Şimdi Ara

Görüntüde Kayma, Çizgilenme ve Büyütme (SSli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün eve geldim görüntü aynen böyleydi bir keresindede böyle olmuştu ekran kartı slotunun diğerine takmıştım düzelmişti. Şimdi o önceden bozulan slot tamamen çalışmıyor ekrana görüntü vermiyor, 3-4 aydır takılı olan slotta da aşağıdaki ss dekiler gibi görüntü oluşuyor. Kasayı açtım ekran kartını çıkaramadım ama birz oynadım ettim yinede bir işe yaramadı fanı temizledim da da fan takılmaya başladı ekran kartına . Yardımcı olursanız sevinirim, çünkü bu devirde pek güvenemiorum bilgisayarcılara tanıdık da yok bu şehirde...

• Hmmm

Ekran kartinin ramlerinde sorun olabilecegi gibi sorunun anakarttan kaynaklanma ihtimali de var. Diger slota taktiginizda bir kac ay duzgun kullanmisisniz bu durumda anakart agir basiyor. Imkaniniz var ise ekran kartini baska bir makinada deneyin.
  • yyok kesinlikle ekran kartından da ekran kartını çıkarmayı bilmiyorum zaten oynata oynata ekran kartını fana değdiriyorum artık ötüyor kuş gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tıbbiyeli Turk

yyok kesinlikle ekran kartından da ekran kartını çıkarmayı bilmiyorum zaten oynata oynata ekran kartını fana değdiriyorum artık ötüyor kuş gibi..

Nasil bilmiyorsun?

Bir zorlugu yok,kart kasaya vida ile bagliysa vidayi sok ve ekran kartini taktigin slotta karti tutan bir plastik var onu yukari dogru esnet hepsi bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.