Şimdi Ara

gold pc güvenilir mi ? Bence hayır!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14.04.2012 tarihinde 2434985 nolu bir sipariş verdim...

UFO ats ısıtıcı ayağı almayı istediğim ürün buydu...

ödemeyi havale yaptım iki gün bekletildim onay verilmesi için ...

sitede ödemeyle alaklı hiç bir açıklama yazılmamış olmasına rağmen eft olayında müşterinin yapması gereken bir işlem varmış..

tabi bu durumu biz müşteriler bilmemiz gerekirmiş...

hepimiz müneccimiz ya!!!1

neyse telefon trafiği ardından onay verdirdim zorla!!!

beklemeye başladım temin edilmesi için ..

bir hafta geçti müşteri hizmetlerinden bir bayan aradı istediğim ürün ellerinde yokmuş onun muadili olan ALF ATS ISITICI AYAĞI göndersek nasıl olur dediler ...

netten baktım özelliği aynı farkl yoktu ve bende telefonda onay verdim istediğim ürünü açık ve net bir şekilde söylememe rağmen on dakka sonra netten siparişimi kontrol ettim birde ne göreyim!!!

kıytırıktan bir ısıtıcı ayağı ( istediğim ürünle uzaktan alakası yok) sevkiyatı yapılmış yazıyordu!!!

resmen biz müşterileri keriz yerine koyma düşüncesiyle yapılan bir uygulama oldu aşikar!!!

aradım müşteri hizmetlerini durumu anlattım arayacağız sizi dediler...

o arada mesaj attım siteden aynı durumu yazdım ...

gelen cevap dahada ilginç!!!

siparişi iptal isteğiniz onaylanacaktır yetkili birime iletilmiştir yazıyor!!!

YUUUUHHH yaa bu kadarda saçmalık olmaz !!!!

üç kuruşluk bir alışveriş yapalım dedik çektiğimiz sıkıntıya bak...

şikayet sitelerinde firma hakkında yüzlerce şikayet varmış sonradan gördüm...

ben pişamn oldum siz pişamn olmayın ....

• Gold'dan aldığımız iPad 2'nin üçüncü parti firmalar tarafından üretilen şarj aleti koyulduğunu fark ettim. Komşumuza aldık, üşendik gitmeye, kullanmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

Gold'dan aldığımız iPad 2'nin üçüncü parti firmalar tarafından üretilen şarj aleti koyulduğunu fark ettim. Komşumuza aldık, üşendik gitmeye, kullanmaya devam ediyor.

Aslinda bu biraz normal karsilanabilir kendileri paralel ithalat yoluyla getirdikleri icin boyle aikintilar oluyor apple urunlerde sikinti istimiyorsaniz bilkomdan alacaksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

quote:

Gold'dan aldığımız iPad 2'nin üçüncü parti firmalar tarafından üretilen şarj aleti koyulduğunu fark ettim. Komşumuza aldık, üşendik gitmeye, kullanmaya devam ediyor.

Aslinda bu biraz normal karsilanabilir kendileri paralel ithalat yoluyla getirdikleri icin boyle aikintilar oluyor apple urunlerde sikinti istimiyorsaniz bilkomdan alacaksiniz

Aynen, bilkom'dan alınmalı
  • quote:

quote:

quote:

bilkomda bulursanız alırsınız.dolar düştü düşeli iphone 4s stoklarda yok ne zaman dolar çıkar bilkomun stoklar da açılır

• quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

quote:

quote:

quote:

bilkomda bulursanız alırsınız.dolar düştü düşeli iphone 4s stoklarda yok ne zaman dolar çıkar bilkomun stoklar da açılır

Artık sonyden şaşmam,neo vden Xperia s'e geçeceğim,alıştım artık :)

• Bahçelievler Gold pcden kulaklık almıştık bozuldu teknik servisine götürdük elemanlarda bir kıl kıl tavırlar en sonunda müdürünüzle görüşmek istiyoruz dediğimizde bizi iri yarı kaba saba kollarında hilalli milalli dövmeler olan elinde telsiz höd zöd konuşan itici bir adamın karşısına çıkardılar o dakkadan sonra bir daha GOLD bilgisayardan alış veriş yapmam...
  • bu başlığı açtığım günden beri çok zaman geçmiş ama hala sorunumu çözmediler...

benı tınlamıyorlar bile...

şikayet sitelerine yazıyorum ..

dönüş yapan yok...

bu müşteri hizzmetlerinde çalışan embesilleri şikayet edecek bir yetkilisi yokmu bu firmanın!!!!
  • golddan yeni nesil ipad aldığımda benimde aynı şekilde 3rd party bir şarj aleti koyduklarını farkettim.
    gerçi piyasanın altında 12 taksit ve 3 ay erteleme çok cazip ama böyle bir ucuzluğa gitmeselerdi daha şık olurdu.

gold pc güvenilir mi ? Bence hayır!!!
  • 2 hafta oldu hala 1.20 lirayı iade edecekler.Çok ilgililer sağolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

2 hafta oldu hala 1.20 lirayı iade edecekler.Çok ilgililer sağolsunlar.

1 lira diye takmıyorlardır hocam
  • Ben de 10 gundur D&R'den kredi kartina 700 lira aktarmalarini bekliyorum. Alayi fason füson bunlarin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • golddan bi daha alışveriş yapmam.
  • Bende GOLD bilgisayardan kampanyalı olarak LED TV aldım. ama almaz olaydım

-Üründa Aynı Gün kargo yazmasına rağmen aynı gün kargo yapılmadı.
    -Müşteri hizmetleri tam bir kabus.
    -Mail yada telefon ile ulaşılamıyor.

Bakalım TV 'yi görebilecekmiyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.