Şimdi Ara

Golf4 almak istiyorum? Lütfen yardım!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben olsam o kadar para verip 2000-2001 golf alana kadar gider ön sis farlı+cd çalarlı+16v'li() 2003 toyota corolla alırdım
    golf iyi güzel de donanımı az(bizimki comfortline ama cd çalar bile yok arabada,ön sis farı yok,motoru zaten ölü gibi hantal bir motor,eğer ailemin golf alacağını bilsem kesinlikle aldırtmazdım,ama almışlar,şimdi de satmıyorlar.....)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 23 Aralık 2006; 13:00:44 >
  • abi bugün golfü ilk kez sürdüm bana hantal geldi kalkışı filan
    190 e 2.0 motordan sonra bu araba beni kesmedi.

ama bu tamamen kendi düşüncem
    ama fren sistemi hoşuma gitti. ben olsaydım civic derim. ALLAH kolaylık versin ne deyim.
  • Kalkışının ağır olması ağırlığından kaynaklanıyor. Ama bir de onu süratli iken görmek lazım. Yere sağlam basıyor.
  • hüseyin fidan:
    quote:

Benimki şehir içinde 6.3 lt/100 km yakıyo

hüseyin kardeşim 6.3 şehir içi ne demek ya bende golf pasific var 8.5 den aşagı inmiyo şehir içi.
    yanlışın olmasın benim alettemi bir sorun var bir de kış yazın heralde 5.0 lere düşüyodur
    25 ytl lik benzinle ne kadar yol yapıyosun acaba??
  • ben daha 1 haftalık 2001 golf comfortlıne kullanıcısıyım daha yenı aldım yanı :) suan ıcın gaza fazla yuklenmemden dolayı 10-11 arası yakıyor sehır ıcı 8.5 ındırmeye calsıcam bakalım ayrıca kımısı cıvıc onermıs cıvıc eskıden kullandıgım ıcın honda bence okadar guzel bır arac deyıl toyota daha ıı bır arac 2000 accord kullandım 2001 cıvıc ies ve 97 corolla gli honda beyenmedım ben golf ıı zaten bız bu arabalarlan rally yapmıcazkı nekadar performans beklıcez?performans ısteyen golf 5v ler var ona baksın yada ne bıleyım subaru ımpreza baksın 270 hb sehır ıcı sakın kullanımla 14.5 lıtre yakıyor :)
  • benim 2.0 arabam bile 8v golflerden daha az yakıyor, bir daha düşünün bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

benim 2.0 arabam bile 8v golflerden daha az yakıyor, bir daha düşünün bence

hocam dizelmidir aracın bilemem de golf4 8v nin tüketimi kendi sınıfındaki hemen hemen her araçtan daha iyidir biraz araştırmak testlere bakmak yeterli...
  • ya hala test diosun arkadasım yaaa kullananlar var forumda git sor bakalım nasıl yakıor GOLF 4 ler yakıtlı arabadır ve yol tutusu sınıfın altındadır malzeme kalitesi olarak GOLF5 ten dahi iyidir ve sınıfında malzeme kalitesinde en üst noktadadır(seleflerine göre)

Bence 2,0 vectra n gayet güsel yakıyormus eger sikayet in yoksa vectra da sora GOLF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __RaVe__® -- 11 Ocak 2007; 18:32:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

ya hala test diosun arkadasım yaaa kullananlar var forumda git sor bakalım nasıl yakıor GOLF 4 ler yakıtlı arabadır ve yol tutusu sınıfın altındadır malzeme kalitesi olarak GOLF5 ten dahi iyidir ve sınıfında malzeme kalitesinde en üst noktadadır(seleflerine göre)

Bence 2,0 vectra n gayet güsel yakıyormus eger sikayet in yoksa vectra da sora GOLF

allah allaaahhh arkadaşım test demeyim de ne diyim sana???
    bu işi meslek olarak yapan insanlar gidip test edip yayın yapıyolar golf4 ün testlerini heryerde bulabilirsin git sınıfında hangi araçla karşılaştırmak istiyorsan karşılaştır bilip bilmeden atıp tutmayalım kimseye sormama da gerek yok çünkü bende var şahsen kullanıyorum ve arabam ne konuda iyi ne konuda kötü bilirim
    adı üstünde araba bi eşya yani senin gibi benim arabam süperdircilerden değilim iyi yanı da kötü yanıda vardır derim herşeyini açıkça paylaşırım
    nasıl yol tutuşu sınıfının altındadır dersin hala anlamıyorum neye dayandırıyosun bu iddianı???
    ben hem kullanıyorum hem de okuyorum sen naaptın da böyle bir kanıya vardın?

• guzel bır soru :)
  • golf 5 im var daha öncede 4 um vardı
    4 e 98 koyuyordum daha az yakmaya baslamıstı gercekten
    golf 5 (102ps ) sehir içi dısı karısık 250 ytl yakıyor
    devamlı sehir dısında 210 -190 arası yakar diye tahmin ediyorum
    motor sakin kullanıma uygun daha önceleri vectra gt 155 ps kullandıgım için hız aramam cok fazla zevkimi aldım hızdan :)
    yuksek hızda golf hele hele dolu iken yere cok saglam basar frenlerden de hiç korkma
  • valla golf dedimi iyidir

benzinlisini hic kullanmadim

90 lik ve 110 luk diesel ini kullandim bence iyi gidiyor
    90 lik la 200 zu gordum ama kendini emniyetsiz hissettirecek bir durum olmuyor guzel de hizlaniyor
    110 luk kullandigim zaman problemi var di arkasin arabasi servise gotururken kullandim ufak bir problemdi debimetre arizalanmis o yusden son hizini goremedim

ama golf yada vw desek daha iyi (lupo ve fox ayri bunlardan ) cok iyi yol tutuyor yattigina bakma kolay kolay kaymaz lastiklerini de iyi secersen yapisir yere lastikte tavsiyem V hiz limiti olanlar guzel veya daha yuksek olanlar V =240 km/h max
    ama golf efsanedir golf arabadir ama benzinli hakkinda bir sey diyemiyecegim diesel i guzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polotje -- 16 Ocak 2007; 22:41:11 >
  • ben alalı 2 hafta oldu super bır araba golf 4 bence al derım.2001 var bende 21 e geldı bana 18-19 a da cok buldum ama kasada sorun vardı hep cekıc ızı olmayan bıtane buldum ve aldım sende bulabılırsın cok arastır
  • arkadaşım bende 1 ay önce golf comfortline 2002 aldım.arabada herşey mevcut.sunroof çelik jant,rüzgarlık,sis lambası,beyaz far aklına gelebilecek herşey.arabanın yakıt olayıda kullanışa bağlı.devirli kullanırsan sorun yaşamazsın.ama normalden fazla yaktığı doğru.ama bu araca değer bence.kafanı karıştırmadan golf al kardeş
  • yaw bende cok aradım sunroof lu ama bulamadım valla :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.