Şimdi Ara

Greece ve (sanırım ilk) Sosun Spear (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: raytracer

bu silah niya sniper dan düştü merak edenler için. dün ayak üstü bununla yarkan daldım berserkerle 28k ya kadar vurdum. çok fena bi alet. fakat spear kullanmaya alışık olmadığımızdan zor durumlar içerisinde kaldım :D Hunter_Tr de bugün bu aletle yarkanı kesti. tekrar tebrik edeyim. ilk sosun spear iron maiden e düştü diyen kardeşimize de cevap olarak şunu söyleyeyim : iron_maiden de benim charım :D

hack olayına gelince Death2all direk salça oldu ve gereken cevabı aldı. poseldonun hacker olmadığına dair ss ler mevcut. onlardan bi cacık olmaz :D onlar anca samimiyet kurup kullanmak amacıyla alıp bi daha geri vermezler. yapabilecekleri en sahtekar iş budur. o elindeki sosun blade i de bilettirip monte etsin artık :D sos çağı kapandı Nighmare çağı başladı. artık elitediebe anca kervan yapar tek yıldız. :D onlar için job olayı bitmiştir. 80 update inden sonra crytos dışında herhangi bir aktivite(job war, guild war, vs vs) içine girenini gördünüz mü? onların artizliği moblara yeter :D

yorumlar için ayrıca teşekkürler.

özel not : lordum ne zaman dönecen oyuna +5 in hazır hade gel gari be.

+1 T3krar T3ßrikler..

• kardeş elindeki silaha fazla güvenme bence eğer birisine bende olduğu gibi bi altlık veye üstlük düşerse işin zor bide adam salam bi silah yapmış sa bak sen ama sana tavsiyem giysilerini salam yapki yıkılmayasın
  • hahahaa beleşır salih iş başında :D:D hemende almış adamdan yaaauw... :D
    emme guzel silah +9 haliyle daha iyi olur gibime gelior
    guild deki herkese kolay gelsin..
  • ulan cakal..nerelerdesin? cabuk gel..
  • İRON MAİDEN BENİM DİYEN ARKADAŞIM SENİN ADIN EMRE Mİ BEN CANER EMRE ABİ
  • KENDİNİZİ IRON MAİDEN GİBİ GÖSTERMEYYE ÇLAIŞMAYIN HİÇ BOŞUNA BİZ KİMİN KİM OLUDĞUNU BİLİRİZ
  • Gercekten her kezin tatması gereken bir duygu :D anlatılması güç ve bir okadar da kolay anlasılır bir şekli var :D bence sos yada sosun cıkması ıcın kasmayın ozaman cıkmıyor hiç beklemedıgınız bı zamanda karsınıza o cok garıp sıcaklık veren şekli veyahut kutusu insanın kanını ısıtıyor :D vede hacklenme olayına gelınce herkese kapımız acıktır buyurmasını bilene herşeyene inanmayın esen kalın basarılar ....

Server: Greece
    iron_maiden (full str)
    NightMare
    lwl 7x

ALAYINA BADEM SUYU....
  • quote:

Orjinalden alıntı: KöTü_CoCuK

bu bana cıksa o lvlde kalırım :d
    lvl atlamam bana 72 lvl glavie cıktı ama sos sosun degil ama onada şükür onun +5 yaptım işte

ya arkadaşım söylemeden edemiycem burda kendını kımseye ıspatlamak zorunda değilsin... lwl 72 sos mos henüz oyunda çımamakta.. 64 sosunlar cıkıyor silah için o kadar 90 lwl acıldıgında 72 ler cıkabılır oda muamma... yani laf etmek için konusmayalım forumu doldurmayalım teşekkürler...

Greece
    iron_maiden(full str Glavie)
    lwl 7x
    NightMare

ALAYINA BADEM SUYU....
  • mareye gecmiş olsun patlatmışlar guildi.. artı sos mos sosun gibi şeyler degre nin ilk lvl silahlarında cıkar. bnenim bildiğim sonkaleyede sosun armor kollukdüştü niya sniperlardan satıyor galiba. ilgilenenler pm atsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.