Şimdi Ara

Gümüşhane şehri ve üniversitesi hakkında fikir sahibi olanlar yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar galiba gümüşhane üni. beslenme ve diyetetik bölümüne gideceğim. Şehir ve üniversite hakkında bilgi verir misiniz?

• Kardeşim sana iyi şeyler söylemeyi isterdim ama mağlesef.Gümüşhane öyle bi şehirki beklentin sıfır olsun.Sosyal alan yok.Zaten her taraf dağ.Doğru dürüst sinema bile yok.Ancak iyi bi arkadaş ortamın olucakki sohbet muhabbet öyle geçsin günlerin.Konaklama açısındanda sıkıntı.Özel yurt var ama bi kuruma veya kuruluşa bağlı olmayan sadece 1yurt var gümüşyurt diye onunda aylığı 550 tl.Sana tavsiyem tekrar gözden geçir bu kararını.Ha eğer tercih ettin ve gümüşhane gelirse anında gümüşyurdu ara ve yerini ayırt.Çünkü çok cabuk doluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertan536

Kardeşim sana iyi şeyler söylemeyi isterdim ama mağlesef.Gümüşhane öyle bi şehirki beklentin sıfır olsun.Sosyal alan yok.Zaten her taraf dağ.Doğru dürüst sinema bile yok.Ancak iyi bi arkadaş ortamın olucakki sohbet muhabbet öyle geçsin günlerin.Konaklama açısındanda sıkıntı.Özel yurt var ama bi kuruma veya kuruluşa bağlı olmayan sadece 1yurt var gümüşyurt diye onunda aylığı 550 tl.Sana tavsiyem tekrar gözden geçir bu kararını.Ha eğer tercih ettin ve gümüşhane gelirse anında gümüşyurdu ara ve yerini ayırt.Çünkü çok cabuk doluyo.

Devlet yurdu yok mu? Üniversite nasıldır, sosyal faaliyetler ve eğitim açısından
  • Gümüşhane memleketim. Sana şunu söyliyim zaman geçmez orada yapacak hiçbir şey yok. 2 dağın arasında :D açıkçası tavsiye etmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.