Şimdi Ara

GOW 1 VE GOW 2 ALICAM. YARDIM EDİN !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba .. bu 2 oyunuda alıcam fakat ps3 60gb pal e sahibim çalıştırırmı ?
    ve bunları play asıa dan alıcam . free regionmı uyarmı makınama lutfen yardımcı olun . teşekkürler.

• pal alman lazım
    zaten play asiadan alırsan sana ntsc j gelmeyecekmi
  • Elindeki PAL makina sadece PS2 pal orjinal oyunları çalıştırabilir. Playasia dan alacağın PS2 oyunları pal değil ntsc-j olacağı için makinan bunları çalıştırmayacaktır. Türkiyedeki D&R ve Megavizyon gibi mağzalarda bu oyunları bulabilirsin hala.
  • http://www.sendit.com/sendit/8491999.product
    Sendit teki oyunlar pal.Burdan alabilirsin.Ayrıca Sony Shoplarda GoW1 50,GoW2 75 ytl.
  • bence sen gow 1 ile 2 alcagına 125 ytl uzerine 25 ytl daha koy kesin forumda ps2 satan bulursun al bi ps2 daha bircok oyunu ucuza oyna benden tavsiye
  • kardeş bende pal god of war 1 var izmirdenim sana satayım orijinal.cd de cizik yok 30 lira veririm senin cihazda çalışır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmajosef

bence sen gow 1 ile 2 alcagına 125 ytl uzerine 25 ytl daha koy kesin forumda ps2 satan bulursun al bi ps2 daha bircok oyunu ucuza oyna benden tavsiye

saçma yorumlarla beyin bulandırmak yerine , PS3 sahibi arkadaşa uygun tavsiyelerde bulunmanızı rica ediyorum !

@jrahen1212

güzel kardeşim rahatlıkla alabilirsin. hiç bir problem olmadan oynayabilirsin. al oyna ve tadını çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: F0NDiP

quote:

Orjinalden alıntı: karizmajosef

bence sen gow 1 ile 2 alcagına 125 ytl uzerine 25 ytl daha koy kesin forumda ps2 satan bulursun al bi ps2 daha bircok oyunu ucuza oyna benden tavsiye

saçma yorumlarla beyin bulandırmak yerine , PS3 sahibi arkadaşa uygun tavsiyelerde bulunmanızı rica ediyorum !

@jrahen1212

güzel kardeşim rahatlıkla alabilirsin. hiç bir problem olmadan oynayabilirsin. al oyna ve tadını çıkar

bence yorumu cok mantikli anlamadim neden mantiksiz oldugunu ? alir ps2 sonrada istedigi kadar oyun alir ucuza

• quote:

Orjinalden alıntı: Arda_1905

bence yorumu cok mantikli anlamadim neden mantiksiz oldugunu ? alir ps2 sonrada istedigi kadar oyun alir ucuza

hâli hazırda PS3 sahibi ve olmaktan da gayet mutlu. düzgünce bir soru sormuş ve kalkmış diyorsunuz ki PS2 al !

Buna "alakaya maydonoz" denir.
  • koleksiyon yapmasam verirdim ama ...seri oyunlarımı bozamıyorum..
  • playstation oyunları region free dir.Her playstation konsolunda çalışır pal, ntsc farketmez.Bölge kodlaması dvd ve blu-ray filmlerde vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jack_sparrow_82

playstation oyunları region free dir.Her playstation konsolunda çalışır pal, ntsc farketmez.Bölge kodlaması dvd ve blu-ray filmlerde vardır.

Senin dediğin PS3 oyunlarında geçerli,arkadaş PS2 oyununu PS3te çalıştırmak istiyor,bunun için de region code önemli
  • Çok ucuza bulmadığın sürece tek alternatifin, Sendit.com olsun.

Ayrıca yanlış bilgi verilmiş yukarda. PlayStation hangi bölge ise oyun da o bölge olmak "zorunda".
  • ne yazıkki turkıyeden alamayacağım 125 ytl verılmes ikisine . sendittede 90 m ye gelıcek. max 60 verebılırım ıkısıne .
  • quote:

Orjinalden alıntı: jrahen1212

ne yazıkki turkıyeden alamayacağım 125 ytl verılmes ikisine . sendittede 90 m ye gelıcek. max 60 verebılırım ıkısıne .

bu fiyata iki oyunu alamazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.