Şimdi Ara

gt640m

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim dizüstü bilgisayarımda gt640m ekran kartı mevcut. Geçenlerde de 3d özellikli bir Tv satın almış bulunmaktayım. Bazı oyunları 3d oynamak istiyorum. Örneğin Asssasin's Creed Revelations gibi. Bilmek istediğim şey ekran kartım 3d özelliğini destekliyor mu ve bu gibi oyunları oynamak için yapmam gereken birşey var mı ?

• Ekran kartında 3d desteği var. Tv 3d ise oynarsın ama oyunların 3d desteği olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Ekran kartında 3d desteği var. Tv 3d ise oynarsın ama oyunların 3d desteği olmalı.

Teşekkür ederim cevabın için. Nvidia kendi sitesinde göstermiş zaten destekli oyunları . Biraz geç oldu ama buldum :)

Edit : Assasins creed rev. zaten 3 boyut destekliyormuş. Fakat oyunda 3d vision ayarları kapalı (kilitliymiş gibi ) gösteriyor. Çözümünü ve ya problemin sebebini bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brdi -- 9 Aralık 2012; 1:53:58 >
  • GT640M ile AC3'ü 3d oynamak biraz zordur çünkü sisteminizi çok kastıracaktır. Belki nedeni odur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxbat

GT640M ile AC3'ü 3d oynamak biraz zordur çünkü sisteminizi çok kastıracaktır. Belki nedeni odur.

Assassin's creed revelations oynamaya çalışıyorum ac3 değil . Ama belki de dediğiniz gibidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brdi

quote:

GT640M ile AC3'ü 3d oynamak biraz zordur çünkü sisteminizi çok kastıracaktır. Belki nedeni odur.

Assassin's creed revelations oynamaya çalışıyorum ac3 değil . Ama belki de dediğiniz gibidir.

Her halukarda 3d ekran kartına yük bindirir. Laptopta oyun oynamak pahalı iştir hele 3d de isterseniz kesenin ağzını iyice açmanız gerekir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brdi

quote:

Her halukarda 3d ekran kartına yük bindirir. Laptopta oyun oynamak pahalı iştir hele 3d de isterseniz kesenin ağzını iyice açmanız gerekir.

Çok abartmışsın kardeş. Laptopta 3d oyun çok abartılacak birşey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.