Şimdi Ara

GTAIV Laptop'da wheel dwn , up , yok sniperla yakınlaştırıp uzaklaştıramıyorum ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
7.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben GTA IV yi hpdv5 1120et 'de oynuyorum ancak laptopda wheel up , down yok o yüzden sniperla yakınlaştırıp uzaklaştıramıyorum ayarlardan pg up , pg dn yaptım ama olmadı nedir sorun ?

Ayrıca ben giysi mağzasına girdiğimde (MODO) çok beğendiğim bir ayakkabı vardı ama bu üst raflardaydı altında da kot ceket falan vardı bu ayakkabıları bir türlü alamadım nasıl alıcam bi tuşu falan varmı ???

• Yapay Zekanın Yanıtı

GTA IV'te Laptop'ta Wheel Up ve Down Tuşları Kullanarak Sniper'ı Yakınlaştırma ve Uzaklaştırma

GTA IV'te bir dizüstü bilgisayarda oynarken, "Wheel Up" ve "Wheel Down" tuşlarını kullanarak sniper tüfeği ile yakınlaştırıp uzaklaştıramayabilirsin. Bu, dizüstü bilgisayarlarda kaydırma tekerleği bulunmamasından kaynaklanır.

Ancak, bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

• "MS Wheel Up" Tuşunu Belirle: Çoğu dizüstü bilgisayarda, "MS Wheel Up" tuşu, kaydırma tekerleğinin yukarı yönündeki işlevini taklit eden bir düğmedir. Klavyende bu tuşu bul.
    • "Wheel Up" Tuşunu "MS Wheel Up" Tuşuna Ayarla: Oyun ayarlarına git ve "Wheel Up" seçeneğini bul. Ardından, bu seçeneği "MS Wheel Up" tuşuna ata.
    • Aynı İşlemi "Wheel Down" Tuşu İçin Tekrarla: "Wheel Down" seçeneğini de "MS Wheel Up" tuşunun altındaki fonksiyon tuşuna ata.

Bu değişiklikleri yaptıktan sonra, dizüstü bilgisayarındaki "MS Wheel Up" tuşunu kullanarak GTA IV'te sniper tüfeği ile yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabileceksin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Yardım edecek yokmudur ?
  • bazen oyunun içinden options a girince değişiklikleri kaydetmiyor. en başta start a tıklamadan .iki tane sağa kayarak options'tan değiştirirerek denemeni tavsiye ederim.

ayakkabı konusunda ise tüm ayakkabı ya da kıyafetler satın alınabilir değil. alabileceklerinin yanındaysan (yüzün dönükse) zaten E tuşunu kullanabileceğin belirtiliyor. diğer yerlerde boşa zorlama elemanı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.