Şimdi Ara

Hacettepe vs Tobb (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tr-mchd

hacettepedeki bir hoca da aynısını söylemişti emin değilim

Şunu da düşün, sadece tobba para vermeyeceksin tobbdaki yaşama da para vereceksin. Bi yemek yemek istesen hacettepe de 1.30 tl tobb da 9 tl.
    Ayrıca TOBB lise gibi okul artık şunu anlayın eğitim bi yere kadar, sosyal yaşamın olmazsa meslekte tutunman zor. HAcettepe de edineceğin arkadaşlıkları hiç bi yerde bulamazsın.
    Ben de hacettepe psikolojiye gidiyorum 4000 sıralamamla odtü tutmasına rağmen. Odtünün sıralaması yüksek olunca daha iyi bi yer olmuyor meselea hacettepenin klinik eğitimi ankaradaki en iyisi.
    Sormak istediğin başka bi şey olursa sor

• TheGreyOne T kullanıcısına yanıt
    dedikleriniz mantıklı, ancak tobb un o laboratuvarlarını gezmiştim o cezbetmişti beni birde alacağım eğitim acaba daha iyi midir diyorum? (tobb da iken)
  • tobb hacettepeye 2 skil atar :D hacettepe kücümsenmez ama o sıralama ile tobb varken hacettepeye gidilmez
  • quote:

dedikleriniz mantıklı, ancak tobb un o laboratuvarlarını gezmiştim o cezbetmişti beni birde alacağım eğitim acaba daha iyi midir diyorum? (tobb da iken)

Bi zahmet cezbetsin dostum okulun aldığı paranın haddi hesabı yok :) Bak orasını bilemem tobb da alacağın eğitim bi nebze daha iyi olabilir ama her şey eğitm mi gerçekten? Öyle düşünüyosan düşünmeden tobb yaz
    neden hacettepe seçmeliyim peki fikrinizi alabilir miyim?
  • upppp
  • up
  • quote:

neden hacettepe seçmeliyim peki fikrinizi alabilir miyim?

Bak ben sana orayı seç veya orayı demiyorum ben artılarını ve eksiklerini söylüyorum sırasıyla tobba yüzde yüz tutsa ben de oturur bi adam gibi düşünürdüm. Ama şimdi sen oraya gidersen 60000 deki adamda orda olcak ve dersin hızı o adama göre belirlenecek bunları da düşün. Bilmiyorum laboratuvarları ve okul azıcık daha makyajlanmış diye tobba para ödeyip gitmezdim. Sen bilirsin yine tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    peki hocam teşekkür ederim sağolun
  • up
  • yardımmm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.