Şimdi Ara

Guzel interlude yabanci pvp :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yabanci interlude bir server var ve pvp olmasina ragmen server cok guzel online sayisi 4 ile 10 arasinda degisiyor kötü bir yani yok neden tutulmamis bilmiyorum ama Türk oldugumu söyledigimde oyunda item yagdi resmen :) epic kastirmadilar yabanci arkadaslar verdiler saolsunlar admin player olsada olmasada saatlerce oyunda ve gercekten dost bir arkadas servera arkadaslari toplamaya calisiyorum sizlerde güzel bir serverda oynamak isterseniz bizimle birlikte nick= minastrith sürekli oyundayim ve 15 player olunca siegelerle olympiadlar acilacak gelmek isterseniz..

l2space.ucoz.net/

Server Rates
    ------
    Exp: 2000
    Sp: 2000
    Adena: 3000
    Drop: 1
    Spoil: 1
    ------
    Custom Armor - Weapons
    --------
    >>>L][ Sp@ce Armor<<<
    >>>Dynasty Armor<<<
    >>>Epic Armor<<<
    >>>Dynasty Weapons<<<
    --------
    Enchant Rates
    -------
    Safe : +10
    Max : +30
    Normal Rate :75%
    Crystal rate : 80%
    Blessed rate : 95%

iyi oyunlar dilerim :)

• 4-10 player ? :D la insan bulamayıız kesecek nasi pvp yapcaz :D
  • server güzele benziyor ama player yönünden biras sıkıntılı sanırım suan indiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vennne -- 24 Ocak 2010; 11:35:15 >
  • dün gelen 3 player arkadasımıza tsk ederim server sayemde dün 13 kisiye ulasti :) neredeyse hep türküz ve admin peşimizden ayrilmadi. olympiadmlari ve siegeleri istedigimiz zaman acacak yeterki Türk arkadaslaimiz olsunlar saygılarımla...
  • Elin adamına hizmet edeceğinize kendi milletinize edin.Unutmayın Ortada bir yardım varsa o sadece size değildir.
  • Türk serverlarının durumunu bilmiyorsun galiba hocam kusura bakma ama türk serverlarina hizmet etmem ayrıca ve ayrıca en cok item ve hilenin Türk serverlarında oldugunu sakın unutma !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minastrith_58 -- 25 Ocak 2010; 13:08:50 >
  • O zaman Sana l2 appeal oynamamışsın dicem.Bence bi girip bakmalısın önyargıya lüzum yok.Senin dediğin Elalemin b...Tatlıdıra cıkıyor.
  • merak etme girdim baktım sevmedim ve cıktım tmm mı hocam
  • Nie item vermediler diemi
  • vermeselerde kasmaya hazırdım benim için item önemli degil insanların tavırları önemli gecen bir türk serverini küfürlü konusmalar yüzünden terk etmek zorunda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordArcheR

Nie item vermediler diemi

• neden appealı savunma gereği duyuyorsunuz anlamış deilim ? ayrıca siz türk serverlerinden küfür yemeye alıştıysanız orası bizi ilgilendirmez
  • Bende Turk serverleri hakkinda sizin gibi düşünüyordum ama appaelden sonra fikrim değişti bende savunuyorum appaeli.. Admini veya gm si hiç konuşmuşlugum da yok..
  • apellayi bilmem ama bir samanlar moonstar wardi ah be oynadiğim en iyi türk serveriydi

arkadaslar zaten türkiyede acilan serverlardan fazla medet unmayin sonuçta alt yapi yok açan 8k netle açiyo bunun için biraz zaman werelim türk serverlarini kötü bi şekilde eleştirmeye gerek yok eğer eleştirmek gerekiyosa bunu serverin formuna yazalimki gm de o eksiklerin farkına warsin

!!!!!Saygılar!!!!!
    ZeNTeRiC~~AgAMeMNoN
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarihiGeçmişÜrün

neden appealı savunma gereği duyuyorsunuz anlamış deilim ? ayrıca siz türk serverlerinden küfür yemeye alıştıysanız orası bizi ilgilendirmez

1- Apella ile ilişkim yok savunan da yok
    2- pvp de senin gibi gencleri kesince sövme geregi duyuyorlar nedense
    3- ilgin için tsk ediyorum....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.