Şimdi Ara

GNGWC ÖN ELEME TURNUVASINA KATILMA HAKKINI KAZANDIYSANIZ SİZLERİ NELER BEKLİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turnuva ve konaklama 5 yıldızlı bir otelde yapılacaktır.
    http://eliteworldhotel.com.tr/iletisim.asp

Cuma günü 30 aday ve 5 kişi yedekleri açıklandıktan sonra sadece 30 adayı Cuma Günü Otele* yerleştireceğiz.

Yedeklere Cuma günü katılım ile ilgili bir eksik katılım olursa haber verilecek ve turnuvaya dahil edilecekler.

Hep beraber otelde akşam yemeği yiyip otelde konaklayacağız.

Sabah kahvaltımızı yapıp turnuvaya geçiyoruz. Turnuva esnasında yemek içmek yine bizden.

Turnuva da Oyun dergileri ve gelirlerse medya mensupları da olacak.

Yaklaşık 4-6 saat sürmesini tahmin ettiğimiz turnuva sonucunda 2 kişi Kore ye gitme hakkına erişecek. (Ayrıntılar Turnuva kuralları)

Her Katılımcıya Plaket, SilkRoad Online Posteri, SilkRoad Armalı USP, SilkRoad Tshirtü, oyun dergileri

İlk 8e girenlerden 6sına katılım Madalya, Koreye gidecek ilk 2 ye kupa ve madalya hediyemiz olacak.

İlk 30 a gelenlerin 22 si Gamesultan.com dan 25 YTL lik Bonus,

ilk 8 e kalanların son 6sı 50 YTL Bonus

ilk 2ye yani Kore ye gidecekler ise 500 YTL lik Bonus kazanacaklar!

İlk 2 VITO marka özel araba ile güzel bir İstanbul turu atıp galibiyetlerini kutlayacak ve bütün bu görüntüler sizler için özel tutulan kameramanımızla videoya alınacak ve internetten paylaşıma açılacak.

*Katılımcıların otel ve geliş masrafları (otobüs fiyatları göz önünde bulundurularak) Gamesultan tarafından karşılanmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameSultan -- 9 Ekim 2008; 14:12:41 >

• Desene Katılacaklar Yaşadı ,

Neyse Hayırlı Olsun
  • Süper bi olay gamesultan'ı tebrik ediyorum.Katılanlar yaşadı ama
  • forumdan girecekler olanlara nooldu?
  • 5 yıl sonra yine düzenlenirse ben kesinlikle katılacağım.
    Şimdi okul zamanı.
  • Vıto ^^

GNGWC ÖN ELEME TURNUVASINA KATILMA HAKKINI KAZANDIYSANIZ SİZLERİ NELER BEKLİYOR
  • açıklayın artıııııııııııııııııık
  • KORSAN25 gidiyor Cuma günü ordayız
  • Oyların %90 ı sayıldı ama Korsan hakkında güzel bir haber vereyim .Evet %99,99 turnuvada:D
  • katılımcılara başarılar dilerim ..tabi 0x33 ve bot yapımcılarında hakkını yememk gerek
  • Ve bir bilgi daha...

En başından beri o oylara nasıl yetişeceğiz ki diyeceğinize 17 kişiden 5 puan alabilseydiniz şuan turnuvadaydınız.

Oylar tek tek incelenecek demiştik size...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GameSultan

Ve bir bilgi daha...

En başından beri o oylara nasıl yetişeceğiz ki diyeceğinize 17 kişiden 5 puan alabilseydiniz şuan turnuvadaydınız.

Oylar tek tek incelenecek demiştik size...

geç oldu artık
  • quote:

10- BLue_AnGeL_ Troy Bursa

• hadi ilhan hayırlısı gidiyon koreye
  • quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

hadi ilhan hayırlısı gidiyon koreye

inşallah inşallah

Edit: Şu saat itibariyle patrondan izin de almış bulunuyorum da, Peder "Artık yeter işin gücün oyun oldu" diyo eve almıcak bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 9 Ekim 2008; 12:45:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _aNaToLia_

quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

hadi ilhan hayırlısı gidiyon koreye

inşallah inşallah

Edit: Şu saat itibariyle patrondan izin de almış bulunuyorum da, Peder "artık yeter" işin gücün oyun oldu" diyo eve almıcak bu gidişle

Peder ile aynı evde yaşasaydım bu lafları bende duyacaktım herhalde

• katılan bütün arkadaşlara başarılar yolunuz açık olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.