Şimdi Ara

hacettepe elektrik elektronik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
17.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SONRA SENDE BENİ YANLIŞ ANLAMIŞSIN DOGAL OLARAK

BEN LİSTEYİ BU HOCALARDAN ÇOK ÇEKTİM LİSTESİ OLARAK ALGILADIM YANLIŞ ALGILAMIŞIM. DERYA HOCAYA SEVGİM İSE BİR KİNAYEDEN İBARET. DERSLERDEN KALMA KONUSU DOGRU BENİM SORUNUM. AMA UNUTMAKİ KOLAY Bİ BÖLÜM DEĞİLDİ HERKES KOLAY KOLAY ORT. YAPAMAZ
  • korkutmayalım milleti kolay kolay gelin hepiniz
  • hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador01 -- 22 Ağustos 2005, 22:35:16 >
  • YILDIZ TEKNİK NASIL PEKİ ELEKTRONİK MÜH.???
  • Bence yıldız piyasaya bayagı iyi adamlar yetiştiriyor ama hacettepe'nin önü sanki daha açık.
    Kolay gelsin...
  • Öncelikle herkese teşekkür ederim.Benimde br sorum olacaktı.minicikdev adlı arkadaşım ben de bu sene hacettepe elektrik elektronikte 1. yılımı doldurdum.Açıkcası bu bölümün zor bir bölüm olduğuna taa mart ayında farkına vardım çok çalıştım.Benimde idealimde odtü var ve durmadan 2.sınıfta da çalışcam.minicikdev kaç ortalama ile geçtin,ne gibi şartlar öne sürüyorlar,neler yapmam lazım lütfen bana msj at,yardımlarını bekliyorum.
  • arkadaşlar lütfen bi cevap yazın,hatta abiler konu eski ama sizlerden cevap bekliyorum,şimdiden teşekkürler
  • 5 sene önceki bir konu bu. belki geçiş kuralları bile değişmiştir.

bunu en iyi öğrenci işlerinden öğrenebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacett_robot

arkadaşlar lütfen bi cevap yazın,hatta abiler konu eski ama sizlerden cevap bekliyorum,şimdiden teşekkürler

sakın öğrenci işlerine veya bölüm sekreterliğine sorma,cevap alamazsın.zaten bu konu değişken,3.5 yap geçersinin garantisi yok.yapacağın en az 3 üzeri ortalama,sonra yatay geçiş başvurusu yapacaksın.kabul edilirsen geçersin.

arkadaş ben geçtim demiş ama o ,o kadarda kolay değil.
  • yukarıda universite kıyaslaması yapılmış ama kıyaslama en buyuk yanlız teknik universite ile nornal universite kıyaslama her uni her bölümde süper olacak diye birşey yoktur bunların en basit örneklerini yazacagım uniler sadece ank baz alacahım

gazi besyo ve eğitim fakültesi
    hacettepe tıp dış ve ftr
    odtü muhendislik ve mimarlık
    ankara üni dtc hukuk

burdan goruldugu gibi şu üni kötü bu üni iyi degilmeyiz her uni belli bir branj uzmanlaşmak istiyor

eger muhendislik duşunuyorsun teknik bir üniversiteyi tercih et
  • Merhabalar,
    Ben Hacetepe'den ODTU'ye geceli cok oldu. Artik kosullari cok degismistir herhalde. Lutfen ogrenci islerine gidin ve bizzat gorusun. Hatta bolumde ilgili insanlar ile de konusun! Not ortalamam 3.50 kusurdu. Ayrica ODTU, ilk yil diger universitelerden hic adam almamisti! ben 2.sinifi hacettepede bitirip 3.sinifi ODTU'de okudum. ODTU gercekten, fark dersi almama ragmen, bana daha kolay geldi. Yani ODTU daha az SIKICI GELDI BANA.HACETTEPE daha zordu. tabiki her bana sorana ayni seyleri soyluyorum.Size de soyleyelim.

HACETTEPE ELEKTRIK-ELEKTRONIK MUH BOLUMU, EGER SIZ ISTERSENIZ, SIZI DUNYANIN HER YERINE TASIR. ILLA ODTU OLACAK DIYE BIRSEY YOK. ARTIK YILLANMIS BIR ELEKTRONIK MUH. OLARAK SUNU SOYLEYEBILIRIM KI, OKUDUGUNUZ UNIVERSITE BELLI BIR STANDARDIN USTUNDEYSE, MESLEGINIZI SEVMENIZ EN ONEMLI KRITERDIR. ODTU YU OKUMAKLA HERSEY BITMIYOR. OKUMAK VE KENDINI GELISTIRMEK OMUR BOYU SURUYOR!!! OLAYA BOYLE BAKARSANIZ COK DAHA IYI OLUR BENCE.
  • freeboy kardeş sıralama kaç senin?
  • Öncelikle minicikdev adlı üstada ve diğer arkadaşlara konuyu yanıtladığı için teşekkür ediyorum.Ben elimden geleni yapcam kendimi yetiştirmek için,ve şu anda pic ile uğraşıyorum ileride de otomasyoncu olmayı istiyorum.Anladığım kadarıyla olay kişide bitiyor ,fekat markada önemlidir;)
  • ders seçimi var şu an
    Derya ALTUNAY, Ph.D.
    Yardımcı Doçent, Öğretim üyesi

Emre AKTAŞ, Ph.D.
    Doçent, Öğretim üyesi

2. sinden birini seçmem gerek hangisinin notu iyidir ?

of of hocaları nasıl seçecegimide bilmiyorum zaten

şuradan 1. sını güz dönemi hoca şeçmemde yardımcı olurmusunuz ?
    http://www.ee.hacettepe.edu.tr/?link=301000&lang=t
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

Ders secimleri buradan ;;http://www.oid.hacettepe.edu.tr/kayit/
    Ders sube ve kodlari ise buradan katalog izlemede 357 ve 2010 yazacaksiniz ;;http://www.oid.hacettepe.edu.tr/cgi-bin/index.cgi

Derya hoca daha iyi...Daha iyi not veriyormus.Ama malesef doldu ben Emre hocayi sectim doldugundan.
    teşekkür ettim ben perşembe yapabilecekmişim en zor hocalar bana kalacak

neyse sınıf ne senin dostum ?

• bende 1im görüşelim okul başlayınca belkide aynı sınıfa düşeriz (zaten derya hoca olayında beraberiz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

bende 1im görüşelim okul başlayınca belkide aynı sınıfa düşeriz (zaten derya hoca olayında beraberiz)

Gorusuruz...
    Robot Toplulugunada sizi beklerim.
    robot işine ilgim var aslında bi bölüme geliyim o işlere girişeceğim artık
  • Derya hoca ya da Emre hocaya düşmeniz size not olarak avantaj ya da dezavantaj kazandırmaz. Sınavları iki hoca ortak hazırlar yani iki hoca da kendi sorularını sorar(%50-%50) ve kendi soru kağıtlarını okur,siz her ikisini de cevaplandırırsınız. Emre hocadan ders aldım diye Derya hoca not vermeyecek size gibi bi durum yok yani. Bütün dersler için geçerlidir bu. Ben şu anda 4.sınıftayım aklınıza takılan şeyler olursa bana özelden sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minicikdev

Merhabalar,
    Ben Hacetepe'den ODTU'ye geceli cok oldu. Artik kosullari cok degismistir herhalde. Lutfen ogrenci islerine gidin ve bizzat gorusun. Hatta bolumde ilgili insanlar ile de konusun! Not ortalamam 3.50 kusurdu. Ayrica ODTU, ilk yil diger universitelerden hic adam almamisti! ben 2.sinifi hacettepede bitirip 3.sinifi ODTU'de okudum. ODTU gercekten, fark dersi almama ragmen, bana daha kolay geldi. Yani ODTU daha az SIKICI GELDI BANA.HACETTEPE daha zordu. tabiki her bana sorana ayni seyleri soyluyorum.Size de soyleyelim.

HACETTEPE ELEKTRIK-ELEKTRONIK MUH BOLUMU, EGER SIZ ISTERSENIZ, SIZI DUNYANIN HER YERINE TASIR. ILLA ODTU OLACAK DIYE BIRSEY YOK. ARTIK YILLANMIS BIR ELEKTRONIK MUH. OLARAK SUNU SOYLEYEBILIRIM KI, OKUDUGUNUZ UNIVERSITE BELLI BIR STANDARDIN USTUNDEYSE, MESLEGINIZI SEVMENIZ EN ONEMLI KRITERDIR. ODTU YU OKUMAKLA HERSEY BITMIYOR. OKUMAK VE KENDINI GELISTIRMEK OMUR BOYU SURUYOR!!! OLAYA BOYLE BAKARSANIZ COK DAHA IYI OLUR BENCE.

bn hacettepe ee 1. sınıf ögrencisiyim ve ileride şimdiden bu yazılanları okuyunca iş kaygısı doğdu bana vereceğiniz tavsiye ne olur ne yapmam gerek gerek ortalama gerek diğer konular olsun .şimdiden tesekkur ederım .

• ben bu yıl tercih yapacağım hacettepe ee eski kadrosu devam ediyor mu? yıldız teknik ehm ve tobb ee yle kıyaslarsak yeri nedir?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.