiliyor
    Ama chippara ile birlikde bu fiyata ve 12 taksitli üstelik vinn kampanyasi ile birleştirme şansınız ile birlikde piyasada hiç bir yerde avantaj yok onuda dikkate almak geekiyor
    Örneğin ben daha önce 183.90 dan sattığım yeni tarih çeyrek altını 177.90a cektim fiyatlar düşdüğü için
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/ceyrek-ziynet-altin-2012-uretim-5adetde-kargo-56418344

• quote:

Orijinalden alıntı: gittigider

Arkadaşlar bende altın satıyorum fiyat artırma diye bir şey yok aynı fiyatdan satıyorum
    Unutmayınki bizde altını sizin kuyumcuya sattığınız fiyatdan değil kuyumcudan aldığınız fiyatdan temin ediyoruz artı %10 komisyon kesilerek para hesabımıza gönderiliyor
    Ama chippara ile birlikde bu fiyata ve 12 taksitli üstelik vinn kampanyasi ile birleştirme şansınız ile birlikde piyasada hiç bir yerde avantaj yok onuda dikkate almak geekiyor
    Örneğin ben daha önce 183.90 dan sattığım yeni tarih çeyrek altını 177.90a cektim fiyatlar düşdüğü için
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/ceyrek-ziynet-altin-2012-uretim-5adetde-kargo-56418344

"üstelik vinn kampanyasi "

vınn kampanyası nedir avantajı nedir nasıl faydalanılabilinir

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhand09

quote:

VINN Kampanyası ayrıntıları aşağıda
    http://forum.donanimhaber.com/m_57679536/tm.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhand09

quote:

VINN Kampanyası ayrıntıları aşağıda
    http://forum.donanimhaber.com/m_57679536/tm.htm

Alıntıları Göster
    arkadaşlar çeyrek altın pahalı değil mi burda almak için

• quote:

Orijinalden alıntı: parkinson

Fiyatlara bakıldığında gramı yaklaşık 96-97 TL'ye geliyor. 12 Taksitle alınmış oluyor. Yatırım amaçlıysa düşünülür. Ama kredi kartını paraya çevirmekse mesele o zaman 20-40 TL arasına zararla 12 taksitle 1900 TL çekmek çok iyi. Altın artarsa zarar olmaz. Düşerse biraz daha fazla olur. Ama hangi kredi veya nakit çekim işlemine bakarsanız bakın 12 ayda %1,5-2 aralığında masraf ile para alamazsınız. Olayın özü budur.

Bu hafta altının önümüzdeki hafta artma ihtimali yüksek olduğundan fiyatı daha yüksek tutuyorlar. Benim şahsi fikrimdir bu. 2 hafta önceye göre 30-40 TL civarında daha aşağı olması gerekiyordu. Burada Gittigidiyor'un ticaret ahlakına uymadığını da söylemeliyim. Kampanya olup olmayacağını bazı satıcılara önceden haber vermesi ayıptır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kopete

quote:

Orijinalden alıntı: parkinson

Fiyatlara bakıldığında gramı yaklaşık 96-97 TL'ye geliyor. 12 Taksitle alınmış oluyor. Yatırım amaçlıysa düşünülür. Ama kredi kartını paraya çevirmekse mesele o zaman 20-40 TL arasına zararla 12 taksitle 1900 TL çekmek çok iyi. Altın artarsa zarar olmaz. Düşerse biraz daha fazla olur. Ama hangi kredi veya nakit çekim işlemine bakarsanız bakın 12 ayda %1,5-2 aralığında masraf ile para alamazsınız. Olayın özü budur.

Bu hafta altının önümüzdeki hafta artma ihtimali yüksek olduğundan fiyatı daha yüksek tutuyorlar. Benim şahsi fikrimdir bu. 2 hafta önceye göre 30-40 TL civarında daha aşağı olması gerekiyordu. Burada Gittigidiyor'un ticaret ahlakına uymadığını da söylemeliyim. Kampanya olup olmayacağını bazı satıcılara önceden haber vermesi ayıptır.

Alıntıları Göster
    küçükaltın bankasya 12 taksit 158 tl, daha ucuz yok sanırım şu anda...

http://www.sanalreyonum.com/urun/ziynet-ceyrek_833648.aspx?CatId=32690

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.