Şimdi Ara

GTA Sandreas (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeş şimdi çok saçma bi soru sordun bu saçma soruna yanıt vermeyerek seni cezalandırıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: snbaks

quote:

Orjinalden alıntı: venom800

quote:

Kim seçmiş bu senenin en iyi oyunu diye? Daha da önemlisi gelmiş geçmiş en iyi oyun diye?

dostum oyunu sevmiyorsan direk sölee ayrıca birisinin seçmesine gerek yok zaten ben seçmişim daha kim ne diyebilirki bu benim fikrim ayrıcada çoğu kişinin benimle aynı fikirde olduğuna eminim ama sen sevmiyebilirsin ona karışmam tabi yani bide oyunu öle laf olsun die EN İYİ OYUN GTA diye sallamıyoruz bazı gerekçeleri var tabi yani yapamadıın bir şey yok mesela o kadar büyük oyun alanı ve bi okadarda canlı ve hareketli bi şehirin olduğu bi oyun yoktur bak yine söylüyorum bu benim fikrim ve ben bu oyunun şimdiye kadar yapılanların en iisi olduğunu savunuyorum kimse fikrimi deiştiremez ama aksini savunanlarada saygı duyarım tabii..

Ben GTA'yı çok seven biriyim ve ilk oyunundan beri oynarım yalnız bu sert çıkışın anlamını anlamadım. Ben kimin seçtiğini ve en önemlisi gelmiş-geçmiş en iyi oyun olduğunu kimin seçmiş olduğunu merak ettim. Sen buna IGN, LEVEL ya da ben diye cevap verecektin ve "ben" demişsin. Saygı duyarım. Bende GTA'yı çok severim. Tüm her şeyi bir yana bırakırsak bu oyun en iyi TPS olsa bile (ki öyle görünüyor) nasıl başka katagorilerde baş gösterecek. Şimdi adamlar basketbol koymuş oyuna sence NBA'in herhangi bir oynundan daha mı iyi? Oyunda FPS faktörü çok az var (motorda giderken) sence F.E.A.R.'dan iyi mi? Demek istediğim kendi alanında birinci olabilir hatta genişlik olarak en iyisi ama en iyi oyun diye bir şey yoktur. Bir gün her türü barındıran bir oyun olursa belki onu seçeriz. Kim bilir...

dostum sende öle bi söleemişsinki kim seçti?? gelmiş geçmiş en ii oyun olduunu kim söledi?? falan die bende biraz sert bi cevap vermişim ama kusura bakma yanee özür dilerim yaa bu oyunu o kadar çok seviyorumki kimsenin toz kondurmasına dayanamıyorum ama sende oyunu seviyomuşsun zaten ben yanlış anlamışım tekrar pardon ama bi oyunun şimdiye kadar yapılanların arasında en ii olması için bütün oyun türlerini içinde barındırması gerekmio bence (bak bence diyorum:) yani zaten gtanın yaptığını yapan çok az oyun vardır veya hiç yoktur.. yani oyunda bastelbol oynamak bilardo oynamak araç modifiye etmek vs vs.. böyle birsürü şey var yani say say bitmez.. tabiki bi nba oyunundan daha ii basketbol keyfi vermiyo tabiki fear kadar fps zevki vermio benim söölemek istediim bir aksiyon oyunda olmaması gereken şeyleride bu oyunda görebiliyoruz yani başka hangi aksiyon oyununda para kazanmak için otoparkçılık yaptığınızı hatırlıyorsunuzki? veya hangi aksiyon oyununda sırf hava olsun die arabanıza modifiye yaptığınızı... işte bunu demek istiyorum herneyse önceki yorumum yanlış anlaşıldıysa tekrar özürdilerim

saygılar..

• quote:

Orjinalden alıntı: nadirgurece

bu iğrenç oyunu hala oynayan var mı yawwww oyun bişeye benzemiyo ama sonunu merak ettiğim için oyunu zorlada olsa BİTİRDİM

yaw oyunu sevmediysen sevmedim bana göre diil beğenmedim falan de bari oyuna nie 'iğrenç' diosun

illa beğenmek zorunda diilsin ama kötü diyemessiz dostum

• özür diliyorum kardeşim senden pardon
  • @venom800

Dostum teşekkürler. Aslında gerçekten GTA çok iyi bir oyun. Belki dediğin gibi tüm oyun türlerini barındırması gerekmiyor olabilir en iyi oyun sıfatını almasını için. Yalnız şu var ki insanların zevklerine göre şekillenmiş olan bir tür farklılığı var. GTA şuan hepsi barındırmaya yavaşça yaklaşıyor gibi (stratejiyi ne yapacaklar ya onu bilmiyorum ) Bilmem ki yani bence en iyi oyun diye bir şey seçmek yanlış olur. Öte yandan tüm dünya oyuncularının katılacağı bir anket olacak ve 2004-2005 yılının en iyi oyunu diye bir anket olacak. O zaman yılın en iyi oyunu seçilir (hatta bu listeye o güne kadar çıkmış oyunlar bile eklenebilir -ki bu da o zamana kadar çıkmış en iyiyi seçmeyi doğurur). Yalnız ondan sonra çıkacak oyunlardan en az biri elbet o oyundan iyi olacaktır. Örneğin eminimki Rockstar bundan sonraki GTA'dan sonra SA'nın yüzüne baktırmayacak. Çünkü her oyununda bir adım öne gitmeyi başaran firmalardan biri. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snbaks -- 20 Kasım 2005, 23:09:40 >

• quote:

@venom800

Dostum teşekkürler. Aslında gerçekten GTA çok iyi bir oyun. Belki dediğin gibi tüm oyun türlerini barındırması gerekmiyor olabilir en iyi oyun sıfatını almasını için. Yalnız şu var ki insanların zevklerine göre şekillenmiş olan bir tür farklılığı var. GTA şuan hepsi barındırmaya yavaşça yaklaşıyor gibi (stratejiyi ne yapacaklar ya onu bilmiyorum ) Bilmem ki yani bence en iyi oyun diye bir şey seçmek yanlış olur. Öte yandan tüm dünya oyuncularının katılacağı bir anket olacak ve 2004-2005 yılının en iyi oyunu diye bir anket olacak. O zaman yılın en iyi oyunu seçilir (hatta bu listeye o güne kadar çıkmış oyunlar bile eklenebilir -ki bu da o zamana kadar çıkmış en iyiyi seçmeyi doğurur). Yalnız ondan sonra çıkacak oyunlardan en az biri elbet o oyundan iyi olacaktır. Örneğin eminimki Rockstar bundan sonraki GTA'dan sonra SA'nın yüzüne baktırmayacak. Çünkü her oyununda bir adım öne gitmeyi başaran firmalardan biri. Teşekkürler

ewt dostum haklısın bir sonraki seriyi bende merak ediyorum walla nası olacak ne yapacaklar daha nası bi özgürlükle karşılaşıcaz artık bir kaç şehir kesmez rockstar ı walla bi sonraki oyunda uzaya falan çıkarız heralde şaka bi yana gerçekten bi sonraki gta dediin gibi sa ın yüzüne baktırmayacaktır heralde

• quote:

Orjinalden alıntı: nadirgurece

özür diliyorum kardeşim senden pardon

tamam dostum sorun diil beğenmiyorsan tabiki sana saygı duyarız hiç bişey demeye hakkım yok senin fikrin ne de olsa

saygılar..
  • Bencede senaryosu mükemmel çok süper zekice görevler hazırlamışlar görevleri yapanlarada bravo oynayanlarada yapmak da zor oynamak da..Süper sindire sindire oynuyorum alalı 3 ay oldu daha bitirmedim %40 dayım süper yaa..
  • SAN ANDREAS
  • nikimden anlasilmiyo mu zaten
  • Bu oyun bi dehşet bence. Çünkü tamamen özgürsün. Evet uyman gereken bi senaryo var ama oyunu kendi kurallarına göre oynuyorsun. Adamını geliştiriyorsun. Herşey sana kalmış. Elbiseler evler. Süper bence
  • dostum nasıl yukledın yardımcı olursan sevnrm.
  • bencede süper oyun hem özgur hemde hemde hemde nediyim herseyi guzel oyunu bitireli çok olmasına ragmen halen bilgisayarımda yuklu şimdide yeni modları denıyom heralde yenisi çıkana kadar silmem
  • sokaktaki arabaları tek tek yüklemek nasıl oluyor? yani nereden yükledin?
  • Hatunları arabaya alan varmı ? ehehe
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.