Şimdi Ara

Hacettepe vs Tobb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ee bölümünü düşünüyorum sıralama 13k, yurtdışı olanakları verdikleri eğitim bulundukları ortam bu konularda fikir sahibi olanlar yardımcı olabilir mi? özellikle yurt dışında master yapmam için hangisi daha ön plandadır?

• soru ciddi mi diye düşündüm bi an. hiç durma tabi ki tobb
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızıl şeytan

soru ciddi mi diye düşündüm bi an. hiç durma tabi ki tobb
    başka fikirler uppp

edit : neden tobb?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr-mchd -- 11 Temmuz 2015; 0:00:31 >
  • tr-mchd kullanıcısına yanıt
    tobbun mühendislikte iyi çünkü. hacettepe de sağlıkta iyi. haadi tobba falan yetmezse yazarsan tamam da tobb dururken yazılmaz. özel ünilerin olanakları daha geniş bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızıl şeytan

tobbun mühendislikte iyi çünkü. hacettepe de sağlıkta iyi. haadi tobba falan yetmezse yazarsan tamam da tobb dururken yazılmaz. özel ünilerin olanakları daha geniş bana göre
    upppp
  • hocam tobb un 3 donem olayi is hayatina atildiginda acayip avantaj sagliyor bencede tobb
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelastchance

hocam tobb un 3 donem olayi is hayatina atildiginda acayip avantaj sagliyor bencede tobb
    upppp
  • Eğitim kalitesi açısından tobb ama tercih etmeden önce gidip bir gez okul bizim liseden küçük orda 5 yıl okurum diyorsan git
  • Stock Trader S kullanıcısına yanıt
    gidip gördüm ancak yurt dışı imkanını merak ediyorum, orda olan ya da bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-mchd

gidip gördüm ancak yurt dışı imkanını merak ediyorum, orda olan ya da bilgisi olan var mı
    uppp
  • Hacettepe çok köklü ve başarılı bir üniversite ancak mühendislik bölümü için gerek imkanlar gerek sana katacaklar donanım açısından düşünürsek kesinlikle tobb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dunatdistorb

Hacettepe çok köklü ve başarılı bir üniversite ancak mühendislik bölümü için gerek imkanlar gerek sana katacaklar donanım açısından düşünürsek kesinlikle tobb
    upupupup
  • quote:

upupupup

Alıntıları Göster
    upppp
  • quote:

upppp

Alıntıları Göster
    uppp
  • quote:

uppp

Alıntıları Göster
    ulan kimsemi bilmiyor lan yardım edin
  • dostum ben hacettepe ee de okuyorum .tobb unıversıtesı hakkında bılgım pek yok .hacettepenın egıtımı ıle dıledegın her yere gelebılecegını gonul rahatlıgıyla dıyebılırım cok kalıtelı hocalar var ve ımkanlar da genıs ,ayrıca kampus acısından bakarsan zaten turkıyenın sayılı kampuslerınden bırısı hacettepenındır.
  • Ya tobn varken neyi dusunup hacettepe dusunuyosun anlamiyorum. Maddi imkan olarak en cok butceye sahip okuldur. Ellerinde 400 milyon lira varmis erhan erkut soylemisti
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjovig

Ya tobn varken neyi dusunup hacettepe dusunuyosun anlamiyorum. Maddi imkan olarak en cok butceye sahip okuldur. Ellerinde 400 milyon lira varmis erhan erkut soylemisti
    başka fikirler var mı??
  • quote:

başka fikirler var mı??

Alıntıları Göster
    Hacettepe dururken tobba üstelik para vermeyi mi düşünüyorsun bir de
  • TheGreyOne T kullanıcısına yanıt
    hacettepedeki bir hoca da aynısını söylemişti emin değilim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.