Şimdi Ara

Gold itemları hakkında soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi bu Hearth of Gold, Philosophers Stone ve Kages Lucky Pick itemları varya.
    Hani Unique Pasifleri 10 saniyede 5 gold olanlar işte.
    Bunların bi tanesini alınca diğerlerinin pasifleri işlemiyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: wR

Şimdi bu Hearth of Gold, Philosophers Stone ve Kages Lucky Pick itemları varya.
    Hani Unique Pasifleri 10 saniyede 5 gold olanlar işte.
    Bunların bi tanesini alınca diğerlerinin pasifleri işlemiyor değil mi?

2 tane hog alırsan birinin pasifi işler bi hog philo alırsan ikisinin pasifi'de işler
  • 2 aynı itemda işlemediğini biliyorum ama ayrı ayrı işliyorlarsa da garip değil mi ?
  • quote:

2 aynı itemda işlemediğini biliyorum ama ayrı ayrı işliyorlarsa da garip değil mi ?

Niye garip olsun?
  • quote:

2 aynı itemda işlemediğini biliyorum ama ayrı ayrı işliyorlarsa da garip değil mi ?

Supportlara da acı ama adamlar miniona dokunmuyor olsun o kadar gariplik
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ragon
    Niye garip olsun?

quote:

Orijinalden alıntı: aelmacioglu
    Supportlara da acı ama adamlar miniona dokunmuyor olsun o kadar gariplik

Şöyle düşündüm. 40 dk süren bi oyunda Support bu itemları 10 15. dklarda tamamlasa, geri kalan sürede 8bin gold sadece süreden kazanacak ki bunun asissti var.
  • 8 bin gold ?

2 x 5 gold per 10 sec itemi = 10 saniyede 10 gold.

1 dakikada 60 gold. 10. dakikada aldın diyelim 40 dakika sürcek oyun , 30 dk bu itemden para gelcek. 30 x 60 = 1800 gold o da eşittir "binsekizyüz gold."
  • Biz hesaplamıştık 45 dakikalık bir oyunda 5 kill fazladan almışsın gibi gold geliyor. Yanlışsam düzeltin
  • ah eski hearth of gold ah 2-3 tane yapardık 1k hp verir deli pis gold kasar ad karakterlere immune olurdun lateye kadar ühüühüh
  • e zaten philoyu shreulei yapıyoruz hızlıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

8 bin gold ?

1 dakikada 60 gold. 10. dakikada aldın diyelim 40 dakika sürcek oyun , 30 dk bu itemden para gelcek. 30 x 60 = 1800 gold o da eşittir "binsekizyüz gold."

3 tane 10 saniyede 5 gold veren item var. Birde zaten oyunun kendiside veriyor?
    yani 10 saniyede 20 gold.
    dakikada 120
    40 dakikada 4800 gold.
    Benim hesapta yanlışda hocam seninkide yanlış.
  • 3 farkli item var 3. Unude alirsan hepsinin pasifi tek tek isler ama ayni itemden 2 tane alirsan birinin passivi isler
  • quote:

quote:

8 bin gold ?

dakikada 120
    40 dakikada 4800 gold.

aslında 4 tane gold veren item var. ( can veren , hp mana regen veren , 25ap veren , critic chance veren ) benim yaptığım o işlem sadece itemden gelendi ayrıca.
    tamam da sen bu 3ünü 10. dk da felan alamazsın. ben support oynadığımda ilk baseye gittiğimde philoyu bitirip zarzor bot alıyorum. hatta botsuz laneye geldiğimde oluyor çok.

• quote:

quote:

quote:

8 bin gold ?

dakikada 120
    40 dakikada 4800 gold.

aslında 4 tane gold veren item var. ( can veren , hp mana regen veren , 25ap veren , critic chance veren ) benim yaptığım o işlem sadece itemden gelendi ayrıca.
    tamam da sen bu 3ünü 10. dk da felan alamazsın. ben support oynadığımda ilk baseye gittiğimde philoyu bitirip zarzor bot alıyorum. hatta botsuz laneye geldiğimde oluyor çok.

Oda doğru tamamdır sağolun yorumlar için konu kilitlenebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.