Şimdi Ara

GTA Sandreas

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Bu Oyun Kadar İyisi Yok Oyun Yılın En İyi Oyunu Seçildi

• Siz Ne Diyorsunuz Bence Böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu.1996

Siz Ne Diyorsunuz Bence Böyle
    +1 dejavu.1996 kesinlikle katılıyorum şimdiye kadar yapılmış en ii oyunla karşı karşıyayız beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom800

+1 dejavu.1996 kesinlikle katılıyorum şimdiye kadar yapılmış en ii oyunla karşı karşıyayız beyler

Alıntıları Göster
    Çok Doğruya Bayılıyorum İlkten Sıkılıyodum Şimdi Çıkamıyorum Oyundan
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kim seçmiş bu senenin en iyi oyunu diye? Daha da önemlisi gelmiş geçmiş en iyi oyun diye?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Mükemmel bir aksiyon oyunu bu ana kadar yapılmış en iyi aksiyon oyunu desem yanılmam sanırım.
     GTA Sandreas

• quote:

Orijinalden alıntı: cylone

Mükemmel bir aksiyon oyunu bu ana kadar yapılmış en iyi aksiyon oyunu desem yanılmam sanırım.
     GTA Sandreas

Alıntıları Göster
    sokaktaki arabalarıda tek tek yükledim
    scania nın tırından peugeot206 ya kadar çok güzel oldu
    ama son günlerde sınavlardan oyun açamadım bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Buraks23

sokaktaki arabalarıda tek tek yükledim
    scania nın tırından peugeot206 ya kadar çok güzel oldu
    ama son günlerde sınavlardan oyun açamadım bile

Alıntıları Göster
    bence de bomba oyun ama cok oynadıca oyun sonsuz gibi geliyo bitmiyoo yaww
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreg

Alıntıları Göster
    öyledir
  • quote:

Orijinalden alıntı: snbaks

Kim seçmiş bu senenin en iyi oyunu diye? Daha da önemlisi gelmiş geçmiş en iyi oyun diye?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: snbaks

dostum oyunu sevmiyorsan direk sölee ayrıca birisinin seçmesine gerek yok zaten ben seçmişim daha kim ne diyebilirki bu benim fikrim ayrıcada çoğu kişinin benimle aynı fikirde olduğuna eminim ama sen sevmiyebilirsin ona karışmam tabi yani bide oyunu öle laf olsun die EN İYİ OYUN GTA diye sallamıyoruz bazı gerekçeleri var tabi yani yapamadıın bir şey yok mesela o kadar büyük oyun alanı ve bi okadarda canlı ve hareketli bi şehirin olduğu bi oyun yoktur bak yine söylüyorum bu benim fikrim ve ben bu oyunun şimdiye kadar yapılanların en iisi olduğunu savunuyorum kimse fikrimi deiştiremez ama aksini savunanlarada saygı duyarım tabii..

• quote:

Orijinalden alıntı: emreg

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emreg

haklısın...30 saati aşkın oynadım..yüzde ellisini anca bitirebildim...öyle kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: marlo

quote:

Orjinalden alıntı: emreg

haklısın...30 saati aşkın oynadım..yüzde ellisini anca bitirebildim...öyle kaldı

Alıntıları Göster
    Katılıyorum çok güzel bir oyun hiç ummadığınız bir anda oyun bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sueldem

Katılıyorum çok güzel bir oyun hiç ummadığınız bir anda oyun bitiyor.

Alıntıları Göster
    bencede çok iyiydi
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

www.turkoyun.com da oyun haberlerinde yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: |LeGenD|

bencede çok iyiydi

Alıntıları Göster
    Manyak Bir Oyun Bence Bu Oyunu Manyak Olmayan Oynayamaz Bence
  • +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: celgokhan

+1
    ya bende turuncu raksıtarı gecınce bu program hata verıyor dıyo bu sorun nası duzelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom800

quote:

dostum oyunu sevmiyorsan direk sölee ayrıca birisinin seçmesine gerek yok zaten ben seçmişim daha kim ne diyebilirki bu benim fikrim ayrıcada çoğu kişinin benimle aynı fikirde olduğuna eminim ama sen sevmiyebilirsin ona karışmam tabi yani bide oyunu öle laf olsun die EN İYİ OYUN GTA diye sallamıyoruz bazı gerekçeleri var tabi yani yapamadıın bir şey yok mesela o kadar büyük oyun alanı ve bi okadarda canlı ve hareketli bi şehirin olduğu bi oyun yoktur bak yine söylüyorum bu benim fikrim ve ben bu oyunun şimdiye kadar yapılanların en iisi olduğunu savunuyorum kimse fikrimi deiştiremez ama aksini savunanlarada saygı duyarım tabii..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: venom800

quote:

Ben GTA'yı çok seven biriyim ve ilk oyunundan beri oynarım yalnız bu sert çıkışın anlamını anlamadım. Ben kimin seçtiğini ve en önemlisi gelmiş-geçmiş en iyi oyun olduğunu kimin seçmiş olduğunu merak ettim. Sen buna IGN, LEVEL ya da ben diye cevap verecektin ve "ben" demişsin. Saygı duyarım. Bende GTA'yı çok severim. Tüm her şeyi bir yana bırakırsak bu oyun en iyi TPS olsa bile (ki öyle görünüyor) nasıl başka katagorilerde baş gösterecek. Şimdi adamlar basketbol koymuş oyuna sence NBA'in herhangi bir oynundan daha mı iyi? Oyunda FPS faktörü çok az var (motorda giderken) sence F.E.A.R.'dan iyi mi? Demek istediğim kendi alanında birinci olabilir hatta genişlik olarak en iyisi ama en iyi oyun diye bir şey yoktur. Bir gün her türü barındıran bir oyun olursa belki onu seçeriz. Kim bilir...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: venom800

quote:

Ben GTA'yı çok seven biriyim ve ilk oyunundan beri oynarım yalnız bu sert çıkışın anlamını anlamadım. Ben kimin seçtiğini ve en önemlisi gelmiş-geçmiş en iyi oyun olduğunu kimin seçmiş olduğunu merak ettim. Sen buna IGN, LEVEL ya da ben diye cevap verecektin ve "ben" demişsin. Saygı duyarım. Bende GTA'yı çok severim. Tüm her şeyi bir yana bırakırsak bu oyun en iyi TPS olsa bile (ki öyle görünüyor) nasıl başka katagorilerde baş gösterecek. Şimdi adamlar basketbol koymuş oyuna sence NBA'in herhangi bir oynundan daha mı iyi? Oyunda FPS faktörü çok az var (motorda giderken) sence F.E.A.R.'dan iyi mi? Demek istediğim kendi alanında birinci olabilir hatta genişlik olarak en iyisi ama en iyi oyun diye bir şey yoktur. Bir gün her türü barındıran bir oyun olursa belki onu seçeriz. Kim bilir...

Alıntıları Göster
    Bravo Çok Güsel Alışkanlık

• bu iğrenç oyunu hala oynayan var mı yawwww oyun bişeye benzemiyo ama sonunu merak ettiğim için oyunu zorlada olsa BİTİRDİM
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.