Şimdi Ara

Grafik Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yha ben bu sabah da oyuna girdim dhaa sonra bilgisyarı kapatma tuşunda sro açıken kapattım.Sonra bilgisayarı açtım herşey çalışıyor her zman odluğuı gibi.Babamdan sona sıra ban gelince sroyu açmaya çalıştım ve sürekli ban sanki ekran kartı yetmiyormuş yada ekran kartında donanımsal olarak bozulmuş gibi grafik hataları vermeye başlad nasıl desem böle görüntü bozulmuş ve etraftan çizgiler fışkırıyor.Daha sorna sroyu 2 ker sildim yükledim ve ekran kartını güncelleştirdim. ve reset atmam rağmen düzelmedi bir yardım eli uzatırsanız beni çok memnun edersiniz:

• karanlık bölgelerdede o çizgisel sorunlar varsa yada oyun dışı yerlerde servise gönder arkadaşım ama sadece sro daysa bilemiycm bi mail at şirkete bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: gigsboy

karanlık bölgelerdede o çizgisel sorunlar varsa yada oyun dışı yerlerde servise gönder arkadaşım ama sadece sro daysa bilemiycm bi mail at şirkete bakalım

abi fifa 2007 yede girerken aynısı oldu galiba ekran karıtnı yaktım günde 16sat açık kalırsa kapanırkende açma düğmesinde kapanırsa arada elektrikte giderse Nvidia'nın unuttuğu nimeti Fx 5200 yanar.
  • şeyden olabilir sro yu açınca start deme opteyşına gir ordan hemen ekranı 1024x784 mü ney ona göre ayarla ondan olabilir galiba bi ara bendede olmuştu yada oyuna girince gene opteyşına gir tüm ayarları sıfırla ordan defuolmu ne ona bas olur inşallah da demin sende bana yardımcı olmuştun :D
  • ekran kartıdan masaustu boyutu kacsa sroyuda ole yap 1024x784 2sinide bole yap duzelir low yap
  • Olmadi sistem geri yukle eğer dediğin gibi yanmadı ise
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.