Şimdi Ara

gizli dosyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hdd'de bölünmüş olan d: kısmındaki fotograflarımı gizlemiştim (sağ tık-özelliklerden)
    fakat c: kısmına format attıktan sonra artık bu resim dosyalarını açamıyorum
    bunun bi çaresi varmıdır acep yoksa gizlenmiş dosyaların bir takım bilgileri windowsun içine mi kayıt ediliyo..
    şimdiden tşk

• sorunu tam anlamadım...d deki dosyaları bulamıyormusun yoksa bulduğunda açamıyormusun.sole bişi diyim

araçlar/klasor seçenekleri/gorunum/gizli dosya ve klasorleri goster sekmesine tıklarsan tum gizli klasorler gorunecektir.umarım yardımcı olabilmişimdir ama sorununu tam olarak anlamadım.
  • dosyalar görünüyo onda bi problem yokta...
    açılmıyorlar ne resim görünlüleyici nede başka bir programdan resimlere bakamıyorum..
  • Önce resim gösterim programını açıp. Dosy aç tan dosyalarını açmayı denedin mi?
  • arkadaşlar sorunu tam anlatamadım heralde
    dosyalar c:ye format attıktan sonra açılmıyorlar...
    acaba diyorum dosyaları gizlediğimizde dosya bilgileri windowsun içine bi yerlere mi kopyalanıyor..
  • yokmu arkadaşlar bi fikri olan
  • quote:

Orjinalden alıntı: tasarimci

Önce resim gösterim programını açıp. Dosy aç tan dosyalarını açmayı denedin mi?

denedin mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: fagrusovic

quote:

Orjinalden alıntı: tasarimci

Önce resim gösterim programını açıp. Dosy aç tan dosyalarını açmayı denedin mi?

denedin mi

elbetteki dostum

ama erişim engellendi dio mesela paint yani hiç bir şekilde görünmüyo resimler ve bu problem sadece format attıktan sonra meydana geldi
    saygılar
  • dosyaların uzantısını jpeg olarak değiştir belki faydası olur
  • up...
  • olmuyor olmuyor açılmıyo dosyalar ya deli oldum
  • gizlemeyle ilgili bilgiler windows klasöründe tutulmaz bu bilgi diske yazılır (dosya hangi diskte ise)
    senin sorunun muhtemelen yeni kurduğun windowsda bir sorun var internetten bir iki resim indir bak bakalım açlılacak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.