Şimdi Ara

Gold tan Ps4 Paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.gold.com.tr/sony-ps4-500gb-oyun-konsolu-infamous-second-son_u
    Arkadaslar bu paketi almak istiyorum gerek gold gerek urun gerek oyun hakkinda ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gold'da satılan PS4 modelleri NTSC ve Sony EU garantili değil. PS4 almayı düşünüyorsan Driveclub, Far Cry 4, Destiny, GTA 5, PES 2015 gibi bundle paketlerine bakmanı öneririm. Bu paketlerdeki PS4'ler yeni seri.
  • Peki kardesim gold dan ps4 oyun alinir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Heimdall_

Peki kardesim gold dan ps4 oyun alinir mi?

Alınır alınmasına ama çok üç kağıtları olduğu için gold'tan hiçbir şey satın alınmaz. Bende dahil olmak üzere az kişinin canını yakmadı gold. Sistem tamamiyle dolandırıcılık üzerine kurulu çünkü.
  • Gold' dan Haziran ayında PS4+Kamera+Knack Paketini 1499TL' ye almıştım. Eve geldiğimde içinden ithalatçı firma garantisi çıktı ve Sony garantisi yoktu. Ayrıca Asya' da kullanılan priz girişlerinden vardı. Nalburdan alınmış 1TL' lik çeviricilerden vardı. Ayrıca iç pakette bölge 3, dış pakette bölge 2 yazıyordu, ya da tam tersiydi. Daha sonra ürünü Gold' a iade edip 1550TL' ye Teknosa' dan aldım, priz normaldi ve Sony garantisi vardı. Bir başka hikayem; Gold üzerinden LG G2 aldım. Bir kaç ay sonra düşürdüğüm için servise verdim, servisteki bayan: ''umarım seri numarası (yada onun gibi bir şey) geçerlidir, gold dan alınan ürünlerde sorun çıkıyor, bu yüzden ucuz'' demişti. Allah' tan LG tarafından onaylanmıştı telefonum.

Kısacası: Gold' dan almayın ve ya biraz daha düşünüp alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefOfficer -- 21 Ocak 2015; 19:07:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XraTiNq2

Gold' dan Haziran ayında PS4+Kamera+Knack Paketini 1499TL' ye almıştım. Eve geldiğimde içinden ithalatçı firma garantisi çıktı ve Sony garantisi yoktu. Ayrıca Asya' da kullanılan priz girişlerinden vardı. Nalburdan alınmış 1TL' lik çeviricilerden vardı. Ayrıca iç pakette bölge 3, dış pakette bölge 2 yazıyordu, ya da tam tersiydi. Daha sonra ürünü Gold' a iade edip 1550TL' ye Teknosa' dan aldım, priz normaldi ve Sony garantisi vardı. Bir başka hikayem; Gold üzerinden LG G2 aldım. Bir kaç ay sonra düşürdüğüm için servise verdim, servisteki bayan: ''umarım seri numarası (yada onun gibi bir şey) geçerlidir, gold dan alınan ürünlerde sorun çıkıyor, bu yüzden ucuz'' demişti. Allah' tan LG tarafından onaylanmıştı telefonum.

Kısacası: Gold' dan almayın ve ya biraz daha düşünüp alın.

Çok sağolun hepiniz. Gidicem Teknosa dan Destiny W Ps4 paketini alicam 1650 ye sağlam olsun pahalı olsun.

• _Heimdall_ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, şimdiden hayırlı olsun
  • gold'dan çöp almayın
  • İşte müşteri memnuniyeti dediğin böyle olucak. Gold'tan daha önce ürün almadım ancak kim gold'tan alışveriş yaptıysa hep sorunlu dönmüş tek tük kişide sorun çıkmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 21 Ocak 2015; 20:17:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.