Şimdi Ara

Gözetmen sınavımı iptal eder mi ? (acil ) :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beddua etmem ama sınavın iptal olursa hiç üzülmem senin verdiğin emeklere. Senin gibiler yüzünden biri istediği bölüme giremezse, elbet karşılığını alırsın bir gün. İnşallah o soruyu yanlış yapmışsındır, sınavında sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titta

Beddua etmem ama sınavın iptal olursa hiç üzülmem senin verdiğin emeklere. Senin gibiler yüzünden biri istediği bölüme giremezse, elbet karşılığını alırsın bir gün. İnşallah o soruyu yanlış yapmışsındır, sınavında sayılır.

+++++++++++++1
  • ahaha benim de içime kurt düştü şimdi. soru kitapçıklarının orasına burasına resim yaptım diye sorun çıkarırlar mı?

tarih kitapçığının sonunda tam sayfa bir portre var mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: liliala

ahaha benim de içime kurt düştü şimdi. soru kitapçıklarının orasına burasına resim yaptım diye sorun çıkarırlar mı?

tarih kitapçığının sonunda tam sayfa bir portre var mesela

portre mi karikatür çizseydin bari şöyle anlamlı bişey..

ben de tarih sınavında cnm sıkıldı protesto maksatlı bişeyler yazsam mı diye düşündüm:) incelerken okurlar belki:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanpedro -- 20 Haziran 2011; 12:06:58 >

• karikatür ayrı bi uzmanlık alanı...
    sanırım muhammed ali'li sorunun yanına dayanamayıp bi "oha! :)" yazdım. bi de "bööööğğğ!" falan gibi şeyler yazıyo bi kaç yerde... hayırlısı bakalım
  • Bende kalemleri bırakın dedikten sonra bir soruyu optiğe işaretledim.
  • Yok artık bundan da korkuyorsun yani.
    Yakinen tanıdığım bir hoca gözetmen oldu ygsde.Başından bir olay geçmiş anlatıyor.Adamın biri,bir çocuğun yerine girmiş sınava.Bizim hoca anlamış tabii,şikayette etmiş kimse kale almamış.Yani anlayacağın kimsenin umrunda değil sınav falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİLOOZOOF

Yok artık bundan da korkuyorsun yani.
    Yakinen tanıdığım bir hoca gözetmen oldu ygsde.Başından bir olay geçmiş anlatıyor.Adamın biri,bir çocuğun yerine girmiş sınava.Bizim hoca anlamış tabii,şikayette etmiş kimse kale almamış.Yani anlayacağın kimsenin umrunda değil sınav falan.

bu kadar kopyaya karşı önlem alınıyor ama şikayeti kimse dikkate almıyor çok ilginç...
  • Bende yaptim ayni seyi.Kadin ne yapiyorsun dedi ama dagitir dagitmaz actim ben kitapcigi hani onun onayini beklemedim siklari unutmamak icin.Kadin geldi ne yapiyorsun sen herkes ayni anda baslicak dedi o herhalde geometriye basladigimi sandi.Bende duymadim dedim geo bitince kadin soruyu cozdugumu gordu ne yapiyosun sen dedi soru cozuyorum dedim.Kadin yapamazsin dedi sinava girerken uyulmasi gereken kurallari okudugunuzda boyle bisey yoktu dedim.Tutanak tutacagim dedi.Tutarsan tut suremden gidiyo dedim tutanak falan tutamadi
  • @lenz

gözetmenlere vardı yoktu bilmemne diye kafa tutmayın ya ondan sonrada 3.5 atıosunuz açıklanana kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollory -- 20 Haziran 2011; 19:12:39 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.