Şimdi Ara

Hacısalihoğlu İstifa Etti...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hacısalihoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti:
    ''Son dönemlerde Trabzonspor'un yönetiliş anlayışında doğan farklılıklar nedeniyle ve kulübümüzün ulvi çıkarlarını her şeyin üzerinde tutma bilinci ile yürütmekte olduğum Trabzonspor asbaşkanlık ve yönetim kurulu üyeliği görevimden istifa ediyorum.''

Bazılarımız için müjdeli bir haber.

Bence Takım iyi giderken Aralıktaki kongreye kadar devam etmeliydi.Klübümüz için hayırlısı olsun.

• Ondan kimse memnun değildi zaten
    İyi olmuş.
  • ulan arkadaş futbol hakkında çok bişe bildiğimi düşünüyorum ama bu yöneticilerin nasıl olduğunu bir türlü anlamıyorum hayrettini çoğu taraftar niye beğenmiyo ne yapmış ne etmiş hiç bir fikrim yok aslında son açıklamalarını ben beğeniyodum şu son 3 senedir trabzon iyi şeyler yapmaya çalışdığı inancındayım hayrettin istifa ettiyse etti inşallah takımın böyle gidişine bir engel oluşturmaz
  • Yönetimdeki saçmalıkların baş aktörü her zaman hacısalihoğludur.
    Yönetimdeki insanlar da söyler bunu.

Tekkenin alınmayışındaki baş aktör, klubü gerekli olan şekilde değil de
    menfaatleri doğrultusunda yöneten bu insandır.

Daha çok şey var da şuan aklıma gelmiyor.
  • tekke alınsa teo alınırmıydı bılmıyorum belkıde hayırlı olmustur neyse emegı gecmıs onu acık olsun
  • Tek amacı F.T'yi aldırmamaktı. Fatih gelmeyince de misyonunu tamamlamış oldu ve istifasını verdi.
  • Her ne sebeble olursa olsun takım iyi gidiyorken bu tür işler gereksiz. İlla bir pürüz çıkaracaklar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • fatih tekkenin alınmayışına bende hak veriyodum riski daha çokdu şenol güneşin gelmesinde çok büyük emekleri geçtiği söyleniyo ayrıca son transfer sözleşmeleinde fikir ayrılıkları yaşandığı söyleniyo. evet sözleşmeler yapıldı ama bunların nasıl ücretlerle yapıldığı tam manasıyla söylenmedi fatih tekkeyi istememesindenden anlaşılıyoki hayro tutucu bir insan trabzonsporun tutucu parayı düşünen insanlara her zaman ihtiyacı vardır çok fazla bilmiyorum ama bana çok yalnış bir kararmış gibi geliyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.