Şimdi Ara

GT6 - Vatan Bilgisayar Kaosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
3.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün aradım iade için, kesinlikle bugün kargolanacak dedi. Peki dedim kapadım. Resmen umudu kestim oyundan, gelirse büyük sürpriz olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozkan_Son

mesajı yazan kişiler bi haberler sanırım kargoya verildi diyorlar Pazartesi günü gelen giden yok hala ben artık son çare Topkapı mağazasına faturamla gidip elden teslim almaya çalışacağım yok vermezler ise iadesini isteyeceğim.

Bir daha da buradan alışveriş yaparsam iki olsun. @4BSO7UTION

Bugün müşteri hizmetleriyle konuştum. "Ürünün stoklara girişi cumartesi günü olmuş, bu hafta içinde kargoları yapılacak" dedi. Yemin ederim bunların birbirinden haberleri yok. Her aradığımda farklı cevap alıyorum, her mesaj attığımda da konuştuklarımdan daha farklı cevaplar alıyorum.

Acıbadem'de yeni açılan Vatan'ın önünden geçerken daldım içeri. Oyunlara baktım GT6 yoktu. Sanırım şubelerinde de yok. Başka şubelere yakın oturan varsa bi önünden falan geçerken bakarsa sevinirim

@No-One
    Ben umudu kesemedim ya bir türlü. Her gün kargo yapmışlar mıdır sorusuyla uyanıyorum Pazartesi akşamına kadar süre verdim ben, gelmezse iptal için çabalamaya başlayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4BSO7UTION

quote:

mesajı yazan kişiler bi haberler sanırım kargoya verildi diyorlar Pazartesi günü gelen giden yok hala ben artık son çare Topkapı mağazasına faturamla gidip elden teslim almaya çalışacağım yok vermezler ise iadesini isteyeceğim.

Bir daha da buradan alışveriş yaparsam iki olsun. @4BSO7UTION

Bugün müşteri hizmetleriyle konuştum. "Ürünün stoklara girişi cumartesi günü olmuş, bu hafta içinde kargoları yapılacak" dedi. Yemin ederim bunların birbirinden haberleri yok. Her aradığımda farklı cevap alıyorum, her mesaj attığımda da konuştuklarımdan daha farklı cevaplar alıyorum.

Acıbadem'de yeni açılan Vatan'ın önünden geçerken daldım içeri. Oyunlara baktım GT6 yoktu. Sanırım şubelerinde de yok. Başka şubelere yakın oturan varsa bi önünden falan geçerken bakarsa sevinirim

@No-One
    Ben umudu kesemedim ya bir türlü. Her gün kargo yapmışlar mıdır sorusuyla uyanıyorum Pazartesi akşamına kadar süre verdim ben, gelmezse iptal için çabalamaya başlayacağım.

Ben bugün Vatan mağazasına gitmeyi düşünüyordum ama fırsatım olmadı
    biraz öncede telefonla görüştüm en geç Cumartsesi veya Pazartesi elinizde olacak dedi ben de inşallah dedim

PlayStation 3 arızalı kırmızı ışık verdi zaten gelsede oynayamıyacağım ama bu halde bile ön sipariş ile alıp beklemek sinir etti beni
    konsolum arızalı olmasaydı bu kadar beklemez iade edip başka bir yerden alırdım doğrusu

• Ben de yoğun olmasam çoktan iptal ederdim. Oyun gelse de zar zor açacağım PS3'ü. Şaka maka ön sipariş veriyorsun, çıktıktan 2 hafta sonra oynuyorsun. Ki gelirse

@Ozkan_Son

Geçmiş olsun hocam. Garantisi devam ediyor muydu?
  • No-One kullanıcısına yanıt
    Sağol ama 3.5 sene oldu alalı 250 gb slim modeldi garantisi bitti 2.cihazımdı zaten görünen o ki süper slim alacağım herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sağol ama 3.5 sene oldu alalı 250 gb slim modeldi garantisi bitti 2.cihazımdı zaten görünen o ki süper slim alacağım herhalde

Benim makine de 3.5 yıllık. Çift katmanlı bluray'leri zor okuyor ve görüntü bazen gidip geliyor. Neyse ki Ps4 çıktı, PS3'ler daha da ucuzlayacaktır.
  • "Ürününüz kargoya verilmiştir" cevabını alan bir tek sen varsın aramızda. Gelişme var mı bu konuda?
  • yalan söylüyorlar kargo takip bile vermediler bana 3 kere dediler onu YALANCILAR.
  • 4BSO7UTION kullanıcısına yanıt
    daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi cumartesi veya Pazartesi elininzde olacak dedi söylediklerine göre 13.12.2013 tarihli faturası kesimiş (ön sipariş kutusuyla zaten irsaliyeli fatura da gelmişti zaten ama anlamadım neyse) Bide bu hafta başını bekliyeceğiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozkan_Son -- 19 Aralık 2013; 14:42:37 >
  • Zor da olsa siparişi iptal edip oyunu baska yerden gecen hafta aldım. Tavsiyem beklemeyin iptal edin.
  • Benim kargo bugün geldi ama standart versiyon göndermişler, yıldönümü versiyonu gönderirler diye tahmin ediyordum, yarın gidip iade edeceğim, içinde kod falan da yok, bugün ups den kargo için mail gelmiş kontrol edin bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Benim kargo bugün geldi ama standart versiyon göndermişler, yıldönümü versiyonu gönderirler diye tahmin ediyordum, yarın gidip iade edeceğim, içinde kod falan da yok, bugün ups den kargo için mail gelmiş kontrol edin bakalım

yıldönümü versiyonu disk olarak Türkiye' ye girmedi diye biliyorum.

• arda_tirmas kullanıcısına yanıt
    iyi sevindim kargon gelmiş bizimkilerde gelir yakında o zaman
    Vatan bilgisayarı anlamak güç istanbul da oturuyorum ürün izmir den gönderilecek diyorlar

• quote:

iyi sevindim kargon gelmiş bizimkilerde gelir yakında o zaman
    Vatan bilgisayarı anlamak güç istanbul da oturuyorum ürün izmir den gönderilecek diyorlar

Bunların hiçbir dediğine inanmamak lazım, bana gelen paket istanbul dan geldi, kargo geldiğinde mağazaya götür bana yıldönümü versiyonu göndermeniz gerekirdi diye bastır, kanıt olarak da ön sipariş kutusunu göster, sony türkiye den psn kodu veya yıldönümü versiyonunu istesinler, kutuda gelen yetmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Benim kargo bugün geldi ama standart versiyon göndermişler, yıldönümü versiyonu gönderirler diye tahmin ediyordum, yarın gidip iade edeceğim, içinde kod falan da yok, bugün ups den kargo için mail gelmiş kontrol edin bakalım

Yani istemediğin versiyon olsa bile kargonun geldiğini duymak güzel O duruma getirdiler bizi hakikaten.

Mailimi kontrol ettim, herhangi bir bildirim yok bana Vallahi daraldım artık.
  • arda_tirmas kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun öyle yapmak lazım aslında
    Önce oyun bir gelsinde.
    Daha önce ön sipariş kutusu gelirken kargodan mail gelmişti bundada mail geldimi kargo takip bilgisi ?

• Mail de bugün geldi yazmıştım yukarda, 20 aralıkta elinizde olur yazıyor ama kargo bugün geldi, aslında aldığım fiyattan pahalıya satabilirim oyunu ama bu amatör şirkete para kazandırmak istemiyorum, o yüzden iade edeceğim, oyunu 10 gün önce başka yerden almıştım zaten, sizin kargolar da bugün verilmiştir umarım
  • Müşteri hizmetleriyle konuştum şimdi. "Stok sıkıntısı mevcut, en geç çarşamba gününe kadar elinize ulaşacak" cevabı aldım. Sinirden gülüyorum, elim ayağım boşaldı.
  • az önce 2 gün önce attığım mesaja cevap olarak ürün tarafınıza gönderilmiştir ups kargo takip nosu şudur diye mesaj attılar.
    ups kargo takipten numarayı sorguluyorum fakat bilgi çıkmıyor sisteme girmediler sanırım bakalım bugün veya yarın gelir herhalde
    gelişmeleri buradan paylaşırım sizlerle...
  • Kargoya bugün verdilerse sabah mail gelir, kargo da yarın gelir, ben de bugün iade ettim 45 dakika beklettiler bir işlem için
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.