Şimdi Ara

Hacklendim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    deep freeze var

Düzenli charım ile oynarken .

sabah girdim ve Carnac ' da 60gb değerinde itemim yokdu kareterde Kilitsiz olan .

Bi cafede girmiştim ondan olabilir mi Şüpheliyim aslında cafeye gidipde diyemem Sen mi soydun diye ?

Ticket attım Platium Preli bi karekterle

Yardımcı olursanız sevinirim Neden olabilir ( k2 ' de mi bi açık var )

• Öncelikle geçmiş olsun, ne yazık ki temiz cafelerin sayısı çok az bunu yapan cafe sahipleri müşteri kaybedeceklerinide düşünmüyorlar. Birde şöyle bir durum var bazı veletler varki unfreeze kullanıyorlar bu konuda cafecimi suçlu, çalışanımı, müşterimi bilemiyorsun.

Charında 1 item bile bırakmadan soymuşlarsa ;

Eğer charın 60-70 arası ise chitin+6 md+6 gibi itemler geliyor
    70-75 arasınada bir item geliyordur onu deneyim etmedim
    75-80 arasında shell+7 shard+7 dex10 gibi itemler geliyor.

Yanlız eğer kendin soyarsan bilesin ki mac adreslerinden takip edip buluyorlar. Devam etmen için verilen bu itemleri verecekler diyede bir garanti yok.

Tekrar geçmiş olsun umarım toparlarsın
  • Ticket işe yaramaz geri vermezler hiçbirşeyi..

Bende Carnacta Oynuyorum... Evden Başka Hiçbiryerde girmiyorum
    Bu Hafta İçinde 2 Kez C ve D Sürücülerini Formatladım..
    Forumlara bile takılmadım bir süre
    Sadece MSN Ve KO kurmama rağmen adam en az 6/7 Kez şifremi buldu chara girip açıktaki itemleri boşalttı..
    Artık şifre bile değiştirmiyorum.. buluyo nasıl olsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNoitra -- 9 Aralık 2008; 15:19:41 >
  • @ANTOR

BİLMİYORUM ASLINDA.

TÜM İTEMLER GİTMİŞ,KASA CHAR 50 LEVEL CHARDAYDI İTEMLER ANA CHARIMDA ZATEN KİTLİYDİ ONLARDA BİŞE YOK

@RepuLsive

OF .
  • arkadaşlar bir çok kafede pWP server larda oyun oynanıyor bunların patclerindede trojan var
    cafelerde cafe sahibinin bile haberi olmadan PWP oynanan bir makinada keyloger ve trojan kesinlikle bulunabiliyor
    bende birkez cafenin birindeki oda cafe sahibi tanıdık item alışverişi yaptım akşam eve gittiğimde cardaki kilitsiz itemler gitmişti siz siz olun int cafeden oyuna girmeyin tabi değerli iteminiz varsa
  • peki verir vermez diyorsunuz acaba hangisi benımde calındı ticket attim sonuc bu yazdilar

Hail, ......!

Thank you for contacting Knight Online Customer Support. Unfortunately, I am unable to resolve this issue personally and must escalate it to another department for further review. Rest assured that your issue will be addressed and a response given as quickly as possible. I apologize for any inconvenience this may have caused and thank you for your patience as we work to resolve this matter.

Regards,

ve open yazisi open ilk koyu maviydi sonra acik mavi simdide siyah open yazisi oldu closedde olmadı siyah open peki sonuc ne sizce?_
  • Bi kere girmiştim cafeden ertesi gün char bomboştu.. Geçmiş olsun kardeşim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: W

Bi kere girmiştim cafeden ertesi gün char bomboştu.. Geçmiş olsun kardeşim..

SağoL W
  • valla nediyeceğimi bilemiyorum çok geçmiş olsun:(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.