Şimdi Ara

Görüşlerinizi Alabilirmiyim ? Shyvana > Syndra (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Shyvana iyidir jungle seviyosan elinde kesinlikle olsun çok hızlı jungle temizler ve harika gank atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0

Syhvana alma pisman olursun

İnsanları bu kadar etkilemeyin bence, yani nedenini sizce belirtin ve öyle öneride bulunun. Bunu oyuna yeni başlayan veya daha yeni 30 olmuş champ almak isteyen kişiler falan da okuyabiliyor. Bana göre shyvana gayet iyi bir champion, çok hızlı jungle dönebilmesinin yanında, counter jungle da çok iyidir. Gank olarak CC si olmaması kötü bir şey ancak W si sayesinde yüksek ms ile ve red buff varsa üzerinde gayette hoş gank atabiliyor. Damagesi gayet yüksek zaten, 6 olduktan sonra daha rahat gank atar ve çok daha tanky bir champ olur. Late içinse ulti + exh ile karşı ad carry'e atlayıp çok iyi şeyler yapabiliyor veya kendi ad carry'sini koruyabilir. O kadar kötü bir champ olsaydı high eloda turnuvalarda falanda seçilmezdi yani. Ha ek olarak ward'ların 3 canı oluyorya, shyvana q basarak ward'a vurursa 2 canı düşüyor ward'ın, 1 tanede normal vuruş yapıyor ve ward'ı çok rahat kırıyor. Hani oracle olmasa bile yeni dikilmiş bir ward'ı 1 saniyede kırabiliyor.

• şimdi limit shv--->syndra^+1 f(x) e bakıyoruz sağdan yaklaşırken f(x) değeri 3 e yaklaşıyor.Soldan baktığımzda f(x) değeri 1 e yaklaşıyor sağdan yaklaşanlarla soldan yaklaşanlar eşit olmadığı için lim yoktur diyoruz.

Kısacası böyle saçma soruları limiti yoktur.İkisi de farklı türlü herolar.
  • ya syndraya alışamadım bit türlü baya zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Roschead-

quote:

Orijinalden alıntı: YumurtasızOmlet

mesajından anladığım kadarıyla oyuna yeni başlamışsın annie öneririm sana q suyla çok güzel farm yapılıyor çünkü mana yemiyor senin gibi runesizler için çok uygun

Dinle Ocelote Konuşuyor

Bir S. git Allah aşkına (Söylemeden Git)

30 Levelim , 8 aydır oynuyorum

Her şampiyonu deneyecek kadar İp'im yok bu yüzden soruyorum.Olmayan aklını kendine sakla
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.