Şimdi Ara

Günlük Maç Yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düzenli olarak tutmak istedim belki yararlananlar,üstüne söylemek istedikleri olanlar bana yardım ederler :)

154 17:00 Burnley - Liverpool

İki dengesiz takımın mücadelesi olarak görüyorum. İlk olarak ev sahibini konuşmak istiyorum. Lige berbat bi şekilde başladılar. Fakat buna rağmen evlerinde oynadıkları son 4 maçta çok iyi direnç gösterip 2 galibiyet 2 beraberlik alarak lige tutunmaya çalışıyorlar. Ne kadar kalıcı olacakları bilinmez. Liverpool ise geçen sene kaybedilen şampiyonluğun şokundan çıkamamışlar galiba . Kısa bi analiz vereyim size. Son 8 deplasman maçında 3 galibiyet 5 mağlubiyet aldılar. Berabere kaldıkları maç yok. Kaybettikleri 5 maçın 3'üne de favori olarak çıktıklarını unutmayalım. Son 6 deplasman maçında da en az 1 gol yediklerini de hatırlatalım. Burnley ise evindeki son 6 maçta da en az 1 gol atma başarısını göstermiş. Taraf bahsi sıkıntılı olabilir iki takımın da ne yapacağı belli olmaz. Fakat Liverpool'un 1 tık daha önde olduğunu düşünüyorum. 1.50 orandan KGvar denenebilir. Taraf bahsinde de iki görüşüm var. İM 2/0 veya MS2. Ev sahibine pek şans veremiyorum. Liverpool son 20 dakikada dağılan bi takım mutlaka o aralıkta gol yiyecek fakat maçı kazanmalarına engel olur mu bilemem. Skor tahmini olarak da 1-2 veya 1-1 düşünüyorum.

not: Kolay kolay iddaadan oynamam. Canlıdan ufak bişeyler yakalamaya çalışan kardeşinizim. Sizin de verdiğim maçlar hakkında düşünceniz olursa üşenmeden yazarsanız çok memnun olurum :)

Şeytanımız bol olsun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.