Şimdi Ara

Görüntü Gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde bir bilgisayar var.Bilgisayarı açıyorum fanlar çalışıyor ekrana görüntü gelmiyor.İşlemci sogutucusunu cıkardım bilgisayarı çalıştırdım ve işlemcinin ısınmadığını gördüm.
    Bir arkadaş ise işlemci calışmadıgında pc de calısmaz dedi ve kafam iyice karıştı.Yardımlarınızı Bekliyorum.Kuzey köprüsü ve kondansatörlerden süpheleniyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: _QruToN

Elimde bir bilgisayar var.Bilgisayarı açıyorum fanlar çalışıyor ekrana görüntü gelmiyor.İşlemci sogutucusunu cıkardım bilgisayarı çalıştırdım ve işlemcinin ısınmadığını gördüm.
    Bir arkadaş ise işlemci calışmadıgında pc de calısmaz dedi ve kafam iyice karıştı.Yardımlarınızı Bekliyorum.Kuzey köprüsü ve kondansatörlerden süpheleniyorum ben.

Bu kadar veriye dayanarak çözüm önermek için müneccimle yakın temas gerekiyor.

İşlemci bozuktur,
    Ram bozuktur,
    Anakart bozuktur,
    Ekran kartı bozuktur,
    Monitör bozuktur,
    kablolar bozuktur,
    PSU yetmiyordur-bozuktur......

Geriye ne kaldıydı yahu.

• aynısı benim de basıma geldi desem yeridir pazar günü vatandan gittim i7 4930k asus rampage 4 extreme g skil 2x4 2 adet ram aldım yani 16 gb ediyor ama ne hikmetse görüntü gelmedi bağlantıda da sorun yaşamadım psu da 1200w ondada sorun cıkacağını pek sanmıyorum ilk defa intele geçtik ondada sorun çıktı gerçi intelin bu durum ile alakası yokta hani ne bilim insan da hep geri tepmelere yol açıyor konuyuda dağıttık ama k. Bakmasın kpnu sahibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba niye gelmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.