Şimdi Ara

Haberlerde Duydum Fransa Elimize Düşmüş =) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada ab sevdalısı felan değilim ülkemizin siyasi olarak amaçladığı bir şartı belirttim
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Ellerinde koz olarak Ermeni yasası var hiçbirşey olmayacak :)

zaten tanidilar , fransada her yerde var soy kirim anitlarindan

bana kalsa natodanda cikalim , gecelim rus+kore+pakistan safina ! ozaman amerikada yusuf yusuf olsun avrupa ile . yeter be kac senedir din diye , modern diye somurduler . elimizde sadece s-400 bateryalarindan olsa bak bakalim ermenistan agzini acabiliyormu soykirim diye veya iran dayilanabiliyormu veya yunanistan kibris ve egede 12 mil konusunda agzini acabiliyormu !

• quote:

Orjinalden alıntı: Cradlania

quote:

Heh oldu. Natoda diyoduki sözde ermeni soykırımını, avrupanın en güçlü ordusuna degişecekti dimi. Hem bu kozu kullanırlarsa işlerini dahada zorlaştırırlar bence.

Ermeni soykırımının tanınması kadar büyük bir teklike yoktur Fransa tanıdı Obama yönetiminde ABD de tanıyacakmış gibi gözüküyor
    4T plani nedir ne değildir araştırmanız gerekiyor bilgi sahibi olmanız için :)
    Açıkcası güçlü bir orduya falan ihtiyacı yok kimsenin bu devirde ekonomi silahtır siyaset silahtır sosyal-kültürel baskı silahtır orduya gerek yok

• quote:

quote:

quote:

Heh oldu. Natoda diyoduki sözde ermeni soykırımını, avrupanın en güçlü ordusuna degişecekti dimi. Hem bu kozu kullanırlarsa işlerini dahada zorlaştırırlar bence.

Ermeni soykırımının tanınması kadar büyük bir teklike yoktur Fransa tanıdı Obama yönetiminde ABD de tanıyacakmış gibi gözüküyor
    Açıkcası güçlü bir orduya falan ihtiyacı yok kimsenin bu devirde ekonomi silahtır siyaset silahtır sosyal-kültürel baskı silahtır orduya gerek yok

ben sana bisey diyeyim mi ! bugun turkiye natodan ciktim , ab'den de elimi cektim ! rusya + pakistan + hindistan + kore ve japonya safina gecerse o zaman avrupa bile parcalanir ! ne amerikasindan bahsediyorsun ! tabi bizim bastakiler rest cekmeyi bilicek kendi cikarlari icin ! oyle one minute demekle olmuyor bu isler !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluedevil86 -- 7 Şubat 2009; 22:20:57 >

• fransayı ilk önce ağlatacaksın sonra yalvartacaksın sonra verecem diyeceksin sonrada bi sorun cıkartacaksın misal ermeni soykırımını bahane edip vermiyeceksin bunlar onu hak ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

fransayı ilk önce ağlatacaksın sonra yalvartacaksın sonra verecem diyeceksin sonrada bi sorun cıkartacaksın misal ermeni soykırımını bahane edip vermiyeceksin bunlar onu hak ediyor

Siyasi irade lazım. AMA YOK BEA OFFFF
  • Bizlerin söyledikleri tabiki doğru ama, bizde böyle bir yönetim olduktan sonra herşeye evet derler. Merak etmeyin. (Biz Türküz misafir perveriz hiç bir zorluk çıkarmayız. Pehh)
  • olay nedir anlatabilecek var mı
  • Hadi bakalım
     Haberlerde Duydum Fransa Elimize Düşmüş =)
  • umarım hayır deriz sizmiydiniz bizi AB'de desteklemeyen !
  • quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

olay nedir anlatabilecek var mı

Hocam şimdi fransa şu bildigimiz natoya tekrar üye olmak istiyor. Natoda diyorki Türkiye evet derse üye olursunuz. E şimdi bu fransa yıllardır Türkiyeyi ab' ye almamak için elinden geleni yapmış ve gene Türkiyeyi soykırımla suçlamıştır. Şimdi bizimde yapmamız gereken fransanın natoya girmemesi için her türlü pisligi yapmamız ve onlardan intikam almamız. Ama bugunku iktidarın ne yapacagı belli olmaz.
  • aslında elimizde şu anda çok güçlü bir koz oluştu ama bakalım hükümet bence bu kozu kullanmaz evet derler fransada natoya tekrar üye olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: YourDooM

Akp varken mi güldürdün akşam akşam onlar evet der bide üstüne para verir.

Yine hoşgörü,misafirperverlik,iyi niyet kardeşlik ayağına yatar ve hiç bir karşılık istemeden evet der.

• quote:

Orjinalden alıntı: Çomak.88

quote:

Orjinalden alıntı: YourDooM

Akp varken mi güldürdün akşam akşam onlar evet der bide üstüne para verir.

Yine hoşgörü,misafirperverlik,iyi niyet kardeşlik ayağına yatar ve hiç bir karşılık istemeden evet der.

Fransızlarada van minut yapmasın.

• fransa zaten nato üyesi vikipediden bakın
  • Benzeri Yunanistan'la da yaşandı. Yine aynısı yaşanır.
    Hükümetler üstü politika belirliyicelerinin elinden çıkma kararlarla, 'evet' der Türkiye muhtemelen.
  • fransızlar nato üyesi değil mi ?
  • Natodan çıkmıştı sanırım... ?
  • Fransızlar nato üyesi ama askeri kanata girmek istiyorlar benim bildiğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bluedevil86

quote:

quote:

quote:

ben sana bisey diyeyim mi ! bugun turkiye natodan ciktim , ab'den de elimi cektim ! rusya + pakistan + hindistan + kore ve japonya safina gecerse o zaman avrupa bile parcalanir ! ne amerikasindan bahsediyorsun ! tabi bizim bastakiler rest cekmeyi bilicek kendi cikarlari icin ! oyle one minute demekle olmuyor bu isler !

Bence Türkiye bir taraf olmamalı Rusya babamızın oğlu değil o ülkeye bu ülkeye güvenen Türkiyeden çok kendine güvenen Türkiye lazım bize ..
    Buda çalışmaktan üretmekten geçer işte oda yapılmıyor ne yazık ki yeterince

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.