Şimdi Ara

GS şampiyon olamazsa 100.yılını kutlayamaz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeşim 100. yılda gönlüm şampiyonluk istiyor ama şampiyon olamazsakta saglık olsun sonuçta her sene 1 şampiyon çıkıyor bu sene olmazsak başka sene oluruz zaten 100.cü yılı degil 100 yılı kutluyoruz saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalhirca -- 2 Mayıs 2005, 20:29:08 >
  • Kardeş ben o açıdan demedim.kutlarsınız 100.yılı ama yavan olur.Zevk olmaz.Yani sadece kutlamış gibi gözükmek için kutlarsınız.Yoksa tabii ki kutlayacaksınız.Ama şu da varki fenerin hakemleri satın almasında dolayı şampiyon olamıyorsunuz.Yoksa trabzon feneri yenecekti iş gs'a kalacaktı.Fener 15 defa şampiyon oldu çoğunu çirkeflik yaparak aldı.
  • kardeş GALATASARAY 100 üncü yılını kutlamıyo 100 yılını kutluyo bu iki yargı arasındaki farkı anlayabiliyosundur umarım
  • Kardeş ben o açıdan demedim.kutlarsınız 100.yılı ama yavan olur.Zevk olmaz.Yani sadece kutlamış gibi gözükmek için kutlarsınız.Yoksa tabii ki kutlayacaksınız.Ama şu da varki fenerin hakemleri satın almasında dolayı şampiyon olamıyorsunuz.Yoksa trabzon feneri yenecekti iş gs'a kalacaktı.Fener 15 defa şampiyon oldu çoğunu çirkeflik yaparak aldı.
  • halihazırda 100. yıl kutlanmakta.
  • Hayret bişi yaaa 100 şampiyon olunur yada olunmaz yani 100 nedir ki 100 olmasa bile 101 olur 105 olur yani bu sayılardan sizene
  • cok saçma.
    kulübün 100. yılında basarısız olması sevmesemde 100 yılı olan bi kulübün bunu kutlamasını engellemez engellememeli de.
    tabiki kutlanıcak.herkese hayırlı olsun.
    sonuçta bu takımın milyonlarca taraftarı var.eger fenerbahçe 100. yılında sonuncu da olsa yıne her maçına gidicem yine de 100. yılını gururla kutlıycam.eminim bu sekılde düşünen milyonlarca galatasaraylı vardır.
    taraftarlık budur zaten.taraftar takımından utanmaz.çünkü taraftar başarı için değil yüreğindeki sevgiden dolayı o takımı destekleyen insandır.
  • 100 yıl kutlaması tabiki tek bu seneye baglanamaz ama
    100 yılı kutlarken birde üstüne şampiyon olunursa degmeyin galatasarayın keyfine
    ama şampiyon olmazsa da illaki kutlanacak fakat ister istemez buruk kutlanacaktır (düşünsenize bir yandan galasarayın 100 yıl kutlanacak bir yandan fenerin şampiyonluğu )
  • Vallahi 100 yılı kutlamıyorsunuz adı üstünde 100. yılı kutluyorsunuz, vallahi ben Fb nin 100. yılında şampiyon olamayacağını düşünmek bile istemiyorum böyle bişe olamaz..Ama sizin hüzünc yılınız alıştınız artık, nasılsa klüp kapanacak yakında
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Vallahi 100 yılı kutlamıyorsunuz adı üstünde 100. yılı kutluyorsunuz, vallahi ben Fb nin 100. yılında şampiyon olamayacağını düşünmek bile istemiyorum böyle bişe olamaz..Ama sizin hüzünc yılınız alıştınız artık, nasılsa klüp kapanacak yakında
    yokya bu düşüncedimisin gercekten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: charismaslan

kardeş GALATASARAY 100 üncü yılını kutlamıyo 100 yılını kutluyo bu iki yargı arasındaki farkı anlayabiliyosundur umarım

bravo
    biz yüzyılımızı kutlarken arkamıza gururlanarak bakıyoruz
    ama diğerleri nasıl bakacak onu bilmiyorum
    yüzyılı kutlamak için gerinde kalanyıllarıda hesaba katmalısın
    GS bu sene 100 yıl olmadı kuruluşundan itibaren herşey bu 100 olayının içindedir
    bu sene şampiyon olamasak bile bu 100. yıla darbe vurmaz vurmamalı
    biz yine aynı coşkuyla kutlayacağıııız

• AL SANA SAÇMA Bİ TOPİC DAHA...NE ALAKA KARDEŞİM ŞAMPİYON OLAMAYAN TAKIM 100. YININI KUTLAYAMAZ...BU YILBAŞI GİBİ BİŞE NE OLURSA OLSUN KUTLANACAK YA STADDA KUTLACAK YADA TAKSİM DE FALAN YÜRÜYÜŞ YAPILACAKKK...BENCE EN İYİSİN GS TARAFTARI BİLİR NASIL YAPILACAĞINI ONLAR KARARLAŞTIRSIN BU Bİ EĞLENCE NE ŞAMPİYONLUKLA NE KUPALARLA İLGİSİ YOK BENCE...

100.YILINIZ KUTLU OLSUN...
  • Dostum kusura bakma ama zırvalamışsın.
    SOnra kalkmış bir de ben aslında şöyle demek istedim diyosun.
    Geyik için yazdıysan belirtte biz de ona göre bir şeyler yazalım.
  • Yaw....çok mu düşündün bu topic i açmak için...

Hadi beyler kutlayalım 100 yılı

• tam kutlama yapıyodum ben de. hadi beyler hep beraber.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

quote:

Orjinalden alıntı: yasimboo

GALATASARAY ZATEN BU SENE REZİL OLDU

BASKETBOLDA KUME DUSTU !!!

Bİ GS Lİ OLARAK UTANIYORUM

ESKİDEN 3 BUYUK SPOR KULUBU VARDI ARTIK SADECE 2 BUYUK SPOR KULUBU VAR

sen bi Gs taraftarı degilsin zaten

esas sizin gibi futbol dısında diger branslara ilgi duymayan kisiler taraftar degil

eger bu sene baskette degilde futbol da kume dusse idik herkesin fikri degisik olurdu...

ben her zaman takımımın iiyie gitmesi icin elestirimi yaparım cunku ben GALATASARAY KULUBU TARAFTARIYIM galatasaray futbol takımının degil

• sen zırvalıyorsun.geyik yaptığımı düşünüyorsan sen de bi sorun var demektir.GS 100. yılında şampiyon olamayacak ve sen gönül rahatlığıyla utanmadan sıkılmadan 100. yıl kutlayacaksın.İYİ bizede bi geyik konusu çıkar.Fener ve beşiktaşlılar olarak bu sene çok gülecez anlaşılan.
    quote:

Orjinalden alıntı: fatihy

Dostum kusura bakma ama zırvalamışsın.

• quote:

Orjinalden alıntı: eagle_blk

sen zırvalıyorsun.geyik yaptığımı düşünüyorsan sen de bi sorun var demektir.GS 100. yılında şampiyon olamayacak ve sen gönül rahatlığıyla utanmadan sıkılmadan 100. yıl kutlayacaksın.İYİ bizede bi geyik konusu çıkar.Fener ve beşiktaşlılar olarak bu sene çok gülecez anlaşılan.
    quote:

Orjinalden alıntı: fatihy

Dostum kusura bakma ama zırvalamışsın.

1. Ben naçizane seni bir BJK taraftarı olarak görmüyorum.
    2. Açtığın konuya verilen cevapları dikkatle okursan (ki sanmıyorum) kimin zırvaladığını görürsün
    3. Nasıl ki 2 sene evvel 100. yıl kutlamalarına benimle beraber gelerek kutlayan FB'li ve GS'li arkadaşlarım olmuşsa bu sene de ben inşallah GS'ın 100. yıl kutlamalarına giderek onları kutlayacağım.

• Ama soyle tatlandıra tatlandıra şampiyonlukla dahada bi keyifli olurdu ama artık pekde umitli değiliz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemalhirca

eagle_blk

bunu yazmakla kendi ezikligini belli ediyorsun önemli olan 100.yılda şampiyonluk degil 100 yılda neler yaptıgındır
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.