Şimdi Ara

GTA SAN ANDREAS PC YE CIKTI!!!!!!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
9.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşın Kasanın içine ps2 koyup, usb klavye mouse takıp, Tv out çıkışınıda monitöre beğlayıp seni yemiş olmasın?
  • arkadaşlar bilmeyenler için söliyim.level da okudum çıkış tarihi bir ay önceye alınmış...haziran başında çıkacakmış oyun.
  • abi çıktıysa haber verin heyecanlandırmayın bizi
  • ares dediğiniz torrent sitesinin tam adresini yazarmısınız
  • Yok öyle bişey Külliyen YALAN

Temmuzda çıkıyo oyun
  • tamam da bana şu ares denilen sitenin tamamını yazsanız. suprnova kapandığından beri torrent bulamıyorum doğru düzgün
  • Ya oyun çıkmadı. Yani PC'ye çıkmadı. Almanya'da da çıkmadı, Amerika'da da çıkmadı Türkiye'de de. Ama PS2 versiyonu çıktı. Nerdeyse her ülkede var. Yani PC versiyonu daha hiçbir yerde çıkmadı.
    Keşke çıkmış olsa...
  • yok abi yok hiçbiyerde yok çıkmadı işteeeeee bu kadar basiiiit...
  • var abi şimdi ares ten indiriyorum
  • cıksın gene aLmam oyuna para vermem auzhuhsd arklar alır oh bele$
  • Bence boşuna indirmeyin içinden oyun çıksa bile büyük ihtimalle PS2 versiyonu olur.
  • Bence de senin indirdiğin PS2 versiyonudur.
  • invade imzanı düzelt
  • yaw ne güSel iniriyoDum %60 a kadar geLdi sonra warring! connecting problem . . . . diyo
    daha sırada beŞ aLTı tane daha oyun warDı . bo$una giTti onCa zaMan
  • HOP,BU OYNIYAN VAR MI?ÇIKTIĞINDAN BERİ EMİN DEĞİLİZ!!!
  • PS2, Xbox vb aletlerden NEFRET EDİYORUUUUUUUUUUUUUUM!!!
    Onlar olmasa ne güzel adamlar direk bilgisayar için çıkarırlardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rezilvezir

areste var 798mb.full diyor ama ben inanmadım.

abi öleee bi oyun 4gb dan asa olmaz inanmamak ta haklisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeK

PS2, Xbox vb aletlerden NEFRET EDİYORUUUUUUUUUUUUUUM!!!
    Onlar olmasa ne güzel adamlar direk bilgisayar için çıkarırlardı.

adamlar ps2 ve xbox satmak için oyunları ilk önce ps2 ve xbox için çıkarıyorlar ne yazık ki

• arkadaşlar öle bişi olamaz çünkü çıksaydı dünya sallanırdı(biraz uçtum ama).hepiniz inandınız mı yani?798 mb olan gta3 ün zipli hali.2.62 gb var ben indiriom şimdi.o da ps2.link ver dedik adam link vermemiş hani?
  • Okuyorumda şurda yazılanları kusura bakmayında sazanmı çok bu forumda oyunun çıkışı haziran ayında gidip resmi sitesine bile bakmak gelmiyomu kimsenin aklına ayrıca adamlar almanyaya özelmi çıkaracak erkenden oyunu böyle bir saçmalık olabilirmi böyle bir durum olsa olsa oyunun betasının bi şekilde dışarı sızması gibi bir durumda söz konusu olur ama onuda hiç ama hiç sanmıyorum topiği açan kişiyi yalan yanlış haber vermekten dolayı kınıyorum kendisinin amacını bilemeyeceğim belki biraz eğlenmek belki bilinçsizlik ama bir topic açmadan önce 2 kere düşünün...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.