Şimdi Ara

gp edit hakkında yardım..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar.. bugün çalıştığın şirkette benden kimsenin bilgisayara kayıt yapmamasını istediler... ben de Group Policy olan gpedit.msc ile sistemde bi kaç değişiklik yaptım.. disk sınırlandırması yaparak en düşük kayıt bilgisinin boyutunu da 1kb ye getirdim..

ancak baktılar bu böyle yürümüyor tekrar benden bunun iptalini istediler..ancak tekrar gpedit e girdikten sonra "yönetim şablonları" altında hiç bir ibare yoktu.. hatta "görüntülenecek öğe yok" dedi...

sonra ben de sağ tıklayıp şablon ekle olayı ile tekrardan ekleyeyim dedim.. ama bu sefer de yeterli disk yeriniz yok dedi.. yani 1kb yi geçen bir işlem yaptınız uyarısı verdi.. bi şekilde köşeye sıkıştım ve düzeltemiyorumm..

yardımlarınızı bekliyorum...!

gp edit hakkında yardım..!

• Güvenli kipde adminstratör olarak giriş yapıp değişiklik yapmaya çalışın.
  • güvenli kipte bilgisayar açılmıyor.. reset atıyor kendi kendine...
  • C sürücüsüne sağ tıklayıp kota sekmesinden kota etkinleştirin işaretini kaldırın..
  • o dediğiniz seçenekle alakası olduunu düşünmüyorum açıkçası..çünkü kota sekmesi yoktu.. o yolu da denemiştim :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: ewliya

o dediğiniz seçenekle alakası olduunu düşünmüyorum açıkçası..çünkü kota sekmesi yoktu.. o yolu da denemiştim :S

Şu an C sürücüsü ya da D sürücüsünde kota sekmesi yok mu?
  • belki yaptıpım o ayardan sonra kalkmış olabilir.. yok :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.