Şimdi Ara

Greece ve (sanırım ilk) Sosun Spear

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün arkadaşın alllllllllllllllllllllaeeeeeeeeaaaaahhh deyişiyle irkildikten sonra sosun un o muhteşem sıcaklığıyla ısınmak şerefine nail olduk. ( ne diyom lan ben) ya işte sosun spear düştü. çok sevindik. şu an bende çok süper kasılıyor. bizede düşecek inş. sosun spearı düşüren emre kardeşime hayırlı olsun diyorum tekrar. darısı sizlerin başına.

bu da statlar (şimdilik... +7 yolu yakındır)

• harikaaaa offf offfff hakkaten süper ama biraz stat eksiği var tamamlarsınız sanırım hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LetUsHuntY4rr -- 22 Ocak 2007; 3:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetUsHuntY4rr

harikaaaa offf offfff hakkaten süper ama biraz stat eksiği var tamamlarsınız sanırım hayırlı olsun
    ne ballı adamsın la salih :D hemende kapmış :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycapslock

ne ballı adamsın la salih :D hemende kapmış :D

Alıntıları Göster
    kardeşim hayırlı olsun gözümsün
  • Hangi mobdan düşmüş bilginiz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxKARABASANxx

Hangi mobdan düşmüş bilginiz varmı ?
    Kaç Para Eder Kim bilir :D Hayırlı Olsun ßu arada Hanqi Mobdan düştü harbi çok merak ettim. : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowboys

Kaç Para Eder Kim bilir :D Hayırlı Olsun ßu arada Hanqi Mobdan düştü harbi çok merak ettim. : )

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormigan

hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Harika.Alps'te bundan Caty'de var diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 300üb500

Harika.Alps'te bundan Caty'de var diyorlar.

Alıntıları Göster
    fazla dikkat çekmeyin Poseldon görmesin
    adam zaten elinde sosun blade de sosun glavie değişmek istiyor walla görürse napar eder alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::UnFoRgİvEn::

fazla dikkat çekmeyin Poseldon görmesin
    adam zaten elinde sosun blade de sosun glavie değişmek istiyor walla görürse napar eder alır

Alıntıları Göster
    vay be speardaki m atak a bak şöyle bi silah bize düşmez hajı tebrikler güle güle kullanın ayrıca onun fiyatı biçilmez 999.999.999.999 ben bu kadar yazabildim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE_DoCToR

vay be speardaki m atak a bak şöyle bi silah bize düşmez hajı tebrikler güle güle kullanın ayrıca onun fiyatı biçilmez 999.999.999.999 ben bu kadar yazabildim :)

Alıntıları Göster
    İL SOSUN SPERAI IRON_MAİDEN DÜŞÜRDÜ GRECEE DE
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandark02

İL SOSUN SPERAI IRON_MAİDEN DÜŞÜRDÜ GRECEE DE

Alıntıları Göster
    güzel spear umarım hacklenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadylotd

güzel spear umarım hacklenmez

Alıntıları Göster
    ya bi yürü git kardeşim.zaten suyu çıktı. oyuna giremiyoruz sende sosun dan bahsediyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNightTerror

ya bi yürü git kardeşim.zaten suyu çıktı. oyuna giremiyoruz sende sosun dan bahsediyorsun

Alıntıları Göster
    Silahın gerçekten güzell tebriklerrrrrr ....

• quote:

Orijinalden alıntı: mY-CdR

Silahın gerçekten güzell tebriklerrrrrr ....

Alıntıları Göster
    silah güzel bide hani mobtan düştüğünüde sölesen
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_-r_-a_-z_-y

silah güzel bide hani mobtan düştüğünüde sölesen

Alıntıları Göster
    Sosun üstüne bide cri 13 gercı cri pek bi önem teskıl etmıyo ama yinede cri 13
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.candemir

Sosun üstüne bide cri 13 gercı cri pek bi önem teskıl etmıyo ama yinede cri 13

Alıntıları Göster
    bu silah niya sniper dan düştü merak edenler için. dün ayak üstü bununla yarkan daldım berserkerle 28k ya kadar vurdum. çok fena bi alet. fakat spear kullanmaya alışık olmadığımızdan zor durumlar içerisinde kaldım :D Hunter_Tr de bugün bu aletle yarkanı kesti. tekrar tebrik edeyim. ilk sosun spear iron maiden e düştü diyen kardeşimize de cevap olarak şunu söyleyeyim : iron_maiden de benim charım :D

hack olayına gelince Death2all direk salça oldu ve gereken cevabı aldı. poseldonun hacker olmadığına dair ss ler mevcut. onlardan bi cacık olmaz :D onlar anca samimiyet kurup kullanmak amacıyla alıp bi daha geri vermezler. yapabilecekleri en sahtekar iş budur. o elindeki sosun blade i de bilettirip monte etsin artık :D sos çağı kapandı Nighmare çağı başladı. artık elitediebe anca kervan yapar tek yıldız. :D onlar için job olayı bitmiştir. 80 update inden sonra crytos dışında herhangi bir aktivite(job war, guild war, vs vs) içine girenini gördünüz mü? onların artizliği moblara yeter :D

yorumlar için ayrıca teşekkürler.

özel not : lordum ne zaman dönecen oyuna +5 in hazır hade gel gari be.

• bu bana cıksa o lvlde kalırım :d
    lvl atlamam bana 72 lvl glavie cıktı ama sos sosun degil ama onada şükür onun +5 yaptım işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

bu bana cıksa o lvlde kalırım :d
    lvl atlamam bana 72 lvl glavie cıktı ama sos sosun degil ama onada şükür onun +5 yaptım işte
    quote:

Orjinalden alıntı: KöTü_CoCuK

bu bana cıksa o lvlde kalırım :d

en son silah lvl 72 sos mu? 72 nin som u yok mu veya lvl 76 sos var mı??
  • az kaldı kardeşim sınavlar bitmek üzere yakında geliyoruum allaha emanet ol
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.