Şimdi Ara

gta serileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar ben gta colic biriyim ama sadece bilinen oyunlarından vice city san andreas ve gta3 oynayabildim we şimdi yeni yeni öğreniyorumki gta nın liberty city stories we vice city stories ve gta 4 diye yeni çıkan oyunları warmış bnm de pc war ewde ama internette bu oyunların play station için çıktığını duydum(büyük hayal kırıklığı) ama daha sonra bazı arkadaşların bu oyunları pc de oynadıklarını öğrendim bu doğrumu bilginiz warmı eğer doğruysa hemen gta serilerini tamamlıycam yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• Doğru değil. GTA LCS ve GTA VCS için PS2 alman, GTA 4 içinse PS3 ya da Xbox 360 alman gerekmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 24 Haziran 2008; 16:06:36 >
  • Vice ve Liberty City Stories sanırım sonradna pc ye de çıktı (yanlışım olmasın) GTA4 ise henüs PC'ye çıkmadı. Yapımcı çıkmayacağını iddia etsede büyük bir çoğunluk çıkacağına inanıyor.

Seriyi tamamlayıp arşiv yapackasna ilk iki oyunuda edinmen mantıklı olur.
  • öyle biliyorum bende kanka ama internette gördüm bazı kişiler pc den liberty city storiesi oynadıklarını ama beğenedikerini söylüyolar güzel olmasa bile bende denemek istiyorum şu pc ye çıkarmayıp ps2 ya da diğer şeylere çıkarmalarından nefret ediyorumm
  • yha inşallah öyledir arkadaşlar bugün birass oyun cd cilerine bakayım arşiv yapmak istiyorum ama oyunun 1 ile 2 si ile london 1969 fln üstten görüntü pek sarmadı beni inşallah pc yede çıkmıştır hemen alıp oynıycam
  • Rockstar'ın PC için çıkardığı son oyun GTA San Andreas ve Rockstar GTA SA'ı çıkardığından bu yana hep sadece konsollar için çıkardı yeni oyunlarını maalesef. Boşuna ümitlenme bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 24 Haziran 2008; 16:13:44 >
  • yha arkadaşlar birde bnm bir sorunum war gta3 ü bir kere bitirdim sıkıldım sonradan tekrar yüklemek istedim bilirsiniz 2 tane crack war bu oyunda ilk cd nin crackını atıp oynuyorum oyunu saveledikten sonra load lara girmiyor.2.sinden crackladiğimde loadlara giriyor ama belli bir süre sonra oyundan atıyor .İkisini bir cracklediğimde yine birass oynadıktan sonra atıyor off çıldırcam ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler :S
  • yha yoqmu bunun bi çarei hadi gta hayranları kurtarın beni bu dertten yhw lütfen arkadaşlar hiç birinizmibilmiyosunuz bunun çözümünü...
  • GTA LCS ve GTA VCS ps2 ve psp için
    gta 4 pcye ekimde gelebilir tam kesin değil ama bizimkiler rockstarın başını ağrıtıyo mail atarak
  • GTA Liberty City Pcye çıkmadı.Piyasada Liberty City diye bir mod var.Yeni map falan yapmışlar gerisi aynı.İnsanları Pcye çıkmış gibi kandırıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

GTA Liberty City Pcye çıkmadı.Piyasada Liberty City diye bir mod var.Yeni map falan yapmışlar gerisi aynı.İnsanları Pcye çıkmış gibi kandırıyolar

beklenen adam geldi
  • arkadaslar bende bi sitede okumustum orada RockStar Games firması bir kac seyden sözediyordu.Bu PS3 e cıkınca gelicek gelirlerle oyunu PC ye cıkarabilirmisler
    zaten PS3 için 100 Milyon $ harcanmıs bu kadar olmasada oyunu PC ye uyarlerken buyük bir miktar harcanıyormus onu oyunun PS3 satıslarından yapıcaklarmıs tabi oyun satarsa(satmaması mümkün dil :))))))
  • arkadaşlar dediğiniz doğrultuda araştırma yaptım cd cilere sordum lcs ve vcs ps2 için gta4 de yoqdu yha ben seri yapmak istiyodum mod oynamak ta haşuma gitmiyo şimdi kalkıp ps2 mi alıcem.(hiç sanmıyorum)ne yapcam ben yhaa
  • GTA SERİLERİNİN EN GÜZELİ SAN ANDREAS
  • quote:

Orjinalden alıntı: MakaveliAli

GTA SERİLERİNİN EN GÜZELİ SAN ANDREAS

bence vice city...ek olarak büyük harfle yazmak yasaktır...
  • kısacası pc için:"gta1-gta2-gta 3 liberty city-gta3 vice city-gta 3 sanandreas" var.olanlar liberty city storys-vice city storys ps2 ve psp ye çıktı.ve 3-4 ay sonra gta4 pc ye çıkacak şimdi ps3 ve xbox360 a var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pikaj

quote:

Orjinalden alıntı: MakaveliAli

GTA SERİLERİNİN EN GÜZELİ SAN ANDREAS

bence vice city...ek olarak büyük harfle yazmak yasaktır...

sen gta san andreas ı oynamamışsın heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayyahbusa

slm arkadaşlar ben gta colic biriyim ama sadece bilinen oyunlarından vice city san andreas ve gta3 oynayabildim we şimdi yeni yeni öğreniyorumki gta nın liberty city stories we vice city stories ve gta 4 diye yeni çıkan oyunları warmış bnm de pc war ewde ama internette bu oyunların play station için çıktığını duydum(büyük hayal kırıklığı) ama daha sonra bazı arkadaşların bu oyunları pc de oynadıklarını öğrendim bu doğrumu bilginiz warmı eğer doğruysa hemen gta serilerini tamamlıycam yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

We =ve
    colic=kolik
    öğreniyorumki=öğreniyorum ki
    warmış=varmış
    bnm de=benimde
    war=var
    nokta(.) ve virgül (,) kullan

• quote:

Orjinalden alıntı: umut_58

quote:

Orjinalden alıntı: hayyahbusa

slm arkadaşlar ben gta colic biriyim ama sadece bilinen oyunlarından vice city san andreas ve gta3 oynayabildim we şimdi yeni yeni öğreniyorumki gta nın liberty city stories we vice city stories ve gta 4 diye yeni çıkan oyunları warmış bnm de pc war ewde ama internette bu oyunların play station için çıktığını duydum(büyük hayal kırıklığı) ama daha sonra bazı arkadaşların bu oyunları pc de oynadıklarını öğrendim bu doğrumu bilginiz warmı eğer doğruysa hemen gta serilerini tamamlıycam yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

We =ve
    colic=kolik
    öğreniyorumki=öğreniyorum ki
    warmış=varmış
    bnm de=benimde
    war=var
    nokta(.) ve virgül (,) kullan

benimde=benim de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.