Şimdi Ara

GÜVENLİK KAMERASI TV BAĞLANTI SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    işyerinde güvenlik kamerasını 17" monitöre bağlıyorduk ama kameradan küçük görüntü aldığımız için boşa çıkan sony tv yi bağlayalım dedim. tvye ilk önce monitor kablusu ile bağladım ama görüntü net değil ve kayma oluyor diye HDMI kablosu ile denedim hiç görüntü vermiyor. güvenlik kameralarının bağlı olduğu bir kutucuk var onda bir ayar filan yapmak gerek midir? nasıl yapabilirim? yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdırı??
    yönlendirmelre açığım denerim her yolu

• merhaba: TV nizin çözünürlüğü nedir bilemem ama ilk yapmanız gereken HDMI bağlamadan önce kayıt cihazının menüsüne girip video çözünürlüğünü 768x1024 getirin bu şelilde deneyin.açılmaz ise daha düşük değere getirme durumunuz var.Şu an ki kayıt cihazındaki kamera görüntüleri cıf formatında sanırım CIF : 352 x 288 değer olarak çok düşüktür bunun için görüntüyü büyüttüğünüz zaman görüntünüz bozulacaktır bilginiz olsun bu sorun kamera ve kayıt cihazınızın özelliğindendir.Kayıt cihazı ve kamerlarınızın D1 yada full d1 olsaydı daha net görüntü alacaktınız.Şu an 720P 960 ve 1080 olarak sistem değişmiştir analog kameralarda
  • Eyvallah
    Bi deneyeceğim bahsettiklerini umarım duzeltebilirim. Neticesini paylasirim buradan yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.