Şimdi Ara

GS-FB MAÇI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fener istedigi zaman gol atabiliyor ama kolay gol yiyor.GS ise Fenere oranla daha az hata yapıyor savunmada ama golu fener kadar kolay bulamıyor.Bu maclarda tahmin yurutmek cok zor.Hersey olabilir.Debilerde favori zaten olmaz bu macta ise hic yok.GS nin avantajı kendi evinde oynaması.
  • Bence galatasray ın ortasahasında bi zaaf olmazsa gs kazanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkkt

Fener istedigi zaman gol atabiliyor ama kolay gol yiyor.GS ise Fenere oranla daha az hata yapıyor savunmada ama golu fener kadar kolay bulamıyor.Bu maclarda tahmin yurutmek cok zor.Hersey olabilir.Debilerde favori zaten olmaz bu macta ise hic yok.GS nin avantajı kendi evinde oynaması.

+1907
  • dostluk kazansın diyorum
  • dostluk=FB dimi nova
  • evet hepimiz kardeşizzhatta mümkünse yan yana izliyelim gs taraftarlarıyla negüzel dostça kardeşçe
    quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

dostluk=FB dimi nova

• alırız...5,veya 6 farklı skorla...
  • biraz ucmamış mıısn hocam
    quote:

Orjinalden alıntı: visualize

alırız...5,veya 6 farklı skorla...
  • Açıkcası bende fark bekliyorum Defansınız çok hata yapıyor bakalım nolcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Açıkcası bende fark bekliyorum Defansınız çok hata yapıyor bakalım nolcak

çok beklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |LeGenD| -- 21 Kasım 2005, 14:56:22 >

• Tuncay'ı durdursak yeter bence, farklı kazanırız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Açıkcası bende fark bekliyorum Defansınız çok hata yapıyor bakalım nolcak

bahse girelimmi seninle 100 kontürüne (ciddiyim)
  • Yok kalsın Bu aralar tüm tahminlerimde tutuyo hani içime doğdu

Barca Real e 3 atçak dedim arkadaşın birine hadi lam dedi Barnebeu da napacaz onları maç sonunda morardı
  • Bu maçın skoru ince bir çizgi üzerinde fark olabilir ama iki taraf adınada olabilir.
    İki tarafında forvet hattı güçlü
    Benim anlamadığım iki tarafın ortasahasında çok büyük fark varmış gibi yazılar yazılıyor

Şaş.......İliç(son haftalardaki)......Saido...........Ayhan(Altan,Ergün)

Appiah.........Aurello........Alex.......Tuncay

Futbolcuları birebir kıyasladığımız zaman bence tek fark Appiah ın 8 milyon doları bide Alex firikikleri

Defans olarak bizim defans daha iyi bence

Forvet bütünlüğüne baktığımızda bizim forvet bir adım önde F.B forveti Anelka üzerine kurulmuş oynarsa forvet işliyor

Bence %51 maç bizim
  • bence çok güzel bi derbi olucak...iki takımında avantajları ve dezavantajları var hata yapan maçı kaybedicek...bence Galatasarayımız bu maçı 2-0 alır.
  • maç saati yağmur yağarsa gs macında fenerin tek yapıcağı şey olan kontratak futbolunu fener beceremez
    zaten ali samiyende fenerin baskın olmasını beklemiyoruz o seyirciyle o ambians la başetcekte kafaya oynicak anca kontrataklardan gol bulabilir o da ıslak zeminde zor olur ...
  • Arkadaşlar öncelikle güzel bir futbol seyredelim zevk alarak sonra dostluk ortamı bozulmasın biribirimize takılalım ama kırıcı deyil bunun espirisi burda neyse tahmine gelelim gs de bir çıkış var bu hafta güzel oynadı fb de bir düşüş görüyorum yoğun maç tempoları var ondan kaynaklanıyor olabilir ben gs kazanır diyorum ama defans hatası çok yapıyor bunları değerlendirirse fb yener gs seyirci avantajı fb milan maçı gs nni çıkışı göz önüne alınırsa ben gs derim ama derbilerin havası başka oluyor ...her iki takımada başarılar...
  • bir bjk li olarak kardeş takım galatasarayı destekliyoruz... galatasaray maçı alır ümit karan sov yapacak bence zaten adam fenere boş geçmiyo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kleberson15

bir bjk li olarak kardeş takım galatasarayı destekliyoruz... galatasaray maçı alır ümit karan sov yapacak bence zaten adam fenere boş geçmiyo..

eywallah hacı agzından bal damlıyo

insallah alcaz zaten mecburuz atak oynayacak taraf bız oluruz macın basında da 1 gol bulabılırsek sayet 2 farklı kazanırız gıbıme gelıyo

ben hep seyı merak etmısımdır fenerın kardes takımı kım tromso mu yoksa
  • anelka ve alex macta oynamıyorlarmıs..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.