Şimdi Ara

GoldMaster NAV-433 Navigasyon Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Genel Özellikler

* Türkiye adres yapısına göre özelleştirilmiş IGO PRIMO
    * Gerçek Kavşak görünümü özelliği sayesinde kavşaklarda çıkışı daha kolay algılama
    * Türkçe seslendirmeli ve görüntülü yol tarifi
    * Video izleme, Müzik Dinleme, Resim Görüntüleme, E-Book Okuma
    * 81 İl Tam detaylı Türkiye Haritası
    * Toplam 427bin km üzerinde yol bilgisi
    * 415bin üzerinde kayıtlı önemli nokta (Hastane,eczane,Okul, AVM,Otel, Benzin İstasyonu)
    * Tüm Türkiye Posta Kodu ile adres sorgulama
    * Gideceğiniz Ülkelerin Haritasını internet (naviextras.com) üzerinden kolaylıkla yükleme
    * 2B/3B harita görüntüleme
    * Farklı dillerde sesli yönlendirme
    * Gidilecek noktaya olan, uzaklık, araç hızı, tahmini varış süresi, ve koordinat bilgilerini veren yol bilgisayarı
    * En kısa, en hızlı, kolay, ekonomik, ücretli/ücretsiz yol , yaya/araç detayında güzergah seçimi
    * Rotadan çıkıldığında hızlı bir şekilde rota hesaplama
    * Portatif tutucu sayesinde araç içine kolay kurulum
    * Bluetooth fonksiyonu sayesinde, Handsfree kullanım
    * FM Transmitter fonksiyonu

Teknik Özellikler

Ekran Boyutu 4.3" TFT Dokunmatik
    İşlemci ATLAS IV 500Mhz
    GPS Alıcı 64 Kanal Yüksek Hassasiyetli
    Dahili Bellek 128 MB
    Dahili Hafıza 2 GB
    Kart Yuvası Micro SD , max 8GB
    Pil Şarj edilebilir Li-polimer batarya
    Ses Çıkışı 1W Hoparlör 8ohm
    Boyutlar 122 X 78 X 13.3 MM
    İşletim Sistemi Windows CE 6.0
    Çıkışlar Kulaklık Çıkışı

Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum.. hbde özellikleri açısından uygun bir fiyata satılıyor.. kendi web sitesinde 3 yıl garanti ve 3 yıl güncelleştirme diyor.. hbde ise ömür boyu güncelleme diyor.. goldmasterın uydu alıcıları gayet iyi ama gpsleri nasıldır bilmiyorum.. bu üründe igo primo var artı olarakta bluetooth fm transmitter filen var.. sahip olanların veya bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum.. Next YE-GA 4624 ile bu cihaz arasında kaldım.. aynı fiyat seviyesinde ve next piyasada çok yaygın ama bluetooth yok malesef onda da.. bilgisi olanlar bilgilerini paylaşırlarsa çok sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmtG -- 1 Aralık 2010; 11:26:59 >

• up..
  • Up up.. Bende aynı kararsızlıktayım..
  • Evet, birisi Goldmaster NAV-433 ile Next YE-GA 4624 ü karşılaştırabilse çok güzel olur.
  • Ben de uzunca bir süredir araştırıyorum ama bir türlü karar veremedim. En son Next Ye-Ga 'da karar kılmıştım ki bluetooth da olsun dedim . Şimdi Goldmaster ilgimi çekmeye başladı. Haritası Başarsoft değil galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

Ben de uzunca bir süredir araştırıyorum ama bir türlü karar veremedim. En son Next Ye-Ga 'da karar kılmıştım ki bluetooth da olsun dedim . Şimdi Goldmaster ilgimi çekmeye başladı. Haritası Başarsoft değil galiba?

Goldmaster' da Başarsoft kullanıyor. İgo8 ve/veya İgo Primo özellikli cihazları mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.