Şimdi Ara

Guild Immortals -Arcadia- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
5.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: theren

şu an oyun yükleniyor ben de size katılmak isterim. tabi mümkünse

Biraz geç cevapladım kusura bakma. Elbette katılabilirsin. Raidcall adresimiz mevcut buradan ulaşamazsan 7-24 rc açık bilgine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetz A kullanıcısına yanıt
    Tera ya yeni başladım, Celestial Hills PVE serverinde oynuyorum, bu severde guildiniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: supper-_-saiyan

Tera ya yeni başladım, Celestial Hills PVE serverinde oynuyorum, bu severde guildiniz var mı?

Selam,

EU Client de öyle bir server yok. Sanırım Amerikan clientini indirmişsin..

Oyunu buradan indirmen gerekiyordu
    http://en.tera.gameforge.com/news
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz

quote:

Selam,

25gb oyunu tekrar indirmek demek oluyor bu, hiç girmiyim o zaman, nette tera rising diyincehttp://tera.enmasse.com/ bu geliyor ilk sıralarda, burdan indirmiştim ..

Sizin guild EU serverında mıydı bu arada?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz

quote:

Selam,

Bende öyle bı hataya düşmüşüm bu clienti cevıremezmıyız ayarlardan acaba path yapıp ındırse serverı fılan, 3 gun acık bıraktım pcyi ındırsın dıye

• Lord.Blade kullanıcısına yanıt
    US serverında güzel bir turk guildi olsa yeter aslında, ayrıca US serında daki karakteri de EU ya taşıma gibi bir durum da olmayacak bi darbe de burdan .. neresinden baksan sıkıntı ya ..

US serverında nerde oynuyon ?
  • supper-_-saiyan kullanıcısına yanıt
    Yeni başlıycaktım ama neyse erteledim :)
  • Eskilerden kimler kaldı guild de?

Guild in ilk kurulduğu gün girmiştim konuyu görünce anılarım canlandı birden.

Urandiel(priest)
    Shateiel(berserker)

isimli karakterlerim vardı. Olaylı olmuştu çıkışım yönetici kadrodaydım çünkü. Ama yine de merak ettim özledim de biraz aslında.
  • Yakında geri dönüyorum. Umarım fark fazla açılmamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathDoctor -- 21 Şubat 2014; 0:34:38 >
  • @Shateiel Senin kadrodan kalan yok. Bir ben varım sanırım Macho :)
  • Bende davet bekliyorum karakter adı Astarteni
  • Bi ara oynuyordum bu guildden uzun bi ara verdim guildden atılmıstım tekrar baslıyorum oyuna alım yaparmısınız tekrar oyunda basvuru yapmıstım (Wrongway)
  • Alımlar devam ediyor mu ? geri dönüş yapayım dedim oyuna :D
  • Alım sürekli açık arkadaşlar
  • Guildimiz hala aktiftir ve alımlar devam etmektedir. Gelmek isteyen arkadaşlar alım için istekte bulunabilirler.
  • Eskılerden kımse kalmamıs yazık olmus.
  • bende indirmeyi düşünüyorum yeni olacam doğal olarak guilde alınma ihtimalim varmı birde oyun pay to winmi acaba acayip oyun lazım bu ara (=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dante87 -- 16 Mart 2014; 11:53:05 >
  • Arcadiada oynuyorum mystic olarak guild'in hala aktif mi uzun zamandır yazılmıyor ama
  • beyler adım yılmaz 20 yaşındayım.7-24 online olabilecek biriyim ingilizcemde iyidir.Oyunda beraber takılabileceğim guild yada insanlar arıyorum.Birlik ruhuna sahip bir insanım el becerimde yüksektir.oyunu dün indirmeye başladım en geç yarın oynamaya başlarım.oyunu daha önce oynamıştım az cok tecrübem var.beraber girebileceğim kişilerden cevap bekliyorum

skype adresi : abc75321456987@hotmail.com

normal eposta(telefondan direk maillerinize bakabilirim): yilmaz1071@gmail.com ......
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.