Şimdi Ara

HAFİF, ŞIK ERGONOMİK OFFİCE AĞIRLIKLI LAPTOP TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ofiste ve dışarıda olduğum zamanlar yanımda taşıyabileceğim. Hafif, ergonomik, ofis uygulamalar, mevzuat programları vs gibi basit programları harici hemen hemen başka bir faaliyetimin olmayacağı bir laptop arıyorum. Esasen ssd yüksek işlemci hacmi grafik kartı vs çok önemli değil tek önemli kısım hafif, ince ve şık olması bu durumda bana önerebileceğiniz bir model var mıdır? ,,

Hafif, şık ergonomik bir kaç model buldum ancak aşırı özelliklere sahip ve 4-5 bin lira civarında fiyatları bulunmaktadır. İşime yaramayacak tonla özelliğe (ssd uuk ram i7 6. nesil, harici graik kartı vs) para vermek istemiyorum.

Fikri olan?

• Yukarıda yazdıklarım bağlamında Yoga 510 yeterli olur mu? Yoga 700 'e yönelmeme gerek var mıdır? Ya da ultrabook gereklimidir_
  • ravunos kullanıcısına yanıt
    1500tl bandının üstü her laptop işini görür kasası inceliği için ultrabook almalısınız
  • Kesinlikle xps15 5400 liralik fhd olani alabilirsin.
    Yada xps13 ki bu sana daha cok uyar bunu al. Ekrani 4k olani al. Kesinlikle muazzam makine. Ayrica 14 saat pil omru oluyor. Performansi zaten on numara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravunos

Yukarıda yazdıklarım bağlamında Yoga 510 yeterli olur mu? Yoga 700 'e yönelmeme gerek var mıdır? Ya da ultrabook gereklimidir_

Şuanda parasına göre en fazla özelliği sunan ve kağıt üzerindeki en iyi cihazlardan biridir yoga 510. Full hd bir cihazı malesef 3000TL altında satmıyorlar. En büyük dezavantajı 4gb RAM ve biraz ağır olması (1,73kg). İşlemci olarak İntel i5 sizin beklentilerinizi karşılayacaktır. Farklı alternatiflere de bakabilirsiniz (dell xps 13 ve hp envy vb. )ancak fiyat oldukça artıyor. Türkiye'de sadece siyah rengini satıyor Media Markt'da. Eğer bulabilirseniz gümüşü daha şık duruyor. Yoga 700 bir önceki nesildir bence aradaki fiyat farkına değmeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geomatik_

quote:

Yukarıda yazdıklarım bağlamında Yoga 510 yeterli olur mu? Yoga 700 'e yönelmeme gerek var mıdır? Ya da ultrabook gereklimidir_

Şuanda parasına göre en fazla özelliği sunan ve kağıt üzerindeki en iyi cihazlardan biridir yoga 510. Full hd bir cihazı malesef 3000TL altında satmıyorlar. En büyük dezavantajı 4gb RAM ve biraz ağır olması (1,73kg). İşlemci olarak İntel i5 sizin beklentilerinizi karşılayacaktır. Farklı alternatiflere de bakabilirsiniz (dell xps 13 ve hp envy vb. )ancak fiyat oldukça artıyor. Türkiye'de sadece siyah rengini satıyor Media Markt'da. Eğer bulabilirseniz gümüşü daha şık duruyor. Yoga 700 bir önceki nesildir bence aradaki fiyat farkına değmeyecektir.

Yoga 510 gerçekten tam f/p ürün gibi duruyor. Ancak Yoga 500'den çok fazla muzdarip olan insan var. Acaba Yoga 510'da bu sorunlar devam ediyor mudur?

• ravunos kullanıcısına yanıt
    İncelemelerde düşük ekran parlaklığı ve pil süresinin yeterince uzun olmaması eleştirilmiş. Ancak şikayet edenler biraz da i3 modelinin performansından şikayet etmişler sanırım forumda.

http://www.chip.com.tr/inceleme/lenovo-yoga-500_4719.html

http://www.notebookcheck.net/Lenovo-Yoga-510-15ISK-Convertible-Review.167253.0.html

Elbette en güncel bilgileri yoga 510 kullanan arkadaşlar verecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geomatik_ -- 4 Ağustos 2016; 8:17:34 >

• quote:

Merhaba arkadaşlar,

Ofiste ve dışarıda olduğum zamanlar yanımda taşıyabileceğim. Hafif, ergonomik, ofis uygulamalar, mevzuat programları vs gibi basit programları harici hemen hemen başka bir faaliyetimin olmayacağı bir laptop arıyorum. Esasen ssd yüksek işlemci hacmi grafik kartı vs çok önemli değil tek önemli kısım hafif, ince ve şık olması bu durumda bana önerebileceğiniz bir model var mıdır? ,,

Hafif, şık ergonomik bir kaç model buldum ancak aşırı özelliklere sahip ve 4-5 bin lira civarında fiyatları bulunmaktadır. İşime yaramayacak tonla özelliğe (ssd uuk ram i7 6. nesil, harici graik kartı vs) para vermek istemiyorum.

Fikri olan?

http://www.sadecenotebook.com/asus-ux303ub-r4088t-pmu401126

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.