Şimdi Ara

Guild Immortals -Arcadia- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
5.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Abi praise yapmayi unutma

Unutulur mu ;D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (PVP)Zuras bekleriz guıld adı lıght of god hafta ici okul bıtene kadar 8 10 arası seslenın ıd=ımmortals turk doludur guıld ıtem yardımı yapılır.
  • Selam arkadaşlar,

Guildimiz kurulduğu günden bu yana, her zaman başarı ve dostluk içerisinde oynanan bir ortam haline getirilmeye çalışılmıştır. Bu düzen üzerinede devam etmiştir.

2 ay kadar önce aldığımız bir kararla guild Global hale çevirilmiştir.

İlk resimde serverda 7. olan guildimiz bugün 3.lük için yarışmaktadır

Yeni eklenecek Alliance sistemi ile birlikte Guild'imizi ilk sıraya taşımak ana hedeftir.

Guilde katılacak arkadaşların RAIDCALL kullanmaları Mecburdur. Kullanmayan arkadaşlar 60lvl olduklarında Guild etkinliklerine katılamazlar.

İyi oyunlar

Not : Bu metnin kopyası ilk mesaja eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetz -- 16 Temmuz 2013; 10:26:12 >
  • Alliance sistemi için diğer Guild'lerle olan çalışmalarımız devam ediyor...

• Lancer karakterimi arcadia serverine nasıl geçirebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marwo

Lancer karakterimi arcadia serverine nasıl geçirebilirim?

Bu işlem için bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Tera shop'a bakarsanız ''Karakter Transfer'' isimli bir item görüceksiniz. Sırasıyla;

1- Bu itemden almanız gerek
    2- Bütün maillerin okunmuş olması gerek
    3- Broker'da satışta iteminiz olmaması gerek
    3- Gold olarak En fazla 50,000 gold getirebilirsiniz
    4- Bankada ki bütün itemlerinizi ''Çantanıza'' almanız gerek. Çünkü banka taşınmıyacak ama çantanız taşınacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Misakii

Bence Teradakı en kalıtelı guıld immortalstır.Gerek seviyeli arkadaş canlısı ortamı olsun gerek etkınlıklerı ıle olsun örnek bi guılddir.Başarılarınızın artması temennısıyle :)

Oyunda ki nickini bilmiyorum ama güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz..

• oyunu indirmeye başladım yer varsa guildde gelirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

oyunu indirmeye başladım yer varsa guildde gelirim.

Her zaman var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz

quote:

eyvallah o zaman oyun hala inicek forumdan hesap alıp başvuru yapıyorum o halde ? birde şöyle bişey sorucam mageler çok zorlanıyormuş pvp de arkadaşım öyle dedi.sence nasıl şuan durumu ? mage oynamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ungalath -- 27 Ağustos 2013; 0:15:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz

quote:

eyvallah o zaman oyun hala inicek forumdan hesap alıp başvuru yapıyorum o halde ? birde şöyle bişey sorucam mageler çok zorlanıyormuş pvp de arkadaşım öyle dedi.sence nasıl şuan durumu ? mage oynamayı düşünüyorum.

Raidcall'dan yardımcı oluruz

• Forumun bu kısmı biraz ölü gibi.Yazın teraya başladım yaklaşık 2 aydır aktif bir şekilde oynuyorum.Forumdaki balder konusunu görünce balderde başlamıştım.Şu an balder de ciddi bir player sıkıntısı var adam akıllı 1 guild var onlarda yabancı onun dışında 1-2 tane de full pvp guild var.Mystic olduğum için yanıma adam bulmakta zorlanıyorum eğer hala aktif iseniz arcadia ya geçmek isterim 2 tane 60 lv karakterim var balderde oyunu kendi imkanlarımla biraz öğrendim sadece manaya core yapmadım önemli dungeonlardan onun dışında diğer dglerde az buçuk deneyimim var.Eğer mystic lazımsa ve hala aktif iseniz aranıza katılmak isterim TC hakkında biraz bilgi alabilirsem TC de alıp kullanabilirim internetten alışveriş sıkıntım yok o konuda epey deneyimliyimdir.

Kısaca serverda adam çok diyorsanız kalabalık bir serversa aranıza katılmak isterim çünkü balder gerçekten boş

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

Forumun bu kısmı biraz ölü gibi.Yazın teraya başladım yaklaşık 2 aydır aktif bir şekilde oynuyorum.Forumdaki balder konusunu görünce balderde başlamıştım.Şu an balder de ciddi bir player sıkıntısı var adam akıllı 1 guild var onlarda yabancı onun dışında 1-2 tane de full pvp guild var.Mystic olduğum için yanıma adam bulmakta zorlanıyorum eğer hala aktif iseniz arcadia ya geçmek isterim 2 tane 60 lv karakterim var balderde oyunu kendi imkanlarımla biraz öğrendim sadece manaya core yapmadım önemli dungeonlardan onun dışında diğer dglerde az buçuk deneyimim var.Eğer mystic lazımsa ve hala aktif iseniz aranıza katılmak isterim TC hakkında biraz bilgi alabilirsem TC de alıp kullanabilirim internetten alışveriş sıkıntım yok o konuda epey deneyimliyimdir.

Kısaca serverda adam çok diyorsanız kalabalık bir serversa aranıza katılmak isterim çünkü balder gerçekten boş

Selamlar, Elbette ki hâlâ aktif ve büyük bir guilddiz ;)

Karakter Transferi için Neler yapman gerektiğini bilmiyorsan raidcall'dan yardımcı oluruz.

iyi oyunlar

• Beni eklermisin ? Yeni bir tane açtım arcadia da siz varsınız diye. Semepra ismi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kil'jaeden

Beni eklermisin ? Yeni bir tane açtım arcadia da siz varsınız diye. Semepra ismi

Oyun içinden başvuru yapabilirsin veya raidcall'a gelip oradan konuşabiliriz. RC adres 6563038
  • oyuna yeni başladım lancer olarak oynuyorum 19 levelim şu anda oyun hakkında bilmediğim tonla şey var benide alırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peeta35

oyuna yeni başladım lancer olarak oynuyorum 19 levelim şu anda oyun hakkında bilmediğim tonla şey var benide alırsanız sevinirim

Elbette, oyun içi başvuru yollayabilirsin veya raidcall adresimiz 6563038 gelirsen daha hızlı yardımcı oluruz.

• server değişimi ücretlimi arkadaşlar 4 5 arkadaş frayadan sizin yanınıza gelmek isteriz 1 senedir girmiyorduk server cok tırt olmuş.
  • KonstantinTR K kullanıcısına yanıt
    Evet ücretli. Tera shoptan bir item alıyorsun, okunmamış mail olmayacak, bankayı boşaltıp çantana alıcaksın, en fazla 50k gold getirebilirsin, diğer goldların için 10k'ya NPC'ye satılan GEM'lerden alıp çantana atabilirsin.
  • şu an oyun yükleniyor ben de size katılmak isterim. tabi mümkünse
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.