Şimdi Ara

golf 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi aksamlar arkadaslar aslında golf bolumune yazdım ama suanda heralde orda online kimse yok yarın aracı gormeye gıdıcem pazarlık yapmaya calısıcam biraz.2010 model golf manuel 1.4 highline aracı ilana koyalı baya olmus satılmamıs herhangi bir sorunu olabılırmı.telefonda hiçbir sorun olmadıgını ve boya degısen parca olmadıgını soyledı km 98bin fazlamı sizce ben yılda 5-6 bin km yapıyorum yıllarca sorunsuz binilebilirmmi bu araca ve bu fiyatı normalmi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-sahibinden-161755254/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyati bilmemde araba guzele benziyor. Once bi ekspertiz yaptirin. Hata cikarsa arabayi almam ya da sen odersin indirim isterim deyin. Benzinli ve manuel oldugu icin hemen gitmemistir diye dusunuyorum. Yine de her turlu ihtimale karsi baktirmadan almayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arac temiz duruyor. Ancak 300 kurus yaktigina inanmam ben. 500den asagi yakmaz. Ayrica tupde takilmiyor. Biliyorsunuz degilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakıt tamamen yalan. benim dizel bile okadar az yakmıyor. en az iki katı yakar. Ayrıca 44.500 e 2010 model araba ve 100bin km. hemde benzinli. Yazık vallaha imkanı yok vermezdim. Bana ne alırsın diye sorma çünkü zamanında aldım mutlu mesut 4 senedir kullanıyorum.
  • yorumlarınız için teşekkür ederim bugun aracı gormeye gittim aracın sag arka kapısında göçük var,sag-sol arka camurluklarda boya var surtmeden kaynaklı,sag onkapıyla arka kapının bırleşme yerinde ezik var iç döşeme oldukca kirli tavan dahil en son 43 dedi biraz ısrar etseydim 42ye bırakabilirdi belki.sorunları duzeltilebilir içi temizletilebilir ama arac içime sinmedi almaktan vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_anka

yorumlarınız için teşekkür ederim bugun aracı gormeye gittim aracın sag arka kapısında göçük var,sag-sol arka camurluklarda boya var surtmeden kaynaklı,sag onkapıyla arka kapının bırleşme yerinde ezik var iç döşeme oldukca kirli tavan dahil en son 43 dedi biraz ısrar etseydim 42ye bırakabilirdi belki.sorunları duzeltilebilir içi temizletilebilir ama arac içime sinmedi almaktan vazgeçtim

hoca 0 km 308'i 44'e bırakıyorlar. gidin alın senelerce de sorunsuz binersiniz. 4 yıllık araca 44.000 tl verilmez.
  • 1.2 motor 82hp yanılmıyosam o arac.bir onceki aracım 1.3 motor 85hp di suanda alıcagım aracın en az 100hp olmasını istiyorum iki gun once ankara abc plazada 308i inceledim bana hitap etmiyor o arac.plazada 208i de inceledim 208 içinde merkezi kilit butonu var butona basıp kapıları kitledigimde gostergedeki butun ibrelerde bir oynama farkettim ve sasırdım 2-3mm bir hareket.tekrar tekrar denedim her seferinde devir saati hız gostergesi hararet ve benzin gostergesi hepsi aynı anda cok kısa sure cıkıp iniyodu cok kücük bir hareket ama belliki elektronik bir sorun var arac daha sıfır. yanımda arkadasımda vardı oda sasırdı birdaha peugeot'a yaklasmamak uzere ordan uzaklastım :) tavsiyeniz için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.