Şimdi Ara

Guitar Hero

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Guitar Hero 1,2 veya 3 ün gitarlı versiyonunu nereden bulabilirim.Ankara da yaşıyorum eğer bildiğiniz bi yer varsa söylerseniz almayı düşünüyorum ve çok önemli bi sorum daha olacak.Ben gh nin ilk oyununu ps2 de korsan olarak joystick ile oynuyorum ve gitarın üstündeki renklerin hangi tuşlara denk geldiğini bilmiyorum.(2 tuş hariç.X Yeşil,Üçgen Kırmızı.)
    Bu konudada yardım ederseniz çok makbule geçer.şimdiden teşekkürler

• Tüm forumlar >> [Oyun] >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Guitar Hero

Ps2 bölümüne gidersen daha çok bilgi alabilirsin bence.
    Burdakiler pek yardımcı olamayacak gibi görünüyor.
    Yine de:

http://urun.gittigidiyor.com/GUITAR-HERO-3-KABLOSUZ-GITARI-ILE-BIRLIKTE_W0QQidZZ10547001
    http://urun.gittigidiyor.com/OZEL-VERSIYON-Guitar-Hero-3_W0QQidZZ9933404

• Gittigidiyor'dakiler fiyatı uçurmuş. Yurt dışından çok çok daha ucuza gitarla beraber oyunu da alabilirsin. Gümrük sorunu da yaşayacağını sanmam. Belki kutu büyük olduğu için bir pürüz çıkabilir o zaman da gider abi oyuncak aldım kardeşime dersin alırsın gitarı.
    Aslında param olsa bende almak istiyorum ama işte para yok.

Edit: Hatta ikinci el de alabilirsin. Hem de baya ucuza gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi_master -- 7 Temmuz 2008; 0:29:58 >
  • ben ebay dan siparişimi verdim 27haziran günü.. 29 unda havalandı, 3 ünde türkiyeye vardı amerikadan. şu an ptt nin ellerinde bekliyorum... oyun 69dolar , kargo 55 dolar. toplam 150ytl civarına geliyo. eger dedigin gibi gümrükte sorun yaşamazsam süper olur. üstelik bu dedigim pc için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan38bjk

ben ebay dan siparişimi verdim 27haziran günü.. 29 unda havalandı, 3 ünde türkiyeye vardı amerikadan. şu an ptt nin ellerinde bekliyorum... oyun 69dolar , kargo 55 dolar. toplam 150ytl civarına geliyo. eger dedigin gibi gümrükte sorun yaşamazsam süper olur. üstelik bu dedigim pc için.

öyle eğlenceli bi oyun için 150 ytl değil 450 bile veririm

ama yinede ps2 de çok daha eğlenceli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.