Şimdi Ara

guild wars we faction u birlikte satiyorum(hemde sudan ucuz..hehe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar guild wars we factions u birlikte satiyorum..ikisinide senditten orj kutulu olarak aldim.fiyatini 65ytl olarak belirledim.ama almak isteyen arkadaşlar olursa yine konuşabiliriz..bu arada oyunu almak isteyen arkadaşlar bana clawn_016@msn.com adresinden ulaşabilirler.Bu fırsat kaçmaz arkadaşlar...

• Hmm fiyatı gerçektende uygun...Guild Warsın fiyatı yaklaşık olarak 50 YTL factions paketi ise 55 YTL ,World of Warcraft'ı almamış olsaydım kesin düşünürdüm.
    İnşlh alıcı bulursun çünkü kimse bu fiyata bu oyunu bulamaz.
  • galiba bu işte bi bit yenigi var ...
  • ne yönden bit yenigi anlamadim heralde cok ucuz oldugu içindir oda su yzden uzun zamandir elimde we ben oyunun elimde kalmasini istemiyorum önceden tek tek satmayi denemiştim ama olmadi bende elimde kalmasindasa ikisini bir satiyim dedim..artik wow a gectigim için bidaha bunu oynamaya zamanim olmicak..seninde bu işte bir bityenigi war lafin cok dengesizce olmus..terbiyesizlik yapmaya gerek yok
  • dostum adam haklı kımsın nesın nerden bılecek mıllet kek degıl artık okadar kazık yendıkı bu forumda tahmın edemezsın + forumda daha 4 mesaj atmıssın bı de bu yonden dusun adamın oyle dusunmesı cok ama cok normal
  • kardes bnm yazdigim seyle kazik yemenin ne alakasi war!!bu durumda ben kazik yiyorum aslinda..gercek fiyatlarina bakabilirsiniz bnm amacim su oyunun elimden bi an önce cikmasi.baska bişey istemiyorum o yüzden fiyati bu yüzden düşük werdim.wede cok msj atmisim az msj atmisim ne alakasi war anlamadim bişey satmak için önce herkesle sohbet mi etmem gerek sadece su oyunu satmaya calişiyorum.adamin oyunla ilgisi bile yok bide yorum yapio bu seferde belki oyunu almayi düşünenlerin kafasini kariştiriyo..lütfen diyorum...
  • oyun satilmiştir...
  • hayırlı olsun artık wow forumunda gorusuruz ^^
  • yaw kaçırdık
  • herkese slmlar.guildwars faction"ı satmak istiyorum uygun fiyata ilgilenen varsa buraya mail atabilir ozmen55@hotmail.com iyi gunler.
  • Guild den bir avatar daha kaybettik... Cok yazik... cik cik cik...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.