Şimdi Ara

goldmaster oyun konsolu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nurfgnur
    hepinize cevaplar için teşekkürler. ben 6 yaşındaki oğlum için düşünmüştüm açıkçası benden psp istiyor ancak oynayabileceğinden emin olmadığım için bu değişik gelmişti. kararsızım o yüzden alıp almama konusunda

5 yasindaki yegenim surekli benim ps3te oyun oynuyordu ozellikle de araba yarisi. Simdi onun 2.el ps2si var. sonic, araba yarislari ve street fighter tarzi oyunlari rahatca oynuyor. pspde de bu tarz oyunlar var ps2 veya psp alin bazi oyunlari rahatca oynar. Bir kez ogretmeniz yeterli hemen oyunun mantigini kapiyorlar.ps2 alirsaniz chipli ps2, psp alirsaniz spotculardan customfwli psp alin orjinal oyun alip fazla para vermek zorunda kalmazsiniz.
  • 11.kez PS2 alan biri olarak (11.PS2'yi demin GG'den aldım) bu tarz konsolu değil 11 kez 1 kere bile almam.

Buna vereceğim parayı başka şeylere harcarım. Bu ne yaw. İğrenç bir beynin ürünü. Çakmanında çakması rezil bir sistem. Git NES al daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

11.kez PS2 alan biri olarak (11.PS2'yi demin GG'den aldım) bu tarz konsolu değil 11 kez 1 kere bile almam.

Buna vereceğim parayı başka şeylere harcarım. Bu ne yaw. İğrenç bir beynin ürünü. Çakmanında çakması rezil bir sistem. Git NES al daha iyi.

11. kez ps2 mi neyaptın kardeş ps2 lerden haremmi kurdun
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

11.kez PS2 alan biri olarak (11.PS2'yi demin GG'den aldım) bu tarz konsolu değil 11 kez 1 kere bile almam.

11. kez ps2 mi neyaptın kardeş ps2 lerden haremmi kurdun

• Buna oğlunuz 2 kere en fazla 3 kere bakar atar bi kenara...
    Psp ye heves etmişse psp alın bence... ilk gördüğü an cok sevinir ve kullanışlıda bi konsol...
    veya ps2 de alabilirsiniz psp den daha cok oynar, daha da kullanışlıdır fakat psp yi istediği icin ps2 yi ilk gördüğü anda sevinemeyebilir
    Secim sizin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

geohot kırar bunu.

kardeş sen çok yaşa çok güldüm yaaaaa
  • ps1 yada ps2 alın daha iyi. KDV Dahil : 139,00 TL buna para verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven spielberg -- 27 Ocak 2010; 21:40:13 >
  • 139 a bunu alacağına 250 ye ps2 al.100000000 kat daha iyidir.
  • Bence 6 yaşında bir çocuğa herhangi bir konsol faydadan çok zarar getirir. Hele ki o yaşlardaki algı yapısını düşünürsek. En iyisi bol ve kaliteli oyunlu bir gameboy bence. Tetris içermesi çok güzel olur, ben bile nerde görsem hala oynarım.
  • netten ps2 yi gösterdim birde bu çakma wii yi ikisinide istemiyor dediğiniz gibi psp yada onun gibi taşınabilir bişi olucak işte. peki bu gameboy larda önerdiğiniz ne var fiyatı uygun ve kaliteli olarak birde görünüşü psp ye benzeyen gameboylar varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Orijinalden alıntı: decxal

quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

geohot kırar bunu.

adam ps3 ü kırdım dedi, ps3 dünyasında vezir olacağına rezil oldu bence gerçekten kırmıştır ama, sony onu susturmuştur gibi geliyor bana.

Ya bu kadar acımasız olmayın tamamiyle yapamasada yine birşeyler başardı.Bunada şükür.

• GAMESTAR eski bir oyun konsolu değilmiydi ya zaten.şu home-computer , megadrive zamanından kalan.
  • quote:

netten ps2 yi gösterdim birde bu çakma wii yi ikisinide istemiyor dediğiniz gibi psp yada onun gibi taşınabilir bişi olucak işte. peki bu gameboy larda önerdiğiniz ne var fiyatı uygun ve kaliteli olarak birde görünüşü psp ye benzeyen gameboylar varmı?

ufaklık işi biliyor biraz büyüsün o zaman ps4 çıkar ve hemen onu ister el konsolu olarak kaliteli iki tane konsol var psp ve nintendo ds fiyatları uygun diyemem ama kalite arıyorsanız bu ikisinden şaşmayın.
  • Gameboy Biraz eskidi artık.Onun yerine daha gelişmiş Nintendo Dsi satılıyor.Ondada mario, pokemon, sonic ve çok eğlenceli oyunlar var.Çift ekranlı güzel bir el konsolu.Psp den daha ucuz olması lazım.Vatan bilgisayardaki linki tıkla burada 381 tl 6 taksit
    Psp fiyatıda 432 tl görünüyor.
  • selamlar. bence temiz bir psp fat o yaşlardaki bir çocuk için daha uygun olabilir. oyun temin etmeniz de daha kolay olur diye düşünüyorum. psp fat ler yeni versiyonlara göre daha sağlamlar yani düşmeye fln karşı daha dayanklılar. 150-180 arası çok rahat bulabilirsiniz forumda.
  • quote:

netten ps2 yi gösterdim birde bu çakma wii yi ikisinide istemiyor dediğiniz gibi psp yada onun gibi taşınabilir bişi olucak işte. peki bu gameboy larda önerdiğiniz ne var fiyatı uygun ve kaliteli olarak birde görünüşü psp ye benzeyen gameboylar varmı?

Arkdaslar begenmeyecekler ama goldmaster gmp -210 isini gorur
  • hort
  • psp fat banada daha mantıklı geldi daha uzun süre kullanabilir en azından. hepinize teşekkür ederim
  • bim de satışa çıkmış ,altyazı geçti kanal 7 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

bim de satışa çıkmış ,altyazı geçti kanal 7 de

süper kombinasyon

benim kuzen 7-8 yaşlarında pspyi rahatlıkla oynuyor
    bence sizde psp düşünün
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.