Şimdi Ara

Gözetmen sınavımı iptal eder mi ? (acil ) :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dün sınavım iyi geçti 70 netim falan var iyi sayılır yani ama aklıma bişey takıldı ben matematikte çzemediğim bi soruyu geometri kitapçıklarını alınca o kitapçığa yazdım ve çözemeye çalışırken gözetmenlerden biri yanıma doğru geldi ben de sayfayı değiştirdim hiç çaktırmadan. Sonra devam ediyoruz sınava o gözetmene bi baktım tip tip bana bakıyo sonra döndüm tekrar çzmeye başladım sınavı. bana hiçbi uyarıda bulunmadı sizce sınavımı iptal edrmi ya çok sıkıntılıyım :/

• Edemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

Edemez.

nedenki
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazal_hsgl

quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

Edemez.

nedenki

Alıntıları Göster
    Ben de bir sorunun şıklarını optige yazdım gordu mu bilmiyorum ama hiçbir şey yapamaz sakin ol Ama kitapcık riskli olmus ben peceteye 2 soru yazdım ve birini cozdum Etrafta o kadar bos yer varken niye kitapcıga yazdın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yagmur583

Ben de bir sorunun şıklarını optige yazdım gordu mu bilmiyorum ama hiçbir şey yapamaz sakin ol Ama kitapcık riskli olmus ben peceteye 2 soru yazdım ve birini cozdum Etrafta o kadar bos yer varken niye kitapcıga yazdın ?

ya yazdım işte zaten pişmanım böyle sorular sormayın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yagmur583

ya yazdım işte zaten pişmanım böyle sorular sormayın

Alıntıları Göster
    yorum lütfeenn

• Bisey olmaz.
  • quote:

yorum lütfeenn

Alıntıları Göster
    Bende sıranın üstüne yazdim çikarkanda silmedim sakin ol
  • geometri kitapçığında mat... Mat kitapçığında geometri olursa sınavı gidebilir sonuçta sana verilen sureyi kullandın nasıl ki kitapçığı bir kısmı yirtik olursa buda aynı durum ins sildin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aras_gs

geometri kitapçığında mat... Mat kitapçığında geometri olursa sınavı gidebilir sonuçta sana verilen sureyi kullandın nasıl ki kitapçığı bir kısmı yirtik olursa buda aynı durum ins sildin

ne alakası var ben geometriden süremi kısıp aklımda kalan mat sorusuna uğraştım bi de kitapçıkları bakıyolar mı ki ?
  • quote:

arkadaşlar dün sınavım iyi geçti 70 netim falan var iyi sayılır yani ama aklıma bişey takıldı ben matematikte çzemediğim bi soruyu geometri kitapçıklarını alınca o kitapçığa yazdım ve çözemeye çalışırken gözetmenlerden biri yanıma doğru geldi ben de sayfayı değiştirdim hiç çaktırmadan. Sonra devam ediyoruz sınava o gözetmene bi baktım tip tip bana bakıyo sonra döndüm tekrar çzmeye başladım sınavı. bana hiçbi uyarıda bulunmadı sizce sınavımı iptal edrmi ya çok sıkıntılıyım :/

Böyle bir şey yaparak benim gibi bir sürü öğrencinin hakkını yiyorsun. Polisi aradım ip ni tespit ettiler sınavını iptal edip seni içeri alcaklar. 3 ay hapis varmış yaz tatilin gitsin de aklın başına gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: _LegLess

Bende sıranın üstüne yazdim çikarkanda silmedim sakin ol

inş bişey olmaz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: amewrika

quote:

arkadaşlar dün sınavım iyi geçti 70 netim falan var iyi sayılır yani ama aklıma bişey takıldı ben matematikte çzemediğim bi soruyu geometri kitapçıklarını alınca o kitapçığa yazdım ve çözemeye çalışırken gözetmenlerden biri yanıma doğru geldi ben de sayfayı değiştirdim hiç çaktırmadan. Sonra devam ediyoruz sınava o gözetmene bi baktım tip tip bana bakıyo sonra döndüm tekrar çzmeye başladım sınavı. bana hiçbi uyarıda bulunmadı sizce sınavımı iptal edrmi ya çok sıkıntılıyım :/

Böyle bir şey yaparak benim gibi bir sürü öğrencinin hakkını yiyorsun. Polisi aradım ip ni tespit ettiler sınavını iptal edip seni içeri alcaklar. 3 ay hapis varmış yaz tatilin gitsin de aklın başına gelsin.

ya zaten soruyu çözemedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amewrika

quote:

ya zaten soruyu çözemedim

Alıntıları Göster
    bişe olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Re-1

bişe olmaz

Alıntıları Göster
    Gözetmen en fazla geometri kitapcıgında matematik sorusu çözülmüş diye görevlilere bildirir ... Sonra o gözetmenle dalga geçerler .. Saçmalama ya ne alaka istediğin kitapçığa istediğin soruyu çöz
  • quote:

Orijinalden alıntı: t4m3r

Gözetmen en fazla geometri kitapcıgında matematik sorusu çözülmüş diye görevlilere bildirir ... Sonra o gözetmenle dalga geçerler .. Saçmalama ya ne alaka istediğin kitapçığa istediğin soruyu çöz

çok teşekkürler ya içim rahatladı ben de böyle düşünüyorum da ister istemez insanın içine bi kurt düşüyo 2.senem zaten
  • quote:

Alıntıları Göster
    bizde de bir çocuk cevap anahtarı kagıdındaki boşluga cözdü :D:D gözetmen tüm sınavın boşa gitmesin bak hem cevap kagıdı zedelenebilir yapma diye uyardı sadece yani gözetmenlerin cok ciddiye alacagı bir şey degil bu içini rahat tut.

• quote:

quote:

çok teşekkürler ya içim rahatladı ben de böyle düşünüyorum da ister istemez insanın içine bi kurt düşüyo 2.senem zaten

Alıntıları Göster
    ben peçeteye sıktığım sorunun cevabını ayzdım yazdım çıkarken almadım bende tedirginim ama birşey olamaz bence yanımdaki erkenden kitapçığını teslime dip yattı :)

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bende yaptım aynısını. imza atmalarda elimle kapattım. özlemişim valla heyecan oldu :D. bir şey olmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: alenderonn

bende yaptım aynısını. imza atmalarda elimle kapattım. özlemişim valla heyecan oldu :D. bir şey olmaz bence.

Alıntıları Göster
    Bunların kopyadan farkı yok. O kadar insanın hakkına girdiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.